Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Oświęcim 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS Gorzów 9 20 29:8 6 2 1 4 9 10:3 3 0 1 5 11 19:5 3 2 0
2 HALNIAK TARGANICE 9 17 25:17 5 2 2 5 10 17:7 3 1 1 4 7 8:10 2 1 1
3 NAROŻE JUSZCZYN 9 16 22:15 5 1 3 5 12 14:5 4 0 1 4 4 8:10 1 1 2
4 Górnik Brzeszcze 9 16 24:18 5 1 3 5 10 14:9 3 1 1 4 6 10:9 2 0 2
5 SKAWA WADOWICE 9 15 19:11 4 3 2 5 9 14:6 2 3 0 4 6 5:5 2 0 2
6 BRZEZINA OSIEK 9 14 14:10 4 2 3 5 8 10:5 2 2 1 4 6 4:5 2 0 2
7 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 9 14 15:14 4 2 3 4 7 8:9 2 1 1 5 7 7:5 2 1 2
8 LKS RAJSKO 9 13 17:17 4 1 4 4 7 7:5 2 1 1 5 6 10:12 2 0 3
9 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 9 13 15:19 4 1 4 4 10 10:3 3 1 0 5 3 5:16 1 0 4
10 LKS Bobrek 9 12 12:18 3 3 3 6 8 9:14 2 2 2 3 4 3:4 1 1 1
11 VICTORIA 1918 JAWORZNO 9 11 16:20 3 2 4 4 6 9:12 2 0 2 5 5 7:8 1 2 2
12 LKS ŻARKI 9 10 12:15 2 4 3 4 4 2:8 1 1 2 5 6 10:7 1 3 1
13 MKS FABLOK CHRZANÓW 9 9 9:19 2 3 4 3 4 2:4 1 1 1 6 5 7:15 1 2 3
14 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 9 8 8:16 2 2 5 5 7 7:8 2 1 2 4 1 1:8 0 1 3
15 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 9 6 11:19 1 3 5 5 4 5:7 1 1 3 4 2 6:12 0 2 2
16 TS HEJNAŁ KĘTY 9 6 12:24 2 0 7 4 3 7:10 1 0 3 5 3 5:14 1 0 4
kolejka 1:
1 TS HEJNAŁ KĘTY 4:1 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-08-1314:00
2 Górnik Brzeszcze 3:4 LKS RAJSKO 2022-08-1317:00
3 BRZEZINA OSIEK 4:2 NAROŻE JUSZCZYN 2022-08-1417:00
4 HALNIAK TARGANICE 2:2 LKS ŻARKI 2022-08-1417:00
5 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1:1 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-08-1315:00
6 LKS Bobrek 0:7 LKS Gorzów 2022-08-1317:00
7 SKAWA WADOWICE 1:1 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-08-1311:00
8 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2:2 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-08-1317:00
kolejka 2:
9 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 3:0 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-08-2018:00
10 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 3:2 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-08-2017:00
11 LKS Gorzów 2:1 SKAWA WADOWICE 2022-08-2017:00
12 LKS Bobrek 3:1 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-08-2017:00
13 LKS ŻARKI 1:0 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-08-2017:30
14 BRZEZINA OSIEK 6:1 HALNIAK TARGANICE 2022-08-2012:00
15 LKS RAJSKO 2:1 NAROŻE JUSZCZYN 2022-08-2011:00
16 Górnik Brzeszcze 3:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2022-08-2017:00
kolejka 3:
17 Górnik Brzeszcze 3:2 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-08-2418:00
18 NAROŻE JUSZCZYN 2:1 TS HEJNAŁ KĘTY 2022-08-3117:30
19 HALNIAK TARGANICE 1:2 LKS RAJSKO 2022-08-2417:45
20 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:2 BRZEZINA OSIEK 2022-08-2417:45
21 LKS Bobrek 0:0 LKS ŻARKI 2022-08-2417:30
22 SKAWA WADOWICE 2:2 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-08-2418:00
23 VICTORIA 1918 JAWORZNO 1:3 LKS Gorzów 2022-08-2417:30
24 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2:1 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-08-2417:00
kolejka 4:
25 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2:0 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-08-2717:00
26 LKS Gorzów 2:0 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-08-2717:00
27 MKS FABLOK CHRZANÓW 1:0 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-08-2717:00
28 LKS ŻARKI 0:2 SKAWA WADOWICE 2022-08-2711:00
29 BRZEZINA OSIEK 0:0 LKS Bobrek 2022-08-2717:00
30 LKS RAJSKO 2:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-08-2711:00
31 TS HEJNAŁ KĘTY 1:3 HALNIAK TARGANICE 2022-08-2717:00
32 NAROŻE JUSZCZYN 2:0 Górnik Brzeszcze 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 NAROŻE JUSZCZYN 4:1 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-09-0311:00
34 HALNIAK TARGANICE 3:2 Górnik Brzeszcze 2022-09-0417:00
35 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3:1 TS HEJNAŁ KĘTY 2022-09-0311:00
36 LKS Bobrek 3:2 LKS RAJSKO 2022-09-0317:00
37 SKAWA WADOWICE 3:0 BRZEZINA OSIEK 2022-09-0313:00
38 VICTORIA 1918 JAWORZNO 3:2 LKS ŻARKI 2022-09-0317:00
39 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 1:2 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-09-0317:00
40 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2:2 LKS Gorzów 2022-09-0317:00
kolejka 6:
41 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2:2 LKS Gorzów 2022-09-1015:00
42 MKS FABLOK CHRZANÓW 0:3 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-09-1016:00
43 LKS ŻARKI 1:1 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-09-1116:30
44 BRZEZINA OSIEK 0:0 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-09-1015:00
45 LKS RAJSKO 1:2 SKAWA WADOWICE 2022-09-1116:00
46 TS HEJNAŁ KĘTY 0:3 LKS Bobrek 2022-09-1016:00
47 Górnik Brzeszcze 3:3 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-09-1011:00
48 NAROŻE JUSZCZYN 2:3 HALNIAK TARGANICE 2022-09-1011:00
kolejka 7:
49 HALNIAK TARGANICE 5:0 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-09-1816:00
50 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1:2 NAROŻE JUSZCZYN 2022-09-1715:00
51 LKS Bobrek 2:3 Górnik Brzeszcze 2022-09-1716:00
52 SKAWA WADOWICE 5:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2022-09-1716:00
53 VICTORIA 1918 JAWORZNO 3:2 LKS RAJSKO 2022-09-1716:00
54 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 1:0 BRZEZINA OSIEK 2022-09-1716:00
55 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 1:5 LKS ŻARKI 2022-09-1716:00
56 LKS Gorzów 5:0 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-09-1716:00
kolejka 8:
57 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 3:1 MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-09-2416:00
58 LKS ŻARKI 0:5 LKS Gorzów 2022-09-2516:00
59 BRZEZINA OSIEK 0:2 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-09-2413:00
60 LKS RAJSKO 2:0 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-09-2411:00
61 TS HEJNAŁ KĘTY 2:3 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-09-2416:00
62 Górnik Brzeszcze 2:0 SKAWA WADOWICE 2022-09-2416:30
63 NAROŻE JUSZCZYN 4:0 LKS Bobrek 2022-09-2416:00
64 HALNIAK TARGANICE 6:1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-09-2516:00
kolejka 9:
65 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:1 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-10-0116:00
66 LKS Bobrek 1:1 HALNIAK TARGANICE 2022-10-0116:00
67 SKAWA WADOWICE 3:3 NAROŻE JUSZCZYN 2022-10-0116:00
68 VICTORIA 1918 JAWORZNO 2:5 Górnik Brzeszcze 2022-10-0115:00
69 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 1:3 TS HEJNAŁ KĘTY 2022-10-0116:00
70 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2:0 LKS RAJSKO 2022-10-0115:00
71 LKS Gorzów 1:2 BRZEZINA OSIEK 2022-10-0111:00
72 MKS FABLOK CHRZANÓW 1:1 LKS ŻARKI 2022-10-0115:00
kolejka 10:
73 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO LKS ŻARKI 2022-10-0815:00
74 BRZEZINA OSIEK MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-10-0815:00
75 LKS RAJSKO LKS Gorzów 2022-10-0911:00
76 TS HEJNAŁ KĘTY LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-10-0815:00
77 Górnik Brzeszcze CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-10-0816:00
78 NAROŻE JUSZCZYN VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-10-0814:00
79 HALNIAK TARGANICE SKAWA WADOWICE 2022-10-0915:00
80 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA LKS Bobrek 2022-10-0815:30
kolejka 11:
81 LKS Bobrek LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-10-1515:00
82 SKAWA WADOWICE BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-10-1515:00
83 VICTORIA 1918 JAWORZNO HALNIAK TARGANICE 2022-10-1515:00
84 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO NAROŻE JUSZCZYN 2022-10-1515:00
85 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC Górnik Brzeszcze 2022-10-1613:00
86 LKS Gorzów TS HEJNAŁ KĘTY 2022-10-1511:00
87 MKS FABLOK CHRZANÓW LKS RAJSKO 2022-10-1615:00
88 LKS ŻARKI BRZEZINA OSIEK 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO BRZEZINA OSIEK 2022-10-2214:00
90 LKS RAJSKO LKS ŻARKI 2022-10-2215:00
91 TS HEJNAŁ KĘTY MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-10-2215:00
92 Górnik Brzeszcze LKS Gorzów 2022-10-2215:00
93 NAROŻE JUSZCZYN LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-10-2215:00
94 HALNIAK TARGANICE CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-10-2314:00
95 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-10-2215:00
96 LKS Bobrek SKAWA WADOWICE 2022-10-2215:00
kolejka 13:
97 SKAWA WADOWICE LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-10-2915:00
98 VICTORIA 1918 JAWORZNO LKS Bobrek 2022-10-2914:30
99 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-10-2915:00
100 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC HALNIAK TARGANICE 2022-10-2914:00
101 LKS Gorzów NAROŻE JUSZCZYN 2022-10-2914:00
102 MKS FABLOK CHRZANÓW Górnik Brzeszcze 2022-10-2914:00
103 LKS ŻARKI TS HEJNAŁ KĘTY 2022-10-2914:00
104 BRZEZINA OSIEK LKS RAJSKO 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO LKS RAJSKO 2022-11-0614:00
106 TS HEJNAŁ KĘTY BRZEZINA OSIEK 2022-11-0513:00
107 Górnik Brzeszcze LKS ŻARKI 2022-11-0514:00
108 NAROŻE JUSZCZYN MKS FABLOK CHRZANÓW 2022-11-0514:00
109 HALNIAK TARGANICE LKS Gorzów 2022-11-0614:00
110 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC 2022-11-0513:00
111 LKS Bobrek CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO 2022-11-0513:00
112 SKAWA WADOWICE VICTORIA 1918 JAWORZNO 2022-11-0513:00
kolejka 15:
113 VICTORIA 1918 JAWORZNO LKS ZGODA BYCZYNA JAWORZNO 2022-11-1213:30
114 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO SKAWA WADOWICE 2022-11-1213:00
115 LKS NADWIŚLANIN KRUSZYWO GROMIEC LKS Bobrek 2022-11-1213:00
116 LKS Gorzów BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2022-11-1213:00
117 MKS FABLOK CHRZANÓW HALNIAK TARGANICE 2022-11-1211:00
118 LKS ŻARKI NAROŻE JUSZCZYN 2022-11-1213:00
119 BRZEZINA OSIEK Górnik Brzeszcze 2022-11-1213:00
120 LKS RAJSKO TS HEJNAŁ KĘTY 2022-11-1213:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty