Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Podhale 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS Szaflary 9 21 23:14 7 0 2 4 9 12:10 3 0 1 5 12 11:4 4 0 1
2 LKS Orkan Raba Wyżna 9 19 35:15 6 1 2 4 12 13:5 4 0 0 5 7 22:10 2 1 2
3 AKS Ujanowice 9 19 23:19 6 1 2 4 9 11:7 3 0 1 5 10 12:12 3 1 1
4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 9 16 22:17 5 1 3 4 7 8:5 2 1 1 5 9 14:12 3 0 2
5 Huragan Waksmund 9 14 22:16 4 2 3 4 10 13:4 3 1 0 5 4 9:12 1 1 3
6 Krokus Przyszowa 9 14 17:18 4 2 3 5 10 11:8 3 1 1 4 4 6:10 1 1 2
7 WIATR LUDŹMIERZ 9 13 18:18 4 1 4 4 9 13:7 3 0 1 5 4 5:11 1 1 3
8 Babia Góra Lipnica Wielka 9 11 20:33 3 2 4 6 8 15:20 2 2 2 3 3 5:13 1 0 2
9 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 9 10 19:17 2 4 3 5 8 13:8 2 2 1 4 2 6:9 0 2 2
10 Jordan Jordanów 9 9 24:24 3 0 6 4 9 13:3 3 0 1 5 0 11:21 0 0 5
11 Gorce Kamienica 9 8 12:23 2 2 5 4 3 4:14 1 0 3 5 5 8:9 1 2 2
12 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 9 8 20:25 1 5 3 5 6 14:13 1 3 1 4 2 6:12 0 2 2
13 TURBACZ MSZANA DOLNA 9 8 16:22 2 2 5 5 6 10:11 2 0 3 4 2 6:11 0 2 2
14 WIERCHY PASIERBIEC 9 6 17:27 1 3 5 5 6 12:11 1 3 1 4 0 5:16 0 0 4
kolejka 1:
1 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:0 Gorce Kamienica 2022-08-0718:00
2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 4:1 Huragan Waksmund 2022-08-0617:00
3 TURBACZ MSZANA DOLNA 4:0 Jordan Jordanów 2022-08-0617:00
4 Babia Góra Lipnica Wielka 1:7 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-08-0715:00
5 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:3 WIATR LUDŹMIERZ 2022-08-0618:00
6 WIERCHY PASIERBIEC 2:2 AKS Ujanowice 2022-08-0717:00
7 Krokus Przyszowa 2:1 LKS Szaflary 2022-08-0712:00
kolejka 2:
8 Gorce Kamienica 1:3 LKS Szaflary 2022-08-1416:00
9 AKS Ujanowice 2:3 Krokus Przyszowa 2022-08-1318:00
10 WIATR LUDŹMIERZ 6:2 WIERCHY PASIERBIEC 2022-08-1717:30
11 LKS Orkan Raba Wyżna 2:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-08-1315:30
12 Jordan Jordanów 6:0 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-08-1418:00
13 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 4:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-08-1317:00
14 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:2 Huragan Waksmund 2022-08-1315:00
kolejka 3:
15 Huragan Waksmund 2:2 Gorce Kamienica 2022-08-2117:00
16 TURBACZ MSZANA DOLNA 0:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-08-2017:00
17 Babia Góra Lipnica Wielka 2:2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-08-2115:00
18 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 5:3 Jordan Jordanów 2022-08-2017:00
19 WIERCHY PASIERBIEC 3:3 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-08-2117:00
20 Krokus Przyszowa 0:1 WIATR LUDŹMIERZ 2022-08-2112:00
21 LKS Szaflary 3:4 AKS Ujanowice 2022-08-2115:00
kolejka 4:
22 Gorce Kamienica 1:2 AKS Ujanowice 2022-08-2717:00
23 WIATR LUDŹMIERZ 1:2 LKS Szaflary 2022-08-2817:00
24 LKS Orkan Raba Wyżna 4:1 Krokus Przyszowa 2022-08-2717:00
25 Jordan Jordanów 3:0 WIERCHY PASIERBIEC 2022-08-2817:00
26 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:1 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-08-2717:00
27 Babia Góra Lipnica Wielka 3:5 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-08-2815:00
28 Huragan Waksmund 3:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-08-2817:00
kolejka 5:
29 TURBACZ MSZANA DOLNA 1:4 Gorce Kamienica 2022-09-0317:00
30 Babia Góra Lipnica Wielka 2:1 Huragan Waksmund 2022-09-0415:00
31 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-09-0317:00
32 WIERCHY PASIERBIEC 1:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-09-0417:00
33 Krokus Przyszowa 3:2 Jordan Jordanów 2022-09-0412:30
34 LKS Szaflary 4:3 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-0317:00
35 AKS Ujanowice 2:0 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-0317:00
kolejka 6:
36 Gorce Kamienica 2:1 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-1017:00
37 LKS Orkan Raba Wyżna 3:0 AKS Ujanowice 2022-09-1017:00
38 Jordan Jordanów 0:3 LKS Szaflary 2022-09-1117:00
39 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:1 Krokus Przyszowa 2022-09-1017:00
40 PŁOMIEŃ LIMANOWA 4:1 WIERCHY PASIERBIEC 2022-09-1117:00
41 Huragan Waksmund 5:0 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-09-1117:00
42 TURBACZ MSZANA DOLNA 2:3 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-09-1017:00
kolejka 7:
43 Babia Góra Lipnica Wielka 3:1 Gorce Kamienica 2022-09-1815:00
44 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2:2 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-09-1716:30
45 WIERCHY PASIERBIEC 1:3 Huragan Waksmund 2022-09-1716:00
46 Krokus Przyszowa 4:2 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-09-1811:00
47 LKS Szaflary 2:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-09-1716:30
48 AKS Ujanowice 5:3 Jordan Jordanów 2022-09-1716:30
49 WIATR LUDŹMIERZ 2:1 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-1717:00
kolejka 8:
50 Gorce Kamienica 0:8 LKS Orkan Raba Wyżna 2022-09-2416:30
51 Jordan Jordanów 4:0 WIATR LUDŹMIERZ 2022-09-2516:00
52 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 3:4 AKS Ujanowice 2022-09-2416:00
53 PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:2 LKS Szaflary 2022-09-2416:00
54 Huragan Waksmund 3:1 Krokus Przyszowa 2022-09-2516:00
55 TURBACZ MSZANA DOLNA 3:2 WIERCHY PASIERBIEC 2022-09-2411:00
56 Babia Góra Lipnica Wielka 4:4 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-09-2416:00
kolejka 9:
57 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1:1 Gorce Kamienica 2022-10-0116:00
58 WIERCHY PASIERBIEC 5:2 Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-0216:00
59 Krokus Przyszowa 2:2 TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-0211:30
60 LKS Szaflary 3:2 Huragan Waksmund 2022-10-0116:00
61 AKS Ujanowice 2:1 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-0116:00
62 WIATR LUDŹMIERZ 4:2 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-0215:00
63 LKS Orkan Raba Wyżna 4:3 Jordan Jordanów 2022-10-0116:00
kolejka 10:
64 Gorce Kamienica Jordan Jordanów 2022-10-0816:00
65 SŁOMKA SIEKIERCZYNA LKS Orkan Raba Wyżna 2022-10-0816:00
66 PŁOMIEŃ LIMANOWA WIATR LUDŹMIERZ 2022-10-0815:00
67 Huragan Waksmund AKS Ujanowice 2022-10-0916:00
68 TURBACZ MSZANA DOLNA LKS Szaflary 2022-10-0914:00
69 Babia Góra Lipnica Wielka Krokus Przyszowa 2022-10-0912:30
70 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA WIERCHY PASIERBIEC 2022-10-0816:00
kolejka 11:
71 WIERCHY PASIERBIEC Gorce Kamienica 2022-10-1616:00
72 Krokus Przyszowa ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-1611:30
73 LKS Szaflary Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-1515:00
74 AKS Ujanowice TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-1615:00
75 WIATR LUDŹMIERZ Huragan Waksmund 2022-10-1615:00
76 LKS Orkan Raba Wyżna PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-1511:00
77 Jordan Jordanów SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-1615:00
kolejka 12:
78 Gorce Kamienica SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2022-10-2215:00
79 PŁOMIEŃ LIMANOWA Jordan Jordanów 2022-10-2215:00
80 Huragan Waksmund LKS Orkan Raba Wyżna 2022-10-2315:00
81 TURBACZ MSZANA DOLNA WIATR LUDŹMIERZ 2022-10-2215:00
82 Babia Góra Lipnica Wielka AKS Ujanowice 2022-10-2315:00
83 LKS Szaflary ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-2215:00
84 WIERCHY PASIERBIEC Krokus Przyszowa 2022-10-2315:00
kolejka 13:
85 Krokus Przyszowa Gorce Kamienica 2022-10-3011:00
86 LKS Szaflary WIERCHY PASIERBIEC 2022-10-2915:00
87 AKS Ujanowice ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022-10-2915:00
88 WIATR LUDŹMIERZ Babia Góra Lipnica Wielka 2022-10-3015:00
89 LKS Orkan Raba Wyżna TURBACZ MSZANA DOLNA 2022-10-2914:00
90 Jordan Jordanów Huragan Waksmund 2022-10-3015:00
91 SŁOMKA SIEKIERCZYNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2022-10-2915:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty