Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Kraków 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 13 35 41:12 11 2 0 7 17 25:9 5 2 0 6 18 16:3 6 0 0
2 PRZEBÓJ WOLBROM 13 33 38:11 11 0 2 6 18 16:1 6 0 0 7 15 22:10 5 0 2
3 MKS NOWA PROSZOWIANKA 13 28 31:15 9 1 3 7 12 13:11 4 0 3 6 16 18:4 5 1 0
4 LEGION BYDLIN 13 27 35:15 8 3 2 6 14 17:4 4 2 0 7 13 18:11 4 1 2
5 PRZEMSZA KLUCZE 13 24 28:14 7 3 3 7 16 19:5 5 1 1 6 8 9:9 2 2 2
6 PROMIEŃ PRZEGINIA 13 20 33:36 6 2 5 6 13 19:12 4 1 1 7 7 14:24 2 1 4
7 ŚWIT KRZESZOWICE 13 19 38:22 6 1 6 6 13 26:10 4 1 1 7 6 12:12 2 0 5
8 ORZEŁ BĘBŁO 13 15 19:32 5 0 8 6 6 7:13 2 0 4 7 9 12:19 3 0 4
9 SKAŁA 2004 SKAŁA 13 15 15:40 5 0 8 7 12 10:18 4 0 3 6 3 5:22 1 0 5
10 PILICZANKA PILICA 13 13 18:20 3 4 6 6 7 8:9 2 1 3 7 6 10:11 1 3 3
11 PIAST WOŁOWICE 13 10 16:41 3 1 9 6 6 8:20 2 0 4 7 4 8:21 1 1 5
12 LASKOWIANKA LASKI 13 8 19:34 1 5 7 7 5 12:18 1 2 4 6 3 7:16 0 3 3
13 BOLESŁAW BUKOWNO 13 7 15:38 2 1 10 7 7 11:16 2 1 4 6 0 4:22 0 0 6
14 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 13 6 12:28 1 3 9 7 5 9:12 1 2 4 6 1 3:16 0 1 5
kolejka 1:
PRZEMSZA KLUCZE 5:0 ORZEŁ BĘBŁO 2023-08-1917:00
BOLESŁAW BUKOWNO 2:0 SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-08-1917:00
PRZEBÓJ WOLBROM 4:0 PIAST WOŁOWICE 2023-08-1916:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2:2 (1:1) LEGION BYDLIN 2023-08-1918:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2:2 (1:1) PILICZANKA PILICA 2023-08-1916:00
LASKOWIANKA LASKI 2:2 (1:1) PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-08-2017:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA 0:3 ŚWIT KRZESZOWICE 2023-08-2016:00
kolejka 2:
SKAŁA 2004 SKAŁA 3:0 LASKOWIANKA LASKI 2023-08-2615:00
PIAST WOŁOWICE 1:3 (0:2) LEGION BYDLIN 2023-08-2716:00
ORZEŁ BĘBŁO 1:3 (0:1) ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-08-2717:00
ŚWIT KRZESZOWICE 4:1 (0:0) BOLESŁAW BUKOWNO 2023-08-2617:00
PILICZANKA PILICA 0:1 MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-08-2617:45
PROMIEŃ PRZEGINIA 4:3 (0:2) PRZEMSZA KLUCZE 2023-08-2616:00
PRZEBÓJ WOLBROM 1:0 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-08-2611:00
kolejka 3:
MKS NOWA PROSZOWIANKA 1:3 PRZEBÓJ WOLBROM 2023-09-0317:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 3:0 PIAST WOŁOWICE 2023-09-0217:00
LEGION BYDLIN 6:2 (4:0) ORZEŁ BĘBŁO 2023-09-0217:00
BOLESŁAW BUKOWNO 1:5 PILICZANKA PILICA 2023-09-0316:00
LASKOWIANKA LASKI 2:1 ŚWIT KRZESZOWICE 2023-09-0217:00
SKAŁA 2004 SKAŁA 2:1 PRZEMSZA KLUCZE 2023-09-0314:45
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 3:1 (0:0) PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-09-0217:00
kolejka 4:
SKAŁA 2004 SKAŁA 0:3 ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-09-0917:00
PIAST WOŁOWICE 1:3 (0:0) ORZEŁ BĘBŁO 2023-09-0916:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 1:2 MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-09-0917:00
PRZEBÓJ WOLBROM 5:0 BOLESŁAW BUKOWNO 2023-09-0916:00
ŚWIT KRZESZOWICE 0:0 PRZEMSZA KLUCZE 2023-09-0916:30
PROMIEŃ PRZEGINIA 0:3 LEGION BYDLIN 2023-09-0916:00
PILICZANKA PILICA 0:0 LASKOWIANKA LASKI 2023-09-0914:00
kolejka 5:
PRZEMSZA KLUCZE 0:0 PILICZANKA PILICA 2023-09-1715:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA 2:1 PIAST WOŁOWICE 2023-09-1716:00
LEGION BYDLIN 7:0 SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-09-1616:30
BOLESŁAW BUKOWNO 3:1 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-09-1616:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 5:1 (2:0) ŚWIT KRZESZOWICE 2023-09-1617:00
ORZEŁ BĘBŁO 0:1 PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-09-1616:30
LASKOWIANKA LASKI 1:3 (0:0) PRZEBÓJ WOLBROM 2023-09-1616:00
kolejka 6:
ŚWIT KRZESZOWICE 5:7 (2:2) LEGION BYDLIN 2023-09-2315:30
PRZEMSZA KLUCZE 3:1 (1:0) PRZEBÓJ WOLBROM 2023-09-2316:30
PILICZANKA PILICA 1:2 (0:1) ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-09-2415:30
MKS NOWA PROSZOWIANKA 5:1 (1:0) BOLESŁAW BUKOWNO 2023-09-2315:00
PIAST WOŁOWICE 3:7 (0:5) PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-09-2315:00
SKAŁA 2004 SKAŁA 3:1 ORZEŁ BĘBŁO 2023-09-2316:30
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2:2 LASKOWIANKA LASKI 2023-09-2316:00
kolejka 7:
LASKOWIANKA LASKI 1:3 (0:2) MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-10-0116:00
ORZEŁ BĘBŁO 2:1 (0:0) ŚWIT KRZESZOWICE 2023-10-0116:00
LEGION BYDLIN 2:1 (1:0) PILICZANKA PILICA 2023-09-3016:00
PROMIEŃ PRZEGINIA 7:2 (3:1) SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-09-3016:00
PRZEMSZA KLUCZE 3:0 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-09-3016:00
BOLESŁAW BUKOWNO 1:2 (0:1) PIAST WOŁOWICE 2023-09-3016:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 3:2 (1:1) PRZEBÓJ WOLBROM 2023-09-3016:00
kolejka 8:
ŚWIT KRZESZOWICE 8:0 PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-10-0715:30
PRZEBÓJ WOLBROM 1:0 LEGION BYDLIN 2023-10-0716:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA 0:1 PRZEMSZA KLUCZE 2023-10-0815:00
PIAST WOŁOWICE 2:1 SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-10-0816:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 0:2 ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-10-0712:00
PILICZANKA PILICA 2:1 (0:0) ORZEŁ BĘBŁO 2023-10-0815:30
BOLESŁAW BUKOWNO 2:2 LASKOWIANKA LASKI 2023-10-0716:00
kolejka 9:
LEGION BYDLIN 0:0 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-10-1412:30
PROMIEŃ PRZEGINIA 1:1 (0:0) PILICZANKA PILICA 2023-10-1413:00
SKAŁA 2004 SKAŁA 2:0 ŚWIT KRZESZOWICE 2023-10-1515:30
LASKOWIANKA LASKI 3:3 (1:1) PIAST WOŁOWICE 2023-10-1415:00
ORZEŁ BĘBŁO 0:2 PRZEBÓJ WOLBROM 2023-10-1515:30
PRZEMSZA KLUCZE 4:0 BOLESŁAW BUKOWNO 2023-10-1415:30
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 1:1 (0:0) MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-10-1415:30
kolejka 10:
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 0:2 ORZEŁ BĘBŁO 2023-10-2115:30
BOLESŁAW BUKOWNO 0:3 ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-10-2111:00
PIAST WOŁOWICE 0:6 ŚWIT KRZESZOWICE 2023-10-2215:30
LASKOWIANKA LASKI 2:3 (0:1) PRZEMSZA KLUCZE 2023-10-2214:30
MKS NOWA PROSZOWIANKA 1:0 LEGION BYDLIN 2023-10-2215:00
PILICZANKA PILICA 3:0 SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-10-2211:00
PRZEBÓJ WOLBROM 4:1 PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-10-2111:00
kolejka 11:
ORZEŁ BĘBŁO 1:4 MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-11-1920:00
PRZEMSZA KLUCZE 3:1 (0:0) PIAST WOŁOWICE 2023-10-2814:30
LEGION BYDLIN 1:0 BOLESŁAW BUKOWNO 2023-11-1813:00
ŚWIT KRZESZOWICE 4:1 PILICZANKA PILICA 2023-10-2815:00
SKAŁA 2004 SKAŁA 0:6 PRZEBÓJ WOLBROM 2023-10-2815:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 6:1 (4:0) LASKOWIANKA LASKI 2023-10-2811:00
PROMIEŃ PRZEGINIA 4:1 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-10-2815:00
kolejka 12:
MKS NOWA PROSZOWIANKA 4:2 (1:1) PROMIEŃ PRZEGINIA 2023-11-0414:00
BOLESŁAW BUKOWNO 2:3 (1:1) ORZEŁ BĘBŁO 2023-11-0414:00
PRZEBÓJ WOLBROM 1:0 ŚWIT KRZESZOWICE 2023-11-0414:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 1:2 SKAŁA 2004 SKAŁA 2023-11-0411:00
PIAST WOŁOWICE 1:0 PILICZANKA PILICA 2023-11-0514:00
LASKOWIANKA LASKI 1:3 (0:0) LEGION BYDLIN 2023-11-0514:00
PRZEMSZA KLUCZE 1:3 ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2023-11-0414:00
kolejka 13:
PROMIEŃ PRZEGINIA 3:2 (2:1) BOLESŁAW BUKOWNO 2023-11-1114:00
SKAŁA 2004 SKAŁA 0:7 MKS NOWA PROSZOWIANKA 2023-11-2613:00
LEGION BYDLIN 1:1 PRZEMSZA KLUCZE 2023-11-1114:00
PILICZANKA PILICA 2:5 (0:1) PRZEBÓJ WOLBROM 2023-11-1111:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 5:1 (3:0) PIAST WOŁOWICE 2023-11-1114:00
ORZEŁ BĘBŁO 3:2 LASKOWIANKA LASKI 2023-11-1114:00
ŚWIT KRZESZOWICE 5:1 NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2023-11-1113:00
kolejka 14:
PIAST WOŁOWICE PRZEBÓJ WOLBROM 2024-03-2315:30
ORZEŁ BĘBŁO PRZEMSZA KLUCZE 2024-03-2415:30
PILICZANKA PILICA NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-03-2415:00
LEGION BYDLIN ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-03-2315:00
PROMIEŃ PRZEGINIA LASKOWIANKA LASKI 2024-03-2315:30
ŚWIT KRZESZOWICE MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-03-2315:30
SKAŁA 2004 SKAŁA BOLESŁAW BUKOWNO 2024-03-2315:30
kolejka 15:
LEGION BYDLIN PIAST WOŁOWICE 2024-03-3015:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI ORZEŁ BĘBŁO 2024-03-3015:00
PRZEMSZA KLUCZE PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-03-3015:00
LASKOWIANKA LASKI SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-03-3015:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA PILICZANKA PILICA 2024-03-3015:00
BOLESŁAW BUKOWNO ŚWIT KRZESZOWICE 2024-03-3016:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ PRZEBÓJ WOLBROM 2024-03-3015:00
kolejka 16:
PILICZANKA PILICA BOLESŁAW BUKOWNO 2024-04-0617:00
ŚWIT KRZESZOWICE LASKOWIANKA LASKI 2024-04-0617:00
PRZEBÓJ WOLBROM MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-04-0617:00
ORZEŁ BĘBŁO LEGION BYDLIN 2024-04-0717:00
PRZEMSZA KLUCZE SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-04-0617:00
PROMIEŃ PRZEGINIA ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-04-0617:00
PIAST WOŁOWICE NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-04-0617:00
kolejka 17:
ORZEŁ BĘBŁO PIAST WOŁOWICE 2024-04-1417:00
BOLESŁAW BUKOWNO PRZEBÓJ WOLBROM 2024-04-1316:30
PRZEMSZA KLUCZE ŚWIT KRZESZOWICE 2024-04-1317:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-04-1317:00
LEGION BYDLIN PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-04-1317:00
LASKOWIANKA LASKI PILICZANKA PILICA 2024-04-1417:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-04-1417:00
kolejka 18:
PILICZANKA PILICA PRZEMSZA KLUCZE 2024-04-2017:00
PIAST WOŁOWICE MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-04-2017:00
PRZEBÓJ WOLBROM LASKOWIANKA LASKI 2024-04-2017:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ BOLESŁAW BUKOWNO 2024-04-2117:00
SKAŁA 2004 SKAŁA LEGION BYDLIN 2024-04-2017:00
PROMIEŃ PRZEGINIA ORZEŁ BĘBŁO 2024-04-2017:00
ŚWIT KRZESZOWICE ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-04-2017:00
kolejka 19:
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI PILICZANKA PILICA 2024-04-2717:00
LEGION BYDLIN ŚWIT KRZESZOWICE 2024-04-2717:00
ORZEŁ BĘBŁO SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-04-2817:00
PRZEBÓJ WOLBROM PRZEMSZA KLUCZE 2024-04-2717:00
BOLESŁAW BUKOWNO MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-04-2716:30
PROMIEŃ PRZEGINIA PIAST WOŁOWICE 2024-04-2717:00
LASKOWIANKA LASKI NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-04-2817:00
kolejka 20:
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ PRZEMSZA KLUCZE 2024-05-0117:00
SKAŁA 2004 SKAŁA PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-05-0117:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA LASKOWIANKA LASKI 2024-05-0117:00
PRZEBÓJ WOLBROM ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-05-0117:00
PIAST WOŁOWICE BOLESŁAW BUKOWNO 2024-05-0117:00
ŚWIT KRZESZOWICE ORZEŁ BĘBŁO 2024-05-0117:00
PILICZANKA PILICA LEGION BYDLIN 2024-05-0117:00
kolejka 21:
LASKOWIANKA LASKI BOLESŁAW BUKOWNO 2024-05-0517:00
PRZEMSZA KLUCZE MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-05-0417:00
PROMIEŃ PRZEGINIA ŚWIT KRZESZOWICE 2024-05-0417:00
LEGION BYDLIN PRZEBÓJ WOLBROM 2024-05-0417:00
ORZEŁ BĘBŁO PILICZANKA PILICA 2024-05-0517:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-05-0517:00
SKAŁA 2004 SKAŁA PIAST WOŁOWICE 2024-05-0416:00
kolejka 22:
PILICZANKA PILICA PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-05-1117:00
ŚWIT KRZESZOWICE SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-05-1117:00
BOLESŁAW BUKOWNO PRZEMSZA KLUCZE 2024-05-1116:30
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ LEGION BYDLIN 2024-05-1117:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-05-1217:00
PRZEBÓJ WOLBROM ORZEŁ BĘBŁO 2024-05-1117:00
PIAST WOŁOWICE LASKOWIANKA LASKI 2024-05-1117:00
kolejka 23:
PROMIEŃ PRZEGINIA PRZEBÓJ WOLBROM 2024-05-1817:00
PRZEMSZA KLUCZE LASKOWIANKA LASKI 2024-05-1817:00
SKAŁA 2004 SKAŁA PILICZANKA PILICA 2024-05-1816:00
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI BOLESŁAW BUKOWNO 2024-05-1917:00
LEGION BYDLIN MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-05-1817:00
ORZEŁ BĘBŁO NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-05-1917:00
ŚWIT KRZESZOWICE PIAST WOŁOWICE 2024-05-1817:00
kolejka 24:
PRZEBÓJ WOLBROM SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-05-2517:00
LASKOWIANKA LASKI ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-05-2617:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA ORZEŁ BĘBŁO 2024-05-2617:00
PILICZANKA PILICA ŚWIT KRZESZOWICE 2024-05-2517:00
BOLESŁAW BUKOWNO LEGION BYDLIN 2024-05-2516:30
PIAST WOŁOWICE PRZEMSZA KLUCZE 2024-05-2517:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-05-2617:00
kolejka 25:
ZIELEŃCZANKA ZIELONKI PRZEMSZA KLUCZE 2024-06-0217:00
ŚWIT KRZESZOWICE PRZEBÓJ WOLBROM 2024-06-0117:30
PILICZANKA PILICA PIAST WOŁOWICE 2024-06-0117:00
PROMIEŃ PRZEGINIA MKS NOWA PROSZOWIANKA 2024-06-0217:00
SKAŁA 2004 SKAŁA NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ 2024-06-0216:00
ORZEŁ BĘBŁO BOLESŁAW BUKOWNO 2024-06-0217:00
LEGION BYDLIN LASKOWIANKA LASKI 2024-06-0117:00
kolejka 26:
PRZEMSZA KLUCZE LEGION BYDLIN 2024-06-0817:00
NIEDŹWIEDŹ NIEDŹWIEDŹ ŚWIT KRZESZOWICE 2024-06-0817:00
BOLESŁAW BUKOWNO PROMIEŃ PRZEGINIA 2024-06-0817:00
PRZEBÓJ WOLBROM PILICZANKA PILICA 2024-06-0817:00
LASKOWIANKA LASKI ORZEŁ BĘBŁO 2024-06-0817:00
PIAST WOŁOWICE ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2024-06-0817:00
MKS NOWA PROSZOWIANKA SKAŁA 2004 SKAŁA 2024-06-0817:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty