Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Kraków 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP KMITA ZABIERZÓW 23 55 69:18 18 1 4 11 27 34:7 9 0 2 12 28 35:11 9 1 2
2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 23 53 71:22 17 2 4 12 28 45:8 9 1 2 11 25 26:14 8 1 2
3 CLEPARDIA KRAKÓW 23 45 54:29 14 3 6 11 22 22:9 7 1 3 12 23 32:20 7 2 3
4 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 23 41 53:31 11 8 4 11 25 34:12 7 4 0 12 16 19:19 4 4 4
5 PARTYZANT DOJAZDÓW 23 38 54:37 10 8 5 12 23 38:12 6 5 1 11 15 16:25 4 3 4
6 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 22 37 28:36 11 4 7 11 22 14:14 7 1 3 11 15 14:22 4 3 4
7 KABEL KRAKÓW 23 33 38:28 10 3 10 12 20 25:12 6 2 4 11 13 13:16 4 1 6
8 KASZOWIANKA KASZÓW 23 31 43:50 9 4 10 11 22 23:17 7 1 3 12 9 20:33 2 3 7
9 BRONOWIANKA KRAKÓW 23 27 35:48 8 3 12 12 16 17:19 5 1 6 11 11 18:29 3 2 6
10 PROKOCIM KRAKÓW 22 22 35:43 5 7 10 11 13 24:24 3 4 4 11 9 11:19 2 3 6
11 SKAWINKA SKAWINA 23 22 38:70 6 4 13 12 18 28:30 5 3 4 11 4 10:40 1 1 9
12 ORLĘTA RUDAWA 22 20 27:49 5 5 12 11 14 17:25 4 2 5 11 6 10:24 1 3 7
13 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 22 14 32:76 4 2 16 11 13 22:28 4 1 6 11 1 10:48 0 1 10
14 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 23 11 29:69 3 2 18 11 5 15:31 1 2 8 12 6 14:38 2 0 10
kolejka 1:
PARTYZANT DOJAZDÓW 3:0 BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1915:00
KASZOWIANKA KASZÓW 1:0 PROKOCIM KRAKÓW 2023-08-2014:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 1:1 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1915:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 2:0 KABEL KRAKÓW 2023-08-1917:30
AP KMITA ZABIERZÓW 5:1 (4:0) SKAWINKA SKAWINA 2023-08-1818:00
CLEPARDIA KRAKÓW 1:0 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-08-1910:30
ORLĘTA RUDAWA 3:3 (1:1) GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-08-1917:00
kolejka 2:
BRONOWIANKA KRAKÓW 1:4 (0:3) KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-08-2615:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 0:3 AP KMITA ZABIERZÓW 2023-08-2617:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 0:5 KABEL KRAKÓW 2023-08-2617:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 4:4 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-08-2617:00
ORLĘTA RUDAWA 0:3 CLEPARDIA KRAKÓW 2023-08-2617:00
SKAWINKA SKAWINA 1:1 KASZOWIANKA KASZÓW 2023-08-2717:30
PROKOCIM KRAKÓW 2:2 (1:0) PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-08-2716:00
kolejka 3:
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 1:1 (0:0) ORLĘTA RUDAWA 2023-09-0120:00
KABEL KRAKÓW 3:0 BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0217:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 3:0 SKAWINKA SKAWINA 2023-09-0214:00
CLEPARDIA KRAKÓW 5:0 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-09-0216:00
AP KMITA ZABIERZÓW 2:0 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0216:00
KASZOWIANKA KASZÓW 4:1 (1:0) GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0317:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 3:0 PROKOCIM KRAKÓW 2023-09-0211:00
kolejka 4:
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2:3 BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-09-0916:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2:5 (1:2) KASZOWIANKA KASZÓW 2023-09-0911:30
CLEPARDIA KRAKÓW 0:2 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-09-0917:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 3:0 PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-09-0917:00
PROKOCIM KRAKÓW 4:0 KABEL KRAKÓW 2023-09-1016:00
ORLĘTA RUDAWA 2:1 (0:0) AP KMITA ZABIERZÓW 2023-09-0916:00
SKAWINKA SKAWINA 1:2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-09-0912:00
kolejka 5:
BRONOWIANKA KRAKÓW 1:3 PROKOCIM KRAKÓW 2023-09-1712:00
KASZOWIANKA KASZÓW 2:0 ORLĘTA RUDAWA 2023-09-1714:00
KABEL KRAKÓW 6:0 SKAWINKA SKAWINA 2023-09-1711:30
KSPN POGOŃ KRAKÓW 3:0 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-09-1616:30
AP KMITA ZABIERZÓW 6:1 CLEPARDIA KRAKÓW 2023-09-1615:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 4:2 (1:0) GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-09-1610:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 5:1 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-09-1714:00
kolejka 6:
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 0:0 KABEL KRAKÓW 2023-09-2316:00
SKAWINKA SKAWINA 7:5 (3:4) BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-09-2311:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 1:3 (0:2) KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-09-2316:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2:0 AP KMITA ZABIERZÓW 2023-09-2310:00
CLEPARDIA KRAKÓW 3:2 (2:0) KASZOWIANKA KASZÓW 2023-09-2315:00
ORLĘTA RUDAWA 1:3 (0:2) PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-09-2416:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 4:1 (2:0) PROKOCIM KRAKÓW 2023-09-2316:00
kolejka 7:
BRONOWIANKA KRAKÓW 0:1 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-09-3016:00
KASZOWIANKA KASZÓW 0:0 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-10-0114:00
AP KMITA ZABIERZÓW 4:1 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-09-3014:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 3:0 ORLĘTA RUDAWA 2023-11-1813:30
KABEL KRAKÓW 2:1 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-10-0111:00
PROKOCIM KRAKÓW 1:1 SKAWINKA SKAWINA 2023-10-0116:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 3:3 CLEPARDIA KRAKÓW 2023-09-3015:00
kolejka 8:
CLEPARDIA KRAKÓW 0:2 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-10-0715:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 3:1 (2:0) SKAWINKA SKAWINA 2023-10-0715:30
AP KMITA ZABIERZÓW 3:0 KASZOWIANKA KASZÓW 2023-10-0711:00
ORLĘTA RUDAWA 1:0 KABEL KRAKÓW 2023-10-0715:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 1:0 PROKOCIM KRAKÓW 2023-10-0813:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 5:1 (3:0) PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-10-0620:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2:3 (0:0) BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-10-0715:30
kolejka 9:
KSPN POGOŃ KRAKÓW 4:1 (1:0) PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-10-1415:30
PROKOCIM KRAKÓW 2:3 (1:1) BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-10-1515:30
KASZOWIANKA KASZÓW 6:1 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-10-1514:00
BRONOWIANKA KRAKÓW 1:0 ORLĘTA RUDAWA 2023-10-1415:30
PARTYZANT DOJAZDÓW 2:3 (0:0) AP KMITA ZABIERZÓW 2023-10-1414:00
SKAWINKA SKAWINA 2:2 (1:1) GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-10-1410:00
KABEL KRAKÓW 1:2 (0:1) CLEPARDIA KRAKÓW 2023-10-1511:00
kolejka 10:
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 3:0 SKAWINKA SKAWINA 2023-10-2111:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 3:0 KABEL KRAKÓW 2023-10-2110:00
KASZOWIANKA KASZÓW 0:1 PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-10-2214:00
ORLĘTA RUDAWA 3:1 PROKOCIM KRAKÓW 2023-10-2115:00
CLEPARDIA KRAKÓW 0:1 BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-10-2112:00
AP KMITA ZABIERZÓW 1:2 (0:1) KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-10-2114:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 4:0 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-10-2115:30
kolejka 11:
PROKOCIM KRAKÓW 1:1 (0:0) CLEPARDIA KRAKÓW 2023-10-2911:00
SKAWINKA SKAWINA 4:3 (1:1) ORLĘTA RUDAWA 2023-10-2812:00
KABEL KRAKÓW 0:2 AP KMITA ZABIERZÓW 2023-10-2911:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2:1 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-03-1614:30
PARTYZANT DOJAZDÓW 5:0 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-10-2814:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 2:2 (0:0) KASZOWIANKA KASZÓW 2023-10-2815:00
BRONOWIANKA KRAKÓW 2:0 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-10-2815:00
kolejka 12:
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 3:1 (1:0) PROKOCIM KRAKÓW 2023-11-0410:00
ORLĘTA RUDAWA 1:4 (0:0) GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2023-11-0413:00
CLEPARDIA KRAKÓW 1:0 SKAWINKA SKAWINA 2023-11-0414:00
KASZOWIANKA KASZÓW 3:1 KABEL KRAKÓW 2023-11-0514:00
AP KMITA ZABIERZÓW 3:1 BRONOWIANKA KRAKÓW 2023-11-0414:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 0:4 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2023-11-0414:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 6:0 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2023-11-0413:00
kolejka 13:
SKAWINKA SKAWINA 3:5 (2:3) PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2023-11-1112:00
KABEL KRAKÓW 3:4 PARTYZANT DOJAZDÓW 2023-11-1215:30
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 1:4 (0:2) ORLĘTA RUDAWA 2023-11-1113:30
KSPN POGOŃ KRAKÓW 6:0 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2023-11-1113:30
BRONOWIANKA KRAKÓW 0:3 KASZOWIANKA KASZÓW 2023-11-1114:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 0:3 CLEPARDIA KRAKÓW 2023-11-1114:00
PROKOCIM KRAKÓW 2:6 AP KMITA ZABIERZÓW 2023-11-1111:00
kolejka 14:
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 0:0 ORLĘTA RUDAWA 2024-03-2314:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 1:4 CLEPARDIA KRAKÓW 2024-03-2315:30
SKAWINKA SKAWINA 0:6 AP KMITA ZABIERZÓW 2024-03-2316:00
BRONOWIANKA KRAKÓW 2:2 PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-03-2315:00
KABEL KRAKÓW 2:0 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-03-2416:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 1:0 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-03-2220:00
PROKOCIM KRAKÓW 2:0 KASZOWIANKA KASZÓW 2024-03-2414:00
kolejka 15:
CLEPARDIA KRAKÓW 3:0 ORLĘTA RUDAWA 2024-03-3011:00
AP KMITA ZABIERZÓW 4:0 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-03-3011:00
KASZOWIANKA KASZÓW 4:2 (0:0) SKAWINKA SKAWINA 2024-03-3011:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 2:0 BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-03-3010:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 2:2 (1:0) PROKOCIM KRAKÓW 2024-03-3014:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 7:1 (3:0) BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-03-2819:30
KABEL KRAKÓW 3:0 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-03-3011:00
kolejka 16:
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2:6 (1:3) CLEPARDIA KRAKÓW 2024-04-0616:00
BRONOWIANKA KRAKÓW 1:2 KABEL KRAKÓW 2024-04-0713:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 1:0 KASZOWIANKA KASZÓW 2024-04-0617:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 0:3 AP KMITA ZABIERZÓW 2024-04-0617:00
SKAWINKA SKAWINA 2:1 (1:0) PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-04-0616:00
PROKOCIM KRAKÓW 1:4 (0:3) KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-04-0715:00
ORLĘTA RUDAWA 2:3 (1:1) PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-04-0611:00
kolejka 17:
BRONOWIANKA KRAKÓW 3:0 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-04-1316:00
KABEL KRAKÓW 0:0 PROKOCIM KRAKÓW 2024-04-1411:00
AP KMITA ZABIERZÓW 4:0 ORLĘTA RUDAWA 2024-04-1316:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 9:0 SKAWINKA SKAWINA 2024-04-1317:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 3:0 CLEPARDIA KRAKÓW 2024-04-1310:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 0:0 GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-04-1316:00
KASZOWIANKA KASZÓW 3:1 (0:0) BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-04-1414:00
kolejka 18:
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 1:1 PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-04-2017:00
CLEPARDIA KRAKÓW 1:1 (0:0) AP KMITA ZABIERZÓW 2024-04-2016:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 0:4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-04-2017:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 0:3 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-04-2015:00
SKAWINKA SKAWINA 0:2 KABEL KRAKÓW 2024-04-2016:00
PROKOCIM KRAKÓW 3:3 (0:1) BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-04-2115:00
ORLĘTA RUDAWA 2:1 KASZOWIANKA KASZÓW 2024-04-2016:00
kolejka 19:
BRONOWIANKA KRAKÓW 1:2 SKAWINKA SKAWINA 2024-04-2716:00
AP KMITA ZABIERZÓW 2:0 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-04-2717:00
KABEL KRAKÓW 1:2 (0:1) GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-04-2717:30
KSPN POGOŃ KRAKÓW 9:1 (6:0) BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-04-2710:30
KASZOWIANKA KASZÓW 0:6 CLEPARDIA KRAKÓW 2024-04-2814:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 2:2 ORLĘTA RUDAWA 2024-04-2716:00
PROKOCIM KRAKÓW 4:1 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-04-2815:00
kolejka 20:
SKAWINKA SKAWINA 1:1 PROKOCIM KRAKÓW 2024-05-0110:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2:0 BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-05-0110:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 1:4 (0:2) AP KMITA ZABIERZÓW 2024-05-0111:00
CLEPARDIA KRAKÓW 6:0 PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-05-0111:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 0:2 KABEL KRAKÓW 2024-05-0111:00
ORLĘTA RUDAWA 0:4 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-05-0111:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 4:4 (1:1) KASZOWIANKA KASZÓW 2024-05-0110:00
kolejka 21:
BRONOWIANKA KRAKÓW 3:1 (1:0) BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-05-0517:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 0:0 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-05-0416:00
KASZOWIANKA KASZÓW 0:4 AP KMITA ZABIERZÓW 2024-05-0417:00
SKAWINKA SKAWINA 5:2 GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-05-0416:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 1:2 (0:1) CLEPARDIA KRAKÓW 2024-05-0417:30
PROKOCIM KRAKÓW 2:3 (0:0) GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-05-0515:00
KABEL KRAKÓW 3:0 ORLĘTA RUDAWA 2024-05-0518:00
kolejka 22:
ORLĘTA RUDAWA 2:2 (1:1) BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-05-1111:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW 1:1 KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-05-1110:00
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 4:3 (1:1) SKAWINKA SKAWINA 2024-05-1217:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 0:2 PROKOCIM KRAKÓW 2024-05-1117:00
AP KMITA ZABIERZÓW 0:1 PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-05-1117:00
CLEPARDIA KRAKÓW 2:1 (1:0) KABEL KRAKÓW 2024-05-1117:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE 6:1 KASZOWIANKA KASZÓW 2024-05-1116:00
kolejka 23:
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-05-1916:00
KABEL KRAKÓW 1:1 PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-05-1818:00
BRONOWIANKA KRAKÓW 2:1 (0:0) CLEPARDIA KRAKÓW 2024-05-1816:00
SKAWINKA SKAWINA 2:0 BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-05-1816:00
PROKOCIM KRAKÓW ORLĘTA RUDAWA 2024-05-1915:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW 1:2 AP KMITA ZABIERZÓW 2024-05-1811:00
PARTYZANT DOJAZDÓW 7:1 (4:0) KASZOWIANKA KASZÓW 2024-05-1816:00
kolejka 24:
KASZOWIANKA KASZÓW KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-05-2616:00
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-05-2517:00
GWIAZDA ŚCIEJOWICE PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-05-2516:00
AP KMITA ZABIERZÓW KABEL KRAKÓW 2024-05-2511:00
CLEPARDIA KRAKÓW PROKOCIM KRAKÓW 2024-05-2517:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-05-2510:00
ORLĘTA RUDAWA SKAWINKA SKAWINA 2024-05-2511:00
kolejka 25:
KABEL KRAKÓW KASZOWIANKA KASZÓW 2024-06-01
BIEŻANOWIANKA KRAKÓW GWIAZDA ŚCIEJOWICE 2024-06-0115:00
SKAWINKA SKAWINA CLEPARDIA KRAKÓW 2024-06-0116:00
KSPN POGOŃ KRAKÓW PARTYZANT DOJAZDÓW 2024-06-0117:30
GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW ORLĘTA RUDAWA 2024-06-0117:00
BRONOWIANKA KRAKÓW AP KMITA ZABIERZÓW 2024-05-2918:00
PROKOCIM KRAKÓW PRĄDNICZANKA KRAKÓW 2024-06-0215:00
kolejka 26:
GWIAZDA ŚCIEJOWICE KSPN POGOŃ KRAKÓW 2024-06-0815:00
AP KMITA ZABIERZÓW PROKOCIM KRAKÓW 2024-06-0815:00
CLEPARDIA KRAKÓW GRĘBAŁOWIANKA KRAKÓW 2024-06-0815:00
PARTYZANT DOJAZDÓW KABEL KRAKÓW 2024-06-0815:00
KASZOWIANKA KASZÓW BRONOWIANKA KRAKÓW 2024-06-0815:00
PRĄDNICZANKA KRAKÓW SKAWINKA SKAWINA 2024-06-0814:00
ORLĘTA RUDAWA BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 2024-06-0815:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty