Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Limanowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 JORDAN JORDANÓW 14 34 60:25 11 1 2 7 18 35:17 6 0 1 7 16 25:8 5 1 1
2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 14 32 40:18 10 2 2 6 12 17:9 4 0 2 8 20 23:9 6 2 0
3 HURAGAN WAKSMUND 14 25 35:19 7 4 3 7 12 16:8 3 3 1 7 13 19:11 4 1 2
4 ORKAN RABA WYŻNA 14 25 35:24 8 1 5 7 16 17:9 5 1 1 7 9 18:15 3 0 4
5 WIATR LUDŹMIERZ 14 25 27:30 8 1 5 7 15 15:9 5 0 2 7 10 12:21 3 1 3
6 AKS UJANOWICE 14 22 31:24 7 1 6 7 13 22:14 4 1 2 7 9 9:10 3 0 4
7 TURBACZ MSZANA DOLNA 14 22 31:25 7 1 6 7 12 18:16 4 0 3 7 10 13:9 3 1 3
8 LUBAŃ TYLMANOWA 14 22 41:37 6 4 4 7 10 20:15 3 1 3 7 12 21:22 3 3 1
9 PŁOMIEŃ LIMANOWA 14 20 35:31 6 2 6 8 11 20:16 3 2 3 6 9 15:15 3 0 3
10 KROKUS PRZYSZOWA 14 18 18:27 5 3 6 7 10 8:14 3 1 3 7 8 10:13 2 2 3
11 JODŁOWNIK 14 14 29:39 4 2 8 7 11 14:11 3 2 2 7 3 15:28 1 0 6
12 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 14 12 30:40 4 0 10 7 6 16:18 2 0 5 7 6 14:22 2 0 5
13 GORCE KAMIENICA 14 9 25:40 2 3 9 7 5 15:16 1 2 4 7 4 10:24 1 1 5
14 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 14 1 8:66 0 1 13 7 0 6:34 0 0 7 7 1 2:32 0 1 6
kolejka 1:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2:1 HURAGAN WAKSMUND 2023-08-1211:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 3:1 JODŁOWNIK 2023-08-1211:00
JORDAN JORDANÓW 5:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-11-1113:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 1:3 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-08-1218:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2:3 (0:2) AKS UJANOWICE 2023-08-1216:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:0 ORKAN RABA WYŻNA 2023-08-1215:00
WIATR LUDŹMIERZ 3:0 GORCE KAMIENICA 2023-08-1210:00
kolejka 2:
HURAGAN WAKSMUND 1:1 (0:0) TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-08-1517:00
KROKUS PRZYSZOWA 4:1 (2:0) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-11-1112:00
ORKAN RABA WYŻNA 2:0 AKS UJANOWICE 2023-08-1518:00
GORCE KAMIENICA 1:4 (0:2) JORDAN JORDANÓW 2023-08-1516:00
LUBAŃ TYLMANOWA 6:1 (4:0) WIATR LUDŹMIERZ 2023-08-1517:00
JODŁOWNIK 2:0 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-08-1517:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:5 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-08-1511:00
kolejka 3:
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:2 HURAGAN WAKSMUND 2023-08-2014:00
JORDAN JORDANÓW 9:4 (5:1) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-08-2018:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 8:1 (5:0) GORCE KAMIENICA 2023-08-2017:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:4 ORKAN RABA WYŻNA 2023-08-1918:00
AKS UJANOWICE 5:2 (3:1) JODŁOWNIK 2023-08-1914:30
WIATR LUDŹMIERZ 3:2 (1:0) KROKUS PRZYSZOWA 2023-08-2016:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 3:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-08-1911:00
kolejka 4:
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2:6 (1:2) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-08-2617:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-11-1113:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:4 JORDAN JORDANÓW 2023-08-2711:00
ORKAN RABA WYŻNA 4:0 JODŁOWNIK 2023-08-2618:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 0:0 WIATR LUDŹMIERZ 2023-08-2618:00
HURAGAN WAKSMUND 1:0 AKS UJANOWICE 2023-08-2717:00
GORCE KAMIENICA 0:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-08-2617:00
kolejka 5:
JODŁOWNIK 2:4 HURAGAN WAKSMUND 2023-11-1113:00
WIATR LUDŹMIERZ 3:0 ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-0316:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 5:0 GORCE KAMIENICA 2023-09-0217:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 1:2 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-09-0211:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 0:2 KROKUS PRZYSZOWA 2023-09-0211:00
AKS UJANOWICE 7:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-0217:00
JORDAN JORDANÓW 5:2 (2:1) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-09-0317:00
kolejka 6:
WIATR LUDŹMIERZ 0:2 JORDAN JORDANÓW 2023-09-0917:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 3:3 (0:1) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-09-0917:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:3 (0:1) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-09-0912:30
GORCE KAMIENICA 0:1 AKS UJANOWICE 2023-09-0917:00
ORKAN RABA WYŻNA 3:2 (1:1) HURAGAN WAKSMUND 2023-09-1015:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:3 JODŁOWNIK 2023-09-1011:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:0 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-1011:00
kolejka 7:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:1 WIATR LUDŹMIERZ 2023-09-1611:00
HURAGAN WAKSMUND 8:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-1717:00
JORDAN JORDANÓW 4:3 (3:1) ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-1717:00
AKS UJANOWICE 2:2 LUBAŃ TYLMANOWA 2023-09-1617:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 2:5 (0:2) TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-1611:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 6:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-09-1715:00
JODŁOWNIK 4:1 (1:0) GORCE KAMIENICA 2023-09-1717:00
kolejka 8:
PŁOMIEŃ LIMANOWA 4:0 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-09-2317:00
JORDAN JORDANÓW 1:3 (0:2) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-09-2416:30
WIATR LUDŹMIERZ 3:1 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-09-2416:30
ORKAN RABA WYŻNA 1:1 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-09-2316:30
KROKUS PRZYSZOWA 0:3 AKS UJANOWICE 2023-09-2411:00
LUBAŃ TYLMANOWA 7:5 (3:1) JODŁOWNIK 2023-09-2317:00
GORCE KAMIENICA 2:2 HURAGAN WAKSMUND 2023-09-2415:00
kolejka 9:
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 1:3 (0:1) ORKAN RABA WYŻNA 2023-09-3011:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 2:6 JORDAN JORDANÓW 2023-09-3011:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:6 (0:1) GORCE KAMIENICA 2023-09-3016:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:2 WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-0116:00
AKS UJANOWICE 1:4 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-09-3016:00
HURAGAN WAKSMUND 2:2 (1:1) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-0116:00
JODŁOWNIK 1:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-0116:00
kolejka 10:
ORKAN RABA WYŻNA 2:1 GORCE KAMIENICA 2023-10-0716:00
LUBAŃ TYLMANOWA 3:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-10-0716:00
KROKUS PRZYSZOWA 0:5 HURAGAN WAKSMUND 2023-10-0811:00
PŁOMIEŃ LIMANOWA 3:1 (0:0) JODŁOWNIK 2023-10-0716:00
WIATR LUDŹMIERZ 2:1 AKS UJANOWICE 2023-10-0816:00
TURBACZ MSZANA DOLNA 1:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-0416:15
JORDAN JORDANÓW 5:2 (2:0) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-10-0816:00
kolejka 11:
TURBACZ MSZANA DOLNA 4:2 ORKAN RABA WYŻNA 2023-10-1411:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 1:4 (0:2) ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-1416:00
JODŁOWNIK 2:3 WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-1516:00
GORCE KAMIENICA 4:4 (2:3) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-1515:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 0:2 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-1410:30
HURAGAN WAKSMUND 3:2 (2:0) PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-10-1514:00
AKS UJANOWICE 2:0 JORDAN JORDANÓW 2023-10-1415:00
kolejka 12:
PŁOMIEŃ LIMANOWA 5:0 SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2023-10-2115:30
TURBACZ MSZANA DOLNA 4:2 BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-10-2111:00
ORKAN RABA WYŻNA 3:4 (0:2) LUBAŃ TYLMANOWA 2023-10-2111:00
KROKUS PRZYSZOWA 1:1 GORCE KAMIENICA 2023-10-2110:00
WIATR LUDŹMIERZ 1:3 HURAGAN WAKSMUND 2023-10-2115:30
JORDAN JORDANÓW 6:3 (3:1) JODŁOWNIK 2023-10-2215:00
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 3:1 AKS UJANOWICE 2023-11-1913:00
kolejka 13:
HURAGAN WAKSMUND 1:1 JORDAN JORDANÓW 2023-10-2914:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2:4 (1:0) WIATR LUDŹMIERZ 2023-10-2815:00
GORCE KAMIENICA 1:3 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-10-2815:00
AKS UJANOWICE 1:5 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-10-2914:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:1 KROKUS PRZYSZOWA 2023-10-2815:00
JODŁOWNIK 2:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-10-2915:00
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 0:6 ORKAN RABA WYŻNA 2023-10-2911:00
kolejka 14:
HURAGAN WAKSMUND 0:2 ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2023-11-0514:00
ORKAN RABA WYŻNA 2:1 (1:0) KROKUS PRZYSZOWA 2023-11-0411:00
SŁOMKA SIEKIERCZYNA 1:8 (0:4) JORDAN JORDANÓW 2023-11-0414:00
GORCE KAMIENICA 7:1 WIATR LUDŹMIERZ 2023-11-0414:00
AKS UJANOWICE 4:1 (2:0) BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2023-11-0414:00
LUBAŃ TYLMANOWA 1:3 PŁOMIEŃ LIMANOWA 2023-11-0414:00
JODŁOWNIK 1:0 TURBACZ MSZANA DOLNA 2023-11-0514:00
kolejka 15:
AKS UJANOWICE ORKAN RABA WYŻNA 2024-04-06
TURBACZ MSZANA DOLNA HURAGAN WAKSMUND 2024-04-06
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA JODŁOWNIK 2024-04-06
WIATR LUDŹMIERZ LUBAŃ TYLMANOWA 2024-04-06
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-04-06
JORDAN JORDANÓW GORCE KAMIENICA 2024-04-06
PŁOMIEŃ LIMANOWA KROKUS PRZYSZOWA 2024-04-06
kolejka 16:
LUBAŃ TYLMANOWA JORDAN JORDANÓW 2024-04-13
SŁOMKA SIEKIERCZYNA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-04-13
ORKAN RABA WYŻNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-04-13
HURAGAN WAKSMUND BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-04-13
GORCE KAMIENICA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-04-13
KROKUS PRZYSZOWA WIATR LUDŹMIERZ 2024-04-13
JODŁOWNIK AKS UJANOWICE 2024-04-13
kolejka 17:
WIATR LUDŹMIERZ PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-04-20
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-04-20
AKS UJANOWICE HURAGAN WAKSMUND 2024-04-20
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-04-20
JORDAN JORDANÓW KROKUS PRZYSZOWA 2024-04-20
TURBACZ MSZANA DOLNA GORCE KAMIENICA 2024-04-20
JODŁOWNIK ORKAN RABA WYŻNA 2024-04-20
kolejka 18:
LUBAŃ TYLMANOWA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-04-27
HURAGAN WAKSMUND JODŁOWNIK 2024-04-27
SŁOMKA SIEKIERCZYNA AKS UJANOWICE 2024-04-27
PŁOMIEŃ LIMANOWA JORDAN JORDANÓW 2024-04-27
KROKUS PRZYSZOWA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-04-27
GORCE KAMIENICA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-04-27
ORKAN RABA WYŻNA WIATR LUDŹMIERZ 2024-04-27
kolejka 19:
HURAGAN WAKSMUND ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-01
JODŁOWNIK SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-01
JORDAN JORDANÓW WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-01
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-01
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-01
AKS UJANOWICE GORCE KAMIENICA 2024-05-01
TURBACZ MSZANA DOLNA KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-01
kolejka 20:
SŁOMKA SIEKIERCZYNA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-04
WIATR LUDŹMIERZ ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-05-04
GORCE KAMIENICA JODŁOWNIK 2024-05-04
ORKAN RABA WYŻNA JORDAN JORDANÓW 2024-05-04
LUBAŃ TYLMANOWA AKS UJANOWICE 2024-05-04
TURBACZ MSZANA DOLNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-04
KROKUS PRZYSZOWA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-04
kolejka 21:
AKS UJANOWICE KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-11
TURBACZ MSZANA DOLNA WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-11
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA JORDAN JORDANÓW 2024-05-11
HURAGAN WAKSMUND GORCE KAMIENICA 2024-05-11
JODŁOWNIK LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-11
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-11
SŁOMKA SIEKIERCZYNA ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-11
kolejka 22:
PŁOMIEŃ LIMANOWA AKS UJANOWICE 2024-05-18
KROKUS PRZYSZOWA JODŁOWNIK 2024-05-18
LUBAŃ TYLMANOWA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-18
JORDAN JORDANÓW TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-18
GORCE KAMIENICA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-18
WIATR LUDŹMIERZ BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-18
ORKAN RABA WYŻNA ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-05-18
kolejka 23:
AKS UJANOWICE WIATR LUDŹMIERZ 2024-05-25
GORCE KAMIENICA ORKAN RABA WYŻNA 2024-05-25
SŁOMKA SIEKIERCZYNA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-05-25
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-25
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA JORDAN JORDANÓW 2024-05-25
JODŁOWNIK PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-05-25
HURAGAN WAKSMUND KROKUS PRZYSZOWA 2024-05-25
kolejka 24:
WIATR LUDŹMIERZ JODŁOWNIK 2024-05-30
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-05-30
LUBAŃ TYLMANOWA GORCE KAMIENICA 2024-05-30
KROKUS PRZYSZOWA SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-05-30
ORKAN RABA WYŻNA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-05-30
PŁOMIEŃ LIMANOWA HURAGAN WAKSMUND 2024-05-30
JORDAN JORDANÓW AKS UJANOWICE 2024-05-30
kolejka 25:
BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA TURBACZ MSZANA DOLNA 2024-06-02
AKS UJANOWICE ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA 2024-06-02
SŁOMKA SIEKIERCZYNA PŁOMIEŃ LIMANOWA 2024-06-02
LUBAŃ TYLMANOWA ORKAN RABA WYŻNA 2024-06-02
HURAGAN WAKSMUND WIATR LUDŹMIERZ 2024-06-02
JODŁOWNIK JORDAN JORDANÓW 2024-06-02
GORCE KAMIENICA KROKUS PRZYSZOWA 2024-06-02
kolejka 26:
PŁOMIEŃ LIMANOWA GORCE KAMIENICA 2024-06-0817:30
ZAWRAT BUKOWINA TATRZAŃSKA JODŁOWNIK 2024-06-0817:30
TURBACZ MSZANA DOLNA AKS UJANOWICE 2024-06-0817:30
KROKUS PRZYSZOWA LUBAŃ TYLMANOWA 2024-06-0817:30
JORDAN JORDANÓW HURAGAN WAKSMUND 2024-06-0817:30
ORKAN RABA WYŻNA BABIA GÓRA LIPNICA WIELKA 2024-06-0817:30
WIATR LUDŹMIERZ SŁOMKA SIEKIERCZYNA 2024-06-0817:30

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty