Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Kraków 3
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 RABA DOBCZYCE 17 46 46:12 15 1 1 8 24 20:2 8 0 0 9 22 26:10 7 1 1
2 ORZEŁ MYŚLENICE 17 37 46:22 12 1 4 9 21 24:11 7 0 2 8 16 22:11 5 1 2
3 TEMPO RZESZOTARY 17 33 39:28 11 0 6 9 21 25:10 7 0 2 8 12 14:18 4 0 4
4 GDOVIA GDÓW 17 32 46:25 9 5 3 9 18 23:9 5 3 1 8 14 23:16 4 2 2
5 ZŁOMEX BRANICE 17 28 38:30 8 4 5 9 14 20:15 4 2 3 8 14 18:15 4 2 2
6 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 17 27 44:27 8 3 6 10 18 25:14 5 3 2 7 9 19:13 3 0 4
7 GÓRNIK WIELICZKA 17 27 42:37 8 3 6 6 12 17:14 4 0 2 11 15 25:23 4 3 4
8 ŚLEDZIEJOWICE 17 23 36:38 7 2 8 9 13 20:19 4 1 4 8 10 16:19 3 1 4
9 BŁĘKITNI BODZANÓW 17 23 24:32 7 2 8 8 14 13:13 4 2 2 9 9 11:19 3 0 6
10 PASTERNIK OCHOJNO 17 19 25:39 6 1 10 8 12 15:18 4 0 4 9 7 10:21 2 1 6
11 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 17 17 30:34 5 2 10 9 7 13:19 2 1 6 8 10 17:15 3 1 4
12 ZRYW SZARÓW 17 16 20:26 3 7 7 8 10 13:15 2 4 2 9 6 7:11 1 3 5
13 ZIELONKA WRZĄSOWICE 17 7 13:58 2 1 14 9 6 9:31 2 0 7 8 1 4:27 0 1 7
14 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 17 5 22:63 1 2 14 8 1 10:34 0 1 7 9 4 12:29 1 1 7
kolejka 1:
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:1 (0:0) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1217:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 1:1 RABA DOBCZYCE 2023-08-1211:00
ORZEŁ MYŚLENICE 1:3 GDOVIA GDÓW 2023-08-1211:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:1 GÓRNIK WIELICZKA 2023-08-1317:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:2 TEMPO RZESZOTARY 2023-11-1113:00
ŚLEDZIEJOWICE 2:5 (1:4) ZRYW SZARÓW 2023-08-1217:00
ZŁOMEX BRANICE 5:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-08-1317:00
kolejka 2:
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:2 (1:0) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-08-1911:00
ZRYW SZARÓW 1:2 (0:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-08-2017:00
GÓRNIK WIELICZKA 5:2 (2:0) ŚLEDZIEJOWICE 2023-08-1913:00
GDOVIA GDÓW 1:1 (0:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-08-1911:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-08-2017:00
TEMPO RZESZOTARY 4:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-08-1916:00
RABA DOBCZYCE 1:0 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1917:00
kolejka 3:
ZŁOMEX BRANICE 1:1 ZRYW SZARÓW 2023-08-2612:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 3:6 (2:1) RABA DOBCZYCE 2023-08-2711:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:3 (0:2) TEMPO RZESZOTARY 2023-08-2617:00
ORZEŁ MYŚLENICE 4:2 (2:1) GÓRNIK WIELICZKA 2023-08-2714:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-08-2616:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:6 GDOVIA GDÓW 2023-08-2717:00
ŚLEDZIEJOWICE 2:4 (0:2) BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-08-2616:00
kolejka 4:
ZŁOMEX BRANICE 1:4 (0:1) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-0212:00
GDOVIA GDÓW 1:2 (0:0) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-09-0315:00
ZRYW SZARÓW 3:1 (2:0) ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-0317:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:3 (0:1) ŚLEDZIEJOWICE 2023-09-2016:30
RABA DOBCZYCE 3:1 TEMPO RZESZOTARY 2023-09-0215:30
BŁĘKITNI BODZANÓW 0:4 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-09-0217:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:3 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0316:00
kolejka 5:
TEMPO RZESZOTARY 2:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-09-0916:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:0 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-09-0915:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 0:0 ZRYW SZARÓW 2023-09-0916:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:0 GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-1016:00
ŚLEDZIEJOWICE 1:0 RABA DOBCZYCE 2023-09-0916:00
ZŁOMEX BRANICE 2:1 (1:0) BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-09-0916:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:4 (0:3) GDOVIA GDÓW 2023-09-0917:00
kolejka 6:
ZRYW SZARÓW 1:1 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-1617:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 6:3 (4:2) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-1611:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 4:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-1616:00
RABA DOBCZYCE 4:1 PASTERNIK OCHOJNO 2023-09-1614:00
GDOVIA GDÓW 5:1 TEMPO RZESZOTARY 2023-09-1616:00
ŚLEDZIEJOWICE 0:0 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-09-1616:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:5 ZŁOMEX BRANICE 2023-09-1711:00
kolejka 7:
ORZEŁ MYŚLENICE 1:3 (0:1) RABA DOBCZYCE 2023-09-2415:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:2 (0:1) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-09-2316:00
ZŁOMEX BRANICE 3:0 ŚLEDZIEJOWICE 2023-09-2316:00
TEMPO RZESZOTARY 1:0 ZRYW SZARÓW 2023-09-2316:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:3 (0:2) GÓRNIK WIELICZKA 2023-09-2316:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-09-2311:00
PASTERNIK OCHOJNO 6:2 (4:1) GDOVIA GDÓW 2023-09-2316:00
kolejka 8:
ZRYW SZARÓW 1:1 (0:0) PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-0114:00
GÓRNIK WIELICZKA 2:1 (1:0) TEMPO RZESZOTARY 2023-09-3011:00
ŚLEDZIEJOWICE 3:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-09-3011:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:8 (0:3) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-09-3013:00
ORZEŁ MYŚLENICE 4:1 (2:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-10-0112:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 3:2 (2:1) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-09-3016:00
RABA DOBCZYCE 2:0 GDOVIA GDÓW 2023-10-0116:00
kolejka 9:
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 4:1 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-10-0715:30
TEMPO RZESZOTARY 1:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-10-0715:30
PASTERNIK OCHOJNO 0:4 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-0716:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 ŚLEDZIEJOWICE 2023-10-0711:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 2:5 ORZEŁ MYŚLENICE 2023-10-0815:30
GDOVIA GDÓW 1:1 ZRYW SZARÓW 2023-10-0715:00
ZŁOMEX BRANICE 0:2 RABA DOBCZYCE 2023-10-0715:30
kolejka 10:
ZŁOMEX BRANICE 5:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-10-1415:30
ORZEŁ MYŚLENICE 4:1 (2:0) JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-10-1415:00
GDOVIA GDÓW 1:1 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-1413:00
RABA DOBCZYCE 3:0 ZRYW SZARÓW 2023-10-1415:00
ŚLEDZIEJOWICE 1:5 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-10-1415:30
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2:4 TEMPO RZESZOTARY 2023-10-1511:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 2:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-1415:00
kolejka 11:
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 5:1 (2:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-10-2111:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:3 (0:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-10-2115:00
ZRYW SZARÓW 4:4 (3:3) GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-2214:00
PASTERNIK OCHOJNO 4:2 (2:0) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-10-2115:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:5 RABA DOBCZYCE 2023-10-2115:00
TEMPO RZESZOTARY 5:1 ŚLEDZIEJOWICE 2023-10-2115:00
GDOVIA GDÓW 4:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-10-2115:00
kolejka 12:
ZŁOMEX BRANICE 2:4 (0:1) WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2023-10-2815:00
RABA DOBCZYCE 1:0 GÓRNIK WIELICZKA 2023-10-2814:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 1:0 ZRYW SZARÓW 2023-10-2816:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 0:6 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2023-11-1913:00
ŚLEDZIEJOWICE 4:0 PASTERNIK OCHOJNO 2023-10-2815:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:0 TEMPO RZESZOTARY 2023-10-2814:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 1:5 GDOVIA GDÓW 2024-03-1714:00
kolejka 13:
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 0:0 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2023-11-0413:30
GÓRNIK WIELICZKA 2:3 BŁĘKITNI BODZANÓW 2023-11-0411:00
ZRYW SZARÓW 2:1 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2023-11-0413:30
PASTERNIK OCHOJNO 2:5 (1:3) ORZEŁ MYŚLENICE 2023-11-0413:30
TEMPO RZESZOTARY 1:2 (0:0) ZŁOMEX BRANICE 2023-11-0413:30
GDOVIA GDÓW 3:0 ŚLEDZIEJOWICE 2023-11-0413:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:3 (0:2) RABA DOBCZYCE 2023-11-0413:30
kolejka 14:
GDOVIA GDÓW 3:2 (1:1) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-03-2314:00
PASTERNIK OCHOJNO 0:2 ZŁOMEX BRANICE 2024-03-2316:00
ZRYW SZARÓW 0:4 ŚLEDZIEJOWICE 2024-03-2414:00
TEMPO RZESZOTARY 7:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-03-2316:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-03-2315:30
RABA DOBCZYCE 2:0 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-03-2315:30
GÓRNIK WIELICZKA 4:2 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-03-2313:00
kolejka 15:
ŚLEDZIEJOWICE 2:3 GÓRNIK WIELICZKA 2024-03-3014:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 1:4 (0:2) RABA DOBCZYCE 2024-03-3013:30
ZŁOMEX BRANICE 1:1 GDOVIA GDÓW 2024-03-3016:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 0:2 BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-03-3012:30
ORZEŁ MYŚLENICE 1:0 ZRYW SZARÓW 2024-03-3013:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:5 PASTERNIK OCHOJNO 2024-03-3014:15
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:2 TEMPO RZESZOTARY 2024-03-3016:00
kolejka 16:
GÓRNIK WIELICZKA 2:1 (1:0) ORZEŁ MYŚLENICE 2024-04-0714:00
TEMPO RZESZOTARY 3:1 WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-04-0616:00
BŁĘKITNI BODZANÓW 0:4 ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-0614:00
PASTERNIK OCHOJNO 1:0 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-0715:00
ZRYW SZARÓW 1:1 ZŁOMEX BRANICE 2024-04-0615:00
GDOVIA GDÓW 4:1 ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-0614:00
RABA DOBCZYCE 4:0 HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-0617:00
kolejka 17:
TEMPO RZESZOTARY 1:2 (0:0) RABA DOBCZYCE 2024-04-1316:00
JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 (1:1) GDOVIA GDÓW 2024-04-1317:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE 1:0 ZRYW SZARÓW 2024-04-1317:00
GÓRNIK WIELICZKA 2:5 ZŁOMEX BRANICE 2024-04-1415:00
ŚLEDZIEJOWICE 5:2 (3:1) HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-1313:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 0:1 PASTERNIK OCHOJNO 2024-04-1415:00
ORZEŁ MYŚLENICE 3:1 (1:0) BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-04-1315:00
kolejka 18:
ZRYW SZARÓW JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-2016:00
GÓRNIK WIELICZKA ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-2015:30
PASTERNIK OCHOJNO TEMPO RZESZOTARY 2024-04-2116:00
GDOVIA GDÓW WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-04-2014:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE ORZEŁ MYŚLENICE 2024-04-2011:00
RABA DOBCZYCE ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-2017:00
BŁĘKITNI BODZANÓW ZŁOMEX BRANICE 2024-04-2012:30
kolejka 19:
TEMPO RZESZOTARY GDOVIA GDÓW 2024-04-2717:30
ZŁOMEX BRANICE HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-04-2716:30
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW ZRYW SZARÓW 2024-04-2716:00
ORZEŁ MYŚLENICE ŚLEDZIEJOWICE 2024-04-2714:00
GÓRNIK WIELICZKA JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-2710:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-04-2716:00
PASTERNIK OCHOJNO RABA DOBCZYCE 2024-04-2816:00
kolejka 20:
ZRYW SZARÓW TEMPO RZESZOTARY 2024-05-0117:00
BŁĘKITNI BODZANÓW JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-04-3017:30
RABA DOBCZYCE ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-0117:00
GÓRNIK WIELICZKA WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-0111:30
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-04-3017:30
ŚLEDZIEJOWICE ZŁOMEX BRANICE 2024-05-0115:00
GDOVIA GDÓW PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-0116:00
kolejka 21:
PASTERNIK OCHOJNO ZRYW SZARÓW 2024-05-0516:30
ZIELONKA WRZĄSOWICE ŚLEDZIEJOWICE 2024-05-04
JORDAN-SUM ZAKLICZYN HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-05-0417:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-0516:30
GDOVIA GDÓW RABA DOBCZYCE 2024-05-0411:00
TEMPO RZESZOTARY GÓRNIK WIELICZKA 2024-05-0416:00
ZŁOMEX BRANICE ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-0517:00
kolejka 22:
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-1211:00
ORZEŁ MYŚLENICE ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-05-1117:00
ŚLEDZIEJOWICE JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-05-1116:00
ZRYW SZARÓW GDOVIA GDÓW 2024-05-1217:00
GÓRNIK WIELICZKA PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-11
BŁĘKITNI BODZANÓW TEMPO RZESZOTARY 2024-05-1117:00
RABA DOBCZYCE ZŁOMEX BRANICE 2024-05-1117:00
kolejka 23:
ZRYW SZARÓW RABA DOBCZYCE 2024-05-1817:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE ZŁOMEX BRANICE 2024-05-1817:00
TEMPO RZESZOTARY HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-05-1816:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW ŚLEDZIEJOWICE 2024-05-18
GÓRNIK WIELICZKA GDOVIA GDÓW 2024-05-18
JORDAN-SUM ZAKLICZYN ORZEŁ MYŚLENICE 2024-05-1816:00
PASTERNIK OCHOJNO BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-18
kolejka 24:
RABA DOBCZYCE ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-05-2517:00
GÓRNIK WIELICZKA ZRYW SZARÓW 2024-05-25
ZŁOMEX BRANICE JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-05-2517:30
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE PASTERNIK OCHOJNO 2024-05-2611:00
ORZEŁ MYŚLENICE WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-05-2615:00
ŚLEDZIEJOWICE TEMPO RZESZOTARY 2024-05-2517:00
BŁĘKITNI BODZANÓW GDOVIA GDÓW 2024-05-2517:00
kolejka 25:
TEMPO RZESZOTARY ORZEŁ MYŚLENICE 2024-06-0116:00
GDOVIA GDÓW HEJNAŁ KRZYSZKOWICE 2024-06-0115:00
ZRYW SZARÓW BŁĘKITNI BODZANÓW 2024-05-2918:30
JORDAN-SUM ZAKLICZYN ZIELONKA WRZĄSOWICE 2024-06-0118:00
WRÓBLOWIANKA KRAKÓW ZŁOMEX BRANICE 2024-06-01
PASTERNIK OCHOJNO ŚLEDZIEJOWICE 2024-06-01
GÓRNIK WIELICZKA RABA DOBCZYCE 2024-06-01
kolejka 26:
ŚLEDZIEJOWICE GDOVIA GDÓW 2024-06-0817:00
HEJNAŁ KRZYSZKOWICE ZRYW SZARÓW 2024-06-0817:00
ORZEŁ MYŚLENICE PASTERNIK OCHOJNO 2024-06-0817:00
ZIELONKA WRZĄSOWICE WRÓBLOWIANKA KRAKÓW 2024-06-0817:00
BŁĘKITNI BODZANÓW GÓRNIK WIELICZKA 2024-06-0817:00
RABA DOBCZYCE JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2024-06-0817:00
ZŁOMEX BRANICE TEMPO RZESZOTARY 2024-06-0817:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty