Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Podhale 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS Szaflary 14 34 42:19 11 1 2 8 19 24:15 6 1 1 6 15 18:4 5 0 1
2 AKS Ujanowice 14 31 38:27 10 1 3 7 18 20:9 6 0 1 7 13 18:18 4 1 2
3 LKS Orkan Raba Wyżna 14 29 57:28 9 2 3 7 16 27:12 5 1 1 7 13 30:16 4 1 2
4 WIATR LUDŹMIERZ 13 23 27:21 7 2 4 6 13 15:8 4 1 1 7 10 12:13 3 1 3
5 Huragan Waksmund 14 22 36:27 6 4 4 7 16 24:12 5 1 1 7 6 12:15 1 3 3
6 Krokus Przyszowa 14 22 26:26 6 4 4 7 14 15:10 4 2 1 7 8 11:16 2 2 3
7 Jordan Jordanów 14 22 43:28 7 1 6 7 16 26:7 5 1 1 7 6 17:21 2 0 5
8 PŁOMIEŃ LIMANOWA 14 18 31:33 5 3 6 6 7 9:12 2 1 3 8 11 22:21 3 2 3
9 Gorce Kamienica 14 13 18:33 3 4 7 7 7 8:20 2 1 4 7 6 10:13 1 3 3
10 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 13 13 25:29 2 7 4 6 9 17:13 2 3 1 7 4 8:16 0 4 3
11 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 14 13 27:36 3 4 7 7 11 19:14 3 2 2 7 2 8:22 0 2 5
12 TURBACZ MSZANA DOLNA 14 11 23:41 3 2 9 7 6 11:21 2 0 5 7 5 12:20 1 2 4
13 Babia Góra Lipnica Wielka 14 11 23:50 3 2 9 8 8 17:25 2 2 4 6 3 6:25 1 0 5
14 WIERCHY PASIERBIEC 14 8 23:41 1 5 8 7 8 15:14 1 5 1 7 0 8:27 0 0 7
kolejka 1:
1 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:0 Gorce Kamienica 2022-08-0718:00
2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 4:1 Huragan Waksmund 2022-08-0617:00
3 TURBACZ MSZANA DOLNA 4:0 Jordan Jordanów 2022-08-0617:00
4 Babia Góra Lipnica Wielka 1:7 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-08-0715:00
5 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:3 WIATR LUDŹMIERZ 2022-08-0618:00
6 WIERCHY PASIERBIEC 2:2 AKS Ujanowice 2022-08-0717:00
7 Krokus Przyszowa 2:1 LKS Szaflary 2022-08-0712:00
kolejka 2:
8 Gorce Kamienica 1:3 LKS Szaflary 2022-08-1416:00
9 AKS Ujanowice 2:3 Krokus Przyszowa 2022-08-1318:00
10 WIATR LUDŹMIERZ 6:2 WIERCHY PASIERBIEC 2022-08-1717:30
11 LKS Orkan Raba Wyżna 2:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-08-1315:30
12 Jordan Jordanów 6:0 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-08-1418:00
13 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 4:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-08-1317:00
14 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:2 Huragan Waksmund 2022-08-1315:00
kolejka 3:
15 Huragan Waksmund 2:2 Gorce Kamienica 2022-08-2117:00
16 TURBACZ MSZANA DOLNA 0:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-08-2017:00
17 Babia Góra Lipnica Wielka 2:2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-08-2115:00
18 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 5:3 Jordan Jordanów 2022-08-2017:00
19 WIERCHY PASIERBIEC 3:3 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-08-2117:00
20 Krokus Przyszowa 0:1 WIATR LUDŹMIERZ 2022-08-2112:00
21 LKS Szaflary 3:4 AKS Ujanowice 2022-08-2115:00
kolejka 4:
22 Gorce Kamienica 1:2 AKS Ujanowice 2022-08-2717:00
23 WIATR LUDŹMIERZ 1:2 LKS Szaflary 2022-08-2817:00
24 LKS Orkan Raba Wyżna 4:1 Krokus Przyszowa 2022-08-2717:00
25 Jordan Jordanów 3:0 WIERCHY PASIERBIEC 2022-08-2817:00
26 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-08-2717:00
27 Babia Góra Lipnica Wielka 3:5 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-08-2815:00
28 Huragan Waksmund 3:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-08-2817:00
kolejka 5:
29 TURBACZ MSZANA DOLNA 1:4 Gorce Kamienica 2022-09-0317:00
30 Babia Góra Lipnica Wielka 2:1 Huragan Waksmund 2022-09-0415:00
31 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-09-0317:00
32 WIERCHY PASIERBIEC 1:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-09-0417:00
33 Krokus Przyszowa 3:2 Jordan Jordanów 2022-09-0412:30
34 LKS Szaflary 4:3 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-0317:00
35 AKS Ujanowice 2:0 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-0317:00
kolejka 6:
36 Gorce Kamienica 2:1 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-1017:00
37 LKS Orkan Raba Wyżna 3:0 AKS Ujanowice 2022-09-1017:00
38 Jordan Jordanów 0:3 LKS Szaflary 2022-09-1117:00
39 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:1 Krokus Przyszowa 2022-09-1017:00
40 PŁOMIEŃ LIMANOWA 4:1 WIERCHY PASIERBIEC 2022-09-1117:00
41 Huragan Waksmund 5:0 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-09-1117:00
42 TURBACZ MSZANA DOLNA 2:3 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-09-1017:00
kolejka 7:
43 Babia Góra Lipnica Wielka 3:1 Gorce Kamienica 2022-09-1815:00
44 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2:2 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-09-1716:30
45 WIERCHY PASIERBIEC 1:3 Huragan Waksmund 2022-09-1716:00
46 Krokus Przyszowa 4:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-09-1811:00
47 LKS Szaflary 2:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-09-1716:30
48 AKS Ujanowice 5:3 Jordan Jordanów 2022-09-1716:30
49 WIATR LUDŹMIERZ 2:1 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-1717:00
kolejka 8:
50 Gorce Kamienica 0:8 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-2416:30
51 Jordan Jordanów 4:0 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-2516:00
52 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:4 AKS Ujanowice 2022-09-2416:00
53 PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:2 LKS Szaflary 2022-09-2416:00
54 Huragan Waksmund 3:1 Krokus Przyszowa 2022-09-2516:00
55 TURBACZ MSZANA DOLNA 3:2 WIERCHY PASIERBIEC 2022-09-2411:00
56 Babia Góra Lipnica Wielka 4:4 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-09-2416:00
kolejka 9:
57 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1:1 Gorce Kamienica 2022-10-0116:00
58 WIERCHY PASIERBIEC 5:2 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-0216:00
59 Krokus Przyszowa 2:2 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-0211:30
60 LKS Szaflary 3:2 Huragan Waksmund 2022-10-0116:00
61 AKS Ujanowice 2:1 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-0116:00
62 WIATR LUDŹMIERZ 4:2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-0215:00
63 LKS Orkan Raba Wyżna 4:3 Jordan Jordanów 2022-10-0116:00
kolejka 10:
64 Gorce Kamienica 0:3 Jordan Jordanów 2022-10-0816:00
65 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:4 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-10-0816:00
66 PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:4 WIATR LUDŹMIERZ 2022-10-0815:00
67 Huragan Waksmund 4:3 AKS Ujanowice 2022-10-0916:00
68 TURBACZ MSZANA DOLNA 0:7 LKS Szaflary 2022-10-0914:00
69 Babia Góra Lipnica Wielka 0:2 Krokus Przyszowa 2022-10-0912:30
70 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:0 WIERCHY PASIERBIEC 2022-10-0816:00
kolejka 11:
71 WIERCHY PASIERBIEC 1:1 Gorce Kamienica 2022-10-1616:00
72 Krokus Przyszowa 1:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-1611:30
73 LKS Szaflary 3:1 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-1515:00
74 AKS Ujanowice 3:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-1615:00
75 WIATR LUDŹMIERZ 1:1 Huragan Waksmund 2022-10-1615:00
76 LKS Orkan Raba Wyżna 4:4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-1511:00
77 Jordan Jordanów 7:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-1615:00
kolejka 12:
78 Gorce Kamienica 2:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-2315:00
79 PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:3 Jordan Jordanów 2022-10-2215:00
80 Huragan Waksmund 3:4 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-10-2315:00
81 TURBACZ MSZANA DOLNA 1:3 WIATR LUDŹMIERZ 2022-10-2215:00
82 Babia Góra Lipnica Wielka 2:3 AKS Ujanowice 2022-10-2315:00
83 LKS Szaflary 1:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-2215:00
84 WIERCHY PASIERBIEC 2:2 Krokus Przyszowa 2022-10-2315:00
kolejka 13:
85 Krokus Przyszowa 3:1 Gorce Kamienica 2022-10-2915:30
86 LKS Szaflary 4:2 WIERCHY PASIERBIEC 2022-10-2915:00
87 AKS Ujanowice 2:0 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-2915:00
88 WIATR LUDŹMIERZ 1:0 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-2915:00
89 LKS Orkan Raba Wyżna 2:3 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-2914:00
90 Jordan Jordanów 2:2 Huragan Waksmund 2022-10-3014:00
91 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-2911:00
kolejka 14:
1 Gorce Kamienica 2:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-11-0513:00
2 Huragan Waksmund 4:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-11-0613:00
3 Jordan Jordanów 4:2 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-11-0514:00
4 LKS Orkan Raba Wyżna 8:0 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-11-0514:00
5 WIATR LUDŹMIERZ ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-04-0115:00
6 AKS Ujanowice 4:1 WIERCHY PASIERBIEC 2022-11-0514:00
7 LKS Szaflary 4:1 Krokus Przyszowa 2022-11-0511:00
kolejka 15:
8 LKS Szaflary Gorce Kamienica -
9 Krokus Przyszowa AKS Ujanowice -
10 WIERCHY PASIERBIEC WIATR LUDŹMIERZ -
11 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA LKS Orkan Raba Wyżna -
12 Babia Góra Lipnica Wielka Jordan Jordanów -
13 TURBACZ MSZANA DOLNA SŁOMKA SIEKIERCZYNA -
14 Huragan Waksmund PŁOMIEŃ LIMANOWA -
kolejka 16:
15 Gorce Kamienica Huragan Waksmund -
16 PŁOMIEŃ LIMANOWA TURBACZ MSZANA DOLNA -
17 SŁOMKA SIEKIERCZYNA Babia Góra Lipnica Wielka -
18 Jordan Jordanów ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA -
19 LKS Orkan Raba Wyżna WIERCHY PASIERBIEC -
20 WIATR LUDŹMIERZ Krokus Przyszowa -
21 AKS Ujanowice LKS Szaflary -
kolejka 17:
22 AKS Ujanowice Gorce Kamienica -
23 LKS Szaflary WIATR LUDŹMIERZ -
24 Krokus Przyszowa LKS Orkan Raba Wyżna -
25 WIERCHY PASIERBIEC Jordan Jordanów -
26 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA SŁOMKA SIEKIERCZYNA -
27 PŁOMIEŃ LIMANOWA Babia Góra Lipnica Wielka -
28 TURBACZ MSZANA DOLNA Huragan Waksmund -
kolejka 18:
29 Gorce Kamienica TURBACZ MSZANA DOLNA -
30 Huragan Waksmund Babia Góra Lipnica Wielka -
31 PŁOMIEŃ LIMANOWA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA -
32 SŁOMKA SIEKIERCZYNA WIERCHY PASIERBIEC -
33 Jordan Jordanów Krokus Przyszowa -
34 LKS Orkan Raba Wyżna LKS Szaflary -
35 WIATR LUDŹMIERZ AKS Ujanowice -
kolejka 19:
36 WIATR LUDŹMIERZ Gorce Kamienica -
37 AKS Ujanowice LKS Orkan Raba Wyżna -
38 LKS Szaflary Jordan Jordanów -
39 Krokus Przyszowa SŁOMKA SIEKIERCZYNA -
40 WIERCHY PASIERBIEC PŁOMIEŃ LIMANOWA -
41 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA Huragan Waksmund -
42 Babia Góra Lipnica Wielka TURBACZ MSZANA DOLNA -
kolejka 20:
43 Gorce Kamienica Babia Góra Lipnica Wielka -
44 TURBACZ MSZANA DOLNA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA -
45 Huragan Waksmund WIERCHY PASIERBIEC -
46 PŁOMIEŃ LIMANOWA Krokus Przyszowa -
47 SŁOMKA SIEKIERCZYNA LKS Szaflary -
48 Jordan Jordanów AKS Ujanowice -
49 LKS Orkan Raba Wyżna WIATR LUDŹMIERZ -
kolejka 21:
50 LKS Orkan Raba Wyżna Gorce Kamienica -
51 WIATR LUDŹMIERZ Jordan Jordanów -
52 AKS Ujanowice SŁOMKA SIEKIERCZYNA -
53 LKS Szaflary PŁOMIEŃ LIMANOWA -
54 Krokus Przyszowa Huragan Waksmund -
55 WIERCHY PASIERBIEC TURBACZ MSZANA DOLNA -
56 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA Babia Góra Lipnica Wielka -
kolejka 22:
57 Gorce Kamienica ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA -
58 Babia Góra Lipnica Wielka WIERCHY PASIERBIEC -
59 TURBACZ MSZANA DOLNA Krokus Przyszowa -
60 Huragan Waksmund LKS Szaflary -
61 PŁOMIEŃ LIMANOWA AKS Ujanowice -
62 SŁOMKA SIEKIERCZYNA WIATR LUDŹMIERZ -
63 Jordan Jordanów LKS Orkan Raba Wyżna -
kolejka 23:
64 Jordan Jordanów Gorce Kamienica -
65 LKS Orkan Raba Wyżna SŁOMKA SIEKIERCZYNA -
66 WIATR LUDŹMIERZ PŁOMIEŃ LIMANOWA -
67 AKS Ujanowice Huragan Waksmund -
68 LKS Szaflary TURBACZ MSZANA DOLNA -
69 Krokus Przyszowa Babia Góra Lipnica Wielka -
70 WIERCHY PASIERBIEC ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA -
kolejka 24:
71 Gorce Kamienica WIERCHY PASIERBIEC -
72 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA Krokus Przyszowa -
73 Babia Góra Lipnica Wielka LKS Szaflary -
74 TURBACZ MSZANA DOLNA AKS Ujanowice -
75 Huragan Waksmund WIATR LUDŹMIERZ -
76 PŁOMIEŃ LIMANOWA LKS Orkan Raba Wyżna -
77 SŁOMKA SIEKIERCZYNA Jordan Jordanów -
kolejka 25:
78 SŁOMKA SIEKIERCZYNA Gorce Kamienica -
79 Jordan Jordanów PŁOMIEŃ LIMANOWA -
80 LKS Orkan Raba Wyżna Huragan Waksmund -
81 WIATR LUDŹMIERZ TURBACZ MSZANA DOLNA -
82 AKS Ujanowice Babia Góra Lipnica Wielka -
83 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA LKS Szaflary -
84 Krokus Przyszowa WIERCHY PASIERBIEC -
kolejka 26:
85 Gorce Kamienica Krokus Przyszowa -
86 WIERCHY PASIERBIEC LKS Szaflary -
87 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA AKS Ujanowice -
88 Babia Góra Lipnica Wielka WIATR LUDŹMIERZ -
89 TURBACZ MSZANA DOLNA LKS Orkan Raba Wyżna -
90 Huragan Waksmund Jordan Jordanów -
91 PŁOMIEŃ LIMANOWA SŁOMKA SIEKIERCZYNA -

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty