Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Nowy Sącz 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Podhalanin Biecz 9 25 31:9 8 1 0 5 15 20:4 5 0 0 4 10 11:5 3 1 0
2 Gród Podegrodzie 10 22 41:12 7 1 2 5 10 24:7 3 1 1 5 12 17:5 4 0 1
3 Sokół Stary Sącz 10 19 31:18 5 4 1 6 11 21:11 3 2 1 4 8 10:7 2 2 0
4 LKS Zagórzany 9 18 26:13 5 3 1 4 10 15:4 3 1 0 5 8 11:9 2 2 1
5 Łosoś Łososina Dolna 10 17 16:17 5 2 3 4 7 9:8 2 1 1 6 10 7:9 3 1 2
6 Amator Paszyn 10 16 21:22 5 1 4 6 7 11:14 2 1 3 4 9 10:8 3 0 1
7 ULKS Korzenna 9 15 14:16 4 3 2 5 9 9:6 2 3 0 4 6 5:10 2 0 2
8 Sandecja II 9 14 34:9 4 2 3 4 7 6:4 2 1 1 5 7 28:5 2 1 2
9 LKS Kobylanka 9 14 11:13 4 2 3 4 7 5:5 2 1 1 5 7 6:8 2 1 2
10 Helena Nowy Sącz 9 12 18:15 4 0 5 5 9 10:7 3 0 2 4 3 8:8 1 0 3
11 Biegoniczanka 10 11 18:22 3 2 5 4 4 6:10 1 1 2 6 7 12:12 2 1 3
12 Zyndram Łącko 10 9 12:21 3 0 7 5 6 9:9 2 0 3 5 3 3:12 1 0 4
13 Hart Tęgoborze 10 8 5:17 2 2 6 4 7 4:3 2 1 1 6 1 1:14 0 1 5
14 Poprad Rytro 10 7 18:26 1 4 5 4 4 5:8 1 1 2 6 3 13:18 0 3 3
15 Skalnik Kamionka Wielka 10 6 13:21 1 3 6 6 4 9:11 1 1 4 4 2 4:10 0 2 2
16 LKS Biała Brunary 10 3 10:68 1 0 9 6 0 5:40 0 0 6 4 3 5:28 1 0 3
kolejka 1:
1 Amator Paszyn 0:4 Podhalanin Biecz 2022-08-1218:00
2 Sokół Stary Sącz 2:2 LKS Kobylanka 2022-08-1318:00
3 LKS Biała Brunary 0:25 Sandecja II 2022-08-1315:00
4 ULKS Korzenna 2:2 Biegoniczanka 2022-08-1218:00
5 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-1318:00
6 Helena Nowy Sącz 1:0 Hart Tęgoborze 2022-08-1317:30
7 Gród Podegrodzie 3:3 Poprad Rytro 2022-08-1317:00
8 Zyndram Łącko 4:0 LKS Zagórzany 2022-08-0618:00
kolejka 2:
9 Podhalanin Biecz 3:1 Zyndram Łącko 2022-08-1516:00
10 Poprad Rytro 3:3 LKS Zagórzany 2022-08-1516:00
11 Hart Tęgoborze 0:2 Gród Podegrodzie 2022-08-1517:30
12 Łosoś Łososina Dolna 2:1 Helena Nowy Sącz 2022-08-1518:00
13 Biegoniczanka 4:1 Skalnik Kamionka Wielka 2022-08-1517:30
14 Sandecja II 4:1 ULKS Korzenna 2022-08-1517:30
15 LKS Biała Brunary 0:1 LKS Kobylanka 2022-08-1517:00
16 Amator Paszyn 2:3 Sokół Stary Sącz 2022-08-1516:00
kolejka 3:
17 Sokół Stary Sącz 2:2 Podhalanin Biecz 2022-08-2111:00
18 LKS Biała Brunary 1:3 Amator Paszyn 2022-08-2114:00
19 ULKS Korzenna 3:2 LKS Kobylanka 2022-08-2116:00
20 Skalnik Kamionka Wielka 1:1 Sandecja II 2022-08-2117:00
21 Helena Nowy Sącz 2:0 Biegoniczanka 2022-08-2017:00
22 Gród Podegrodzie 1:3 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-2016:30
23 LKS Zagórzany 5:0 Hart Tęgoborze 2022-08-2117:00
24 Zyndram Łącko 4:3 Poprad Rytro 2022-08-2017:00
kolejka 4:
25 Podhalanin Biecz 5:2 Poprad Rytro 2022-08-2711:00
26 Hart Tęgoborze 2:0 Zyndram Łącko 2022-08-2817:30
27 Łosoś Łososina Dolna 2:2 LKS Zagórzany 2022-08-2817:30
28 Biegoniczanka 0:6 Gród Podegrodzie 2022-08-2817:30
29 Sandecja II Helena Nowy Sącz 2022-11-1214:00
30 LKS Kobylanka 1:1 Skalnik Kamionka Wielka 2022-08-2716:00
31 Amator Paszyn 4:0 ULKS Korzenna 2022-08-2817:00
32 Sokół Stary Sącz 7:1 LKS Biała Brunary 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 LKS Biała Brunary 2:3 Podhalanin Biecz 2022-08-3117:30
34 ULKS Korzenna 1:1 Sokół Stary Sącz 2022-08-3117:30
35 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Amator Paszyn 2022-08-3117:30
36 Helena Nowy Sącz 3:0 LKS Kobylanka 2022-08-3117:30
37 Gród Podegrodzie 2:0 Sandecja II 2022-08-3117:30
38 LKS Zagórzany 3:2 Biegoniczanka 2022-08-3117:30
39 Zyndram Łącko 0:1 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-3117:30
40 Poprad Rytro 2:0 Hart Tęgoborze 2022-08-3117:30
kolejka 6:
41 Podhalanin Biecz 4:0 Hart Tęgoborze 2022-09-0316:00
42 Łosoś Łososina Dolna 3:2 Poprad Rytro 2022-09-0417:00
43 Biegoniczanka 1:2 Zyndram Łącko 2022-09-0417:00
44 Sandecja II 0:2 LKS Zagórzany 2022-09-0313:00
45 LKS Kobylanka 0:4 Gród Podegrodzie 2022-09-0317:30
46 Amator Paszyn 2:0 Helena Nowy Sącz 2022-09-0411:00
47 Sokół Stary Sącz 5:2 Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-0411:00
48 LKS Biała Brunary 1:2 ULKS Korzenna 2022-09-0414:00
kolejka 7:
49 ULKS Korzenna Podhalanin Biecz 2022-11-1111:00
50 Skalnik Kamionka Wielka 2:3 LKS Biała Brunary 2022-09-1116:00
51 Helena Nowy Sącz 3:5 Sokół Stary Sącz 2022-09-1016:00
52 Gród Podegrodzie 5:1 Amator Paszyn 2022-09-1017:00
53 LKS Zagórzany LKS Kobylanka 2022-11-1112:00
54 Zyndram Łącko 0:1 Sandecja II 2022-09-1117:00
55 Poprad Rytro 0:4 Biegoniczanka 2022-09-1116:00
56 Hart Tęgoborze 0:0 Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1117:00
kolejka 8:
57 Podhalanin Biecz 5:0 Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1716:00
58 Biegoniczanka 1:1 Hart Tęgoborze 2022-09-1816:30
59 Sandecja II 0:0 Poprad Rytro 2022-09-1811:00
60 LKS Kobylanka 3:0 Zyndram Łącko 2022-09-1711:00
61 Amator Paszyn 0:4 LKS Zagórzany 2022-09-1811:00
62 Sokół Stary Sącz 2:4 Gród Podegrodzie 2022-09-1716:30
63 LKS Biała Brunary 1:6 Helena Nowy Sącz 2022-09-1814:00
64 ULKS Korzenna 0:0 Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-1816:30
kolejka 9:
65 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Podhalanin Biecz 2022-09-2516:30
66 Helena Nowy Sącz 1:2 ULKS Korzenna 2022-09-2416:00
67 Gród Podegrodzie 13:0 LKS Biała Brunary 2022-09-2515:30
68 LKS Zagórzany 1:1 Sokół Stary Sącz 2022-09-2515:00
69 Zyndram Łącko 1:4 Amator Paszyn 2022-09-2416:30
70 Poprad Rytro 0:1 LKS Kobylanka 2022-09-2516:00
71 Hart Tęgoborze 2:1 Sandecja II 2022-09-2511:00
72 Łosoś Łososina Dolna 2:3 Biegoniczanka 2022-09-2516:30
kolejka 10:
73 Podhalanin Biecz 3:1 Biegoniczanka 2022-10-0114:00
74 Sandecja II 2:1 Łosoś Łososina Dolna 2022-10-0214:00
75 LKS Kobylanka 1:0 Hart Tęgoborze 2022-10-0116:00
76 Amator Paszyn 3:3 Poprad Rytro 2022-10-0214:00
77 Sokół Stary Sącz 3:0 Zyndram Łącko 2022-10-0211:00
78 LKS Zagórzany 6:1 LKS Biała Brunary 2022-10-0215:00
79 ULKS Korzenna 3:1 Gród Podegrodzie 2022-10-0216:00
80 Skalnik Kamionka Wielka 3:1 Helena Nowy Sącz 2022-10-0216:00
kolejka 11:
81 Helena Nowy Sącz Podhalanin Biecz 2022-10-0816:00
82 Gród Podegrodzie Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-0915:00
83 LKS Zagórzany ULKS Korzenna 2022-10-0916:00
84 Zyndram Łącko LKS Biała Brunary 2022-10-0816:00
85 Poprad Rytro Sokół Stary Sącz 2022-10-0915:00
86 Hart Tęgoborze Amator Paszyn 2022-10-0911:00
87 Łosoś Łososina Dolna LKS Kobylanka 2022-10-0916:00
88 Biegoniczanka Sandecja II 2022-10-0816:00
kolejka 12:
89 Podhalanin Biecz Sandecja II 2022-10-1515:00
90 LKS Kobylanka Biegoniczanka 2022-10-1511:00
91 Amator Paszyn Łosoś Łososina Dolna 2022-10-1615:30
92 Sokół Stary Sącz Hart Tęgoborze 2022-10-1516:00
93 LKS Biała Brunary Poprad Rytro 2022-10-1614:00
94 ULKS Korzenna Zyndram Łącko 2022-10-1611:00
95 Skalnik Kamionka Wielka LKS Zagórzany 2022-10-1615:00
96 Helena Nowy Sącz Gród Podegrodzie 2022-10-1515:30
kolejka 13:
97 Gród Podegrodzie Podhalanin Biecz 2022-10-2315:00
98 LKS Zagórzany Helena Nowy Sącz 2022-10-2315:00
99 Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-2215:30
100 Poprad Rytro ULKS Korzenna 2022-10-2315:00
101 Hart Tęgoborze LKS Biała Brunary 2022-10-2311:00
102 Łosoś Łososina Dolna Sokół Stary Sącz 2022-10-2315:00
103 Biegoniczanka Amator Paszyn 2022-10-2311:00
104 Sandecja II LKS Kobylanka 2022-10-2315:00
kolejka 14:
105 Podhalanin Biecz LKS Kobylanka 2022-10-2914:30
106 Amator Paszyn Sandecja II 2022-10-3014:00
107 Sokół Stary Sącz Biegoniczanka 2022-10-3011:00
108 LKS Biała Brunary Łosoś Łososina Dolna 2022-10-3014:00
109 ULKS Korzenna Hart Tęgoborze 2022-10-3011:00
110 Skalnik Kamionka Wielka Poprad Rytro 2022-10-30
111 Helena Nowy Sącz Zyndram Łącko 2022-10-2915:00
112 Gród Podegrodzie LKS Zagórzany 2022-10-2915:00
kolejka 15:
113 LKS Zagórzany Podhalanin Biecz 2022-11-0514:00
114 Zyndram Łącko Gród Podegrodzie 2022-11-0614:00
115 Poprad Rytro Helena Nowy Sącz 2022-11-0514:00
116 Hart Tęgoborze Skalnik Kamionka Wielka 2022-11-0611:00
117 Łosoś Łososina Dolna ULKS Korzenna 2022-11-0614:00
118 Biegoniczanka LKS Biała Brunary 2022-11-0611:00
119 Sandecja II Sokół Stary Sącz 2022-11-0611:00
120 LKS Kobylanka Amator Paszyn 2022-11-0514:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty