Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Kraków 3 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 24 39:10 8 0 0 3 9 11:3 3 0 0 5 15 28:7 5 0 0
2 Górnik Wieliczka 8 18 25:11 6 0 2 3 6 9:5 2 0 1 5 12 16:6 4 0 1
3 Pasternik Ochojno 8 16 21:12 5 1 2 5 13 18:3 4 1 0 3 3 3:9 1 0 2
4 Tempo Rzeszotary 8 16 19:20 5 1 2 4 6 10:16 2 0 2 4 10 9:4 3 1 0
5 Puszcza II Niepołomice 8 16 22:16 5 1 2 4 10 14:4 3 1 0 4 6 8:12 2 0 2
6 Orzeł Myślenice 8 15 24:12 5 0 3 3 3 8:7 1 0 2 5 12 16:5 4 0 1
7 Raba Dobczyce 8 13 22:13 4 1 3 4 9 11:5 3 0 1 4 4 11:8 1 1 2
8 LKS Śledziejowice 8 12 26:16 4 0 4 5 6 16:11 2 0 3 3 6 10:5 2 0 1
9 Wróblowianka Kraków 8 9 11:21 3 0 5 5 6 7:12 2 0 3 3 3 4:9 1 0 2
10 Zryw Szarów 8 8 14:22 2 2 4 3 2 5:7 0 2 1 5 6 9:15 2 0 3
11 Błękitni Bodzanów 8 7 15:13 2 1 5 4 3 4:8 1 0 3 4 4 11:5 1 1 2
12 Zielonka Wrząsowice 8 6 12:28 2 0 6 5 3 8:21 1 0 4 3 3 4:7 1 0 2
13 Jordan Zakliczyn 8 4 24:31 1 1 6 4 3 19:14 1 0 3 4 1 5:17 0 1 3
14 Nadwiślanka Nowe Brzesko 8 0 0:49 0 0 8 4 0 0:18 0 0 4 4 0 0:31 0 0 4
kolejka 1:
1 Zielonka Wrząsowice 1:3 Tempo Rzeszotary 2022-08-1317:30
2 Pasternik Ochojno 2:1 Jordan Zakliczyn 2022-08-1417:30
3 Wróblowianka Kraków 2:1 Błękitni Bodzanów 2022-08-1317:00
4 LKS Śledziejowice 0:6 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-08-1416:00
5 Puszcza II Niepołomice 3:2 Orzeł Myślenice 2022-08-1317:00
6 Raba Dobczyce 2:1 Górnik Wieliczka 2022-08-1417:00
7 Nadwiślanka Nowe Brzesko 0:2 Zryw Szarów 2022-08-1417:00
kolejka 2:
8 Tempo Rzeszotary 5:2 Zryw Szarów 2022-08-2116:00
9 Raba Dobczyce 6:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-08-2017:00
10 Orzeł Myślenice 2:3 Górnik Wieliczka 2022-08-1918:00
11 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5:1 Puszcza II Niepołomice 2022-08-2017:00
12 Błękitni Bodzanów 3:1 LKS Śledziejowice 2022-08-2017:00
13 Jordan Zakliczyn 1:3 Wróblowianka Kraków 2022-08-2017:00
14 Zielonka Wrząsowice 1:3 Pasternik Ochojno 2022-08-2116:00
kolejka 3:
15 Pasternik Ochojno 1:1 Tempo Rzeszotary 2022-08-2816:00
16 Wróblowianka Kraków 2:1 Zielonka Wrząsowice 2022-08-2717:00
17 LKS Śledziejowice 8:1 Jordan Zakliczyn 2022-08-2717:00
18 Puszcza II Niepołomice 1:1 Błękitni Bodzanów 2022-08-3118:00
19 Górnik Wieliczka 2:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-08-3117:30
20 Nadwiślanka Nowe Brzesko 0:5 Orzeł Myślenice 2022-08-2817:00
21 Zryw Szarów 1:1 Raba Dobczyce 2022-08-2817:00
kolejka 4:
22 Tempo Rzeszotary 2:1 Raba Dobczyce 2022-09-0316:00
23 Orzeł Myślenice 6:1 Zryw Szarów 2022-09-0315:30
24 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-09-0317:00
25 Błękitni Bodzanów 0:1 Górnik Wieliczka 2022-09-0317:00
26 Jordan Zakliczyn 2:4 Puszcza II Niepołomice 2022-09-0416:00
27 Zielonka Wrząsowice 1:5 LKS Śledziejowice 2022-09-0317:00
28 Pasternik Ochojno 3:0 Wróblowianka Kraków 2022-09-0417:30
kolejka 5:
29 Wróblowianka Kraków 1:3 Tempo Rzeszotary 2022-09-1017:00
30 LKS Śledziejowice 6:0 Pasternik Ochojno 2022-09-1011:00
31 Puszcza II Niepołomice 5:0 Zielonka Wrząsowice 2022-09-1119:00
32 Górnik Wieliczka 5:1 Jordan Zakliczyn 2022-09-1016:00
33 Nadwiślanka Nowe Brzesko 0:8 Błękitni Bodzanów 2022-09-1116:00
34 Zryw Szarów 2:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-09-0717:00
35 Raba Dobczyce 1:3 Orzeł Myślenice 2022-09-1116:00
kolejka 6:
36 Tempo Rzeszotary 0:2 Orzeł Myślenice 2022-09-1716:00
37 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Raba Dobczyce 2022-09-1716:00
38 Błękitni Bodzanów 0:2 Zryw Szarów 2022-09-1711:00
39 Jordan Zakliczyn 14:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-09-1717:00
40 Zielonka Wrząsowice 1:8 Górnik Wieliczka 2022-09-1717:00
41 Pasternik Ochojno 4:1 Puszcza II Niepołomice 2022-09-1716:00
42 Wróblowianka Kraków 1:4 LKS Śledziejowice 2022-09-1717:00
kolejka 7:
43 LKS Śledziejowice 1:2 Tempo Rzeszotary 2022-09-2417:00
44 Puszcza II Niepołomice 5:1 Wróblowianka Kraków 2022-09-2520:00
45 Górnik Wieliczka 2:0 Pasternik Ochojno 2022-09-2416:00
46 Nadwiślanka Nowe Brzesko 0:3 Zielonka Wrząsowice 2022-09-2515:00
47 Zryw Szarów 2:2 Jordan Zakliczyn 2022-09-2516:30
48 Raba Dobczyce 2:1 Błękitni Bodzanów 2022-09-2719:00
49 Orzeł Myślenice 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-09-2412:00
kolejka 8:
50 Tempo Rzeszotary 3:11 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-10-0116:00
51 Błękitni Bodzanów 1:4 Orzeł Myślenice 2022-10-0116:00
52 Jordan Zakliczyn 2:7 Raba Dobczyce 2022-10-0216:00
53 Zielonka Wrząsowice 4:2 Zryw Szarów 2022-10-0116:00
54 Pasternik Ochojno 8:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-10-0116:30
55 Wróblowianka Kraków 1:3 Górnik Wieliczka 2022-10-0116:00
56 LKS Śledziejowice 1:2 Puszcza II Niepołomice 2022-10-0111:00
kolejka 9:
57 Puszcza II Niepołomice Tempo Rzeszotary 2022-10-0817:00
58 Górnik Wieliczka LKS Śledziejowice 2022-10-0815:00
59 Nadwiślanka Nowe Brzesko Wróblowianka Kraków 2022-10-0914:00
60 Zryw Szarów Pasternik Ochojno 2022-10-0816:00
61 Raba Dobczyce Zielonka Wrząsowice 2022-10-0815:00
62 Orzeł Myślenice Jordan Zakliczyn 2022-10-0816:00
63 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Błękitni Bodzanów 2022-10-0816:00
kolejka 10:
64 Tempo Rzeszotary Błękitni Bodzanów 2022-10-1516:00
65 Jordan Zakliczyn Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-10-1616:00
66 Zielonka Wrząsowice Orzeł Myślenice 2022-10-1516:00
67 Pasternik Ochojno Raba Dobczyce 2022-10-1616:00
68 Wróblowianka Kraków Zryw Szarów 2022-10-1615:00
69 LKS Śledziejowice Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-10-1516:00
70 Puszcza II Niepołomice Górnik Wieliczka 2022-10-1516:00
kolejka 11:
71 Górnik Wieliczka Tempo Rzeszotary 2022-10-2215:00
72 Nadwiślanka Nowe Brzesko Puszcza II Niepołomice 2022-10-2314:00
73 Zryw Szarów LKS Śledziejowice 2022-10-2215:00
74 Raba Dobczyce Wróblowianka Kraków 2022-10-2215:00
75 Orzeł Myślenice Pasternik Ochojno 2022-10-2215:30
76 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Zielonka Wrząsowice 2022-10-2212:00
77 Błękitni Bodzanów Jordan Zakliczyn 2022-10-2215:00
kolejka 12:
78 Tempo Rzeszotary Jordan Zakliczyn 2022-10-2915:00
79 Zielonka Wrząsowice Błękitni Bodzanów 2022-10-2915:00
80 Pasternik Ochojno Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2022-10-2915:00
81 Wróblowianka Kraków Orzeł Myślenice 2022-10-2915:00
82 LKS Śledziejowice Raba Dobczyce 2022-10-2915:00
83 Puszcza II Niepołomice Zryw Szarów 2022-10-2917:00
84 Górnik Wieliczka Nadwiślanka Nowe Brzesko 2022-10-2914:00
kolejka 13:
85 Nadwiślanka Nowe Brzesko Tempo Rzeszotary 2022-11-0613:00
86 Zryw Szarów Górnik Wieliczka 2022-11-0614:00
87 Raba Dobczyce Puszcza II Niepołomice 2022-11-0514:00
88 Orzeł Myślenice LKS Śledziejowice 2022-11-0514:00
89 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Wróblowianka Kraków 2022-11-0514:00
90 Błękitni Bodzanów Pasternik Ochojno 2022-11-0514:00
91 Jordan Zakliczyn Zielonka Wrząsowice 2022-11-0515:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty