Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Gorlice
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS ZAGÓRZANY 17 42 55:18 13 3 1 9 25 36:7 8 1 0 8 17 19:11 5 2 1
2 GRÓD PODEGRODZIE 17 40 54:17 13 1 3 9 21 34:10 7 0 2 8 19 20:7 6 1 1
3 POPRAD RYTRO 17 38 55:17 12 2 3 10 25 32:9 8 1 1 7 13 23:8 4 1 2
4 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 17 35 40:18 11 2 4 9 25 26:5 8 1 0 8 10 14:13 3 1 4
5 HART TĘGOBORZE 17 31 36:28 9 4 4 8 22 18:6 7 1 0 9 9 18:22 2 3 4
6 ZAWISZA ROŻNÓW 17 25 37:32 8 1 8 9 18 24:14 6 0 3 8 7 13:18 2 1 5
7 LKS KOBYLANKA 17 24 29:28 7 3 7 8 14 18:14 4 2 2 9 10 11:14 3 1 5
8 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 17 20 37:40 5 5 7 10 15 24:23 4 3 3 7 5 13:17 1 2 4
9 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 17 19 38:49 6 1 10 8 12 23:23 4 0 4 9 7 15:26 2 1 6
10 ZYNDRAM ŁĄCKO 17 18 18:41 5 3 9 7 14 10:9 4 2 1 10 4 8:32 1 1 8
11 ULKS KORZENNA 17 15 32:32 4 3 10 9 15 26:9 4 3 2 8 0 6:23 0 0 8
12 SOKÓŁ STARY SĄCZ 17 15 23:47 5 0 12 9 15 17:15 5 0 4 8 0 6:32 0 0 8
13 KS ROPA 17 10 17:67 3 1 13 8 7 10:20 2 1 5 9 3 7:47 1 0 8
14 AMATOR PASZYN 17 9 17:54 2 3 12 6 4 11:15 1 1 4 11 5 6:39 1 2 8
kolejka 1:
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:2 LKS KOBYLANKA 2023-08-1311:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 1:3 LKS ZAGÓRZANY 2023-08-1313:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-08-1217:30
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 AMATOR PASZYN 2023-08-1317:00
ULKS KORZENNA 6:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-1311:00
KS ROPA 2:2 (1:1) HART TĘGOBORZE 2023-08-1217:30
POPRAD RYTRO 1:4 GRÓD PODEGRODZIE 2023-08-1317:00
kolejka 2:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 7:1 (1:0) KS ROPA 2023-08-2017:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:1 (1:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-1917:30
LKS KOBYLANKA 3:2 (1:1) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-08-1917:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:1 (3:0) AMATOR PASZYN 2023-08-2014:30
GRÓD PODEGRODZIE 5:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-08-2015:00
LKS ZAGÓRZANY 4:1 ULKS KORZENNA 2023-08-2017:30
HART TĘGOBORZE 1:0 POPRAD RYTRO 2023-08-2017:00
kolejka 3:
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:4 HART TĘGOBORZE 2023-08-2617:30
KS ROPA 1:0 AMATOR PASZYN 2023-08-2716:00
POPRAD RYTRO 3:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-08-2717:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-08-2711:00
LKS ZAGÓRZANY 5:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-08-2717:30
ZAWISZA ROŻNÓW 1:3 (0:2) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-08-2617:30
ULKS KORZENNA 0:0 LKS KOBYLANKA 2023-08-2711:00
kolejka 4:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 1:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-09-0317:00
AMATOR PASZYN 1:5 (0:3) POPRAD RYTRO 2023-09-0311:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:2 (0:1) LKS ZAGÓRZANY 2023-09-0217:00
ZAWISZA ROŻNÓW 5:0 KS ROPA 2023-09-0317:00
GRÓD PODEGRODZIE 1:0 ULKS KORZENNA 2023-09-0217:00
HART TĘGOBORZE 1:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-0217:00
LKS KOBYLANKA 2:2 (0:1) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-0217:00
kolejka 5:
KS ROPA 0:3 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-09-0917:00
LKS ZAGÓRZANY 2:0 LKS KOBYLANKA 2023-09-1017:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 2:3 AMATOR PASZYN 2023-09-1011:00
POPRAD RYTRO 2:0 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-09-1017:30
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:5 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-09-1011:00
GRÓD PODEGRODZIE 5:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-0916:30
ULKS KORZENNA 2:2 (0:1) HART TĘGOBORZE 2023-09-1011:00
kolejka 6:
HART TĘGOBORZE 3:2 (2:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-09-1711:00
ZAWISZA ROŻNÓW 4:2 (2:1) SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-09-1716:00
AMATOR PASZYN 5:5 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-1711:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:0 LKS KOBYLANKA 2023-09-1616:30
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 5:2 (2:1) ULKS KORZENNA 2023-09-1716:00
KS ROPA 0:3 POPRAD RYTRO 2023-09-1616:30
GRÓD PODEGRODZIE 2:3 LKS ZAGÓRZANY 2023-09-1616:00
kolejka 7:
LKS KOBYLANKA 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-09-2416:00
POPRAD RYTRO 1:0 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-09-2416:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:2 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-09-2414:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:2 (1:1) ZAWISZA ROŻNÓW 2023-09-2412:30
ULKS KORZENNA 1:1 (0:0) AMATOR PASZYN 2023-09-2414:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 4:2 (1:1) KS ROPA 2023-09-2316:30
LKS ZAGÓRZANY 4:3 (1:0) HART TĘGOBORZE 2023-09-2416:30
kolejka 8:
ZAWISZA ROŻNÓW 2:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2023-09-3015:00
AMATOR PASZYN 1:2 (0:1) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-0111:00
HART TĘGOBORZE 3:1 (1:0) LKS KOBYLANKA 2023-09-3016:30
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2:1 (1:0) GRÓD PODEGRODZIE 2023-09-3016:00
KS ROPA 1:3 (0:2) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-09-3016:00
POPRAD RYTRO 3:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-10-0116:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 1:2 LKS ZAGÓRZANY 2023-10-0116:00
kolejka 9:
LKS KOBYLANKA 1:0 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-0716:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-11-1211:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:1 POPRAD RYTRO 2023-10-0716:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 3:1 (1:0) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-10-0716:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:1 HART TĘGOBORZE 2023-10-0716:00
ULKS KORZENNA 8:0 KS ROPA 2023-10-0811:00
LKS ZAGÓRZANY 0:0 AMATOR PASZYN 2023-10-0816:00
kolejka 10:
ZYNDRAM ŁĄCKO 0:3 (1:0) KS ROPA 2023-10-1515:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:6 (0:4) GRÓD PODEGRODZIE 2023-10-1515:30
ZAWISZA ROŻNÓW 1:3 (0:1) LKS ZAGÓRZANY 2023-10-1515:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 3:0 (1:2) BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2023-10-1511:00
POPRAD RYTRO 4:0 ULKS KORZENNA 2023-10-1515:00
AMATOR PASZYN 1:2 (0:0) LKS KOBYLANKA 2023-10-1511:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 4:0 HART TĘGOBORZE 2023-10-1415:30
kolejka 11:
GRÓD PODEGRODZIE 8:0 AMATOR PASZYN 2023-10-2115:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:3 (0:2) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-10-2211:00
HART TĘGOBORZE 3:0 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-2214:30
ULKS KORZENNA 7:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-10-2211:00
LKS ZAGÓRZANY 11:0 KS ROPA 2023-10-2215:30
LKS KOBYLANKA 3:4 (1:1) ZAWISZA ROŻNÓW 2023-10-2115:30
POPRAD RYTRO 3:1 (1:0) ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-2214:00
kolejka 12:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2023-10-2911:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 5:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2023-10-2914:00
ZAWISZA ROŻNÓW 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2023-10-2914:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 1:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-10-2911:00
AMATOR PASZYN 0:1 HART TĘGOBORZE 2023-10-2911:00
POPRAD RYTRO 2:2 (0:0) LKS ZAGÓRZANY 2023-10-2914:00
KS ROPA 2:4 (0:1) LKS KOBYLANKA 2023-10-2815:00
kolejka 13:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 4:0 ZYNDRAM ŁĄCKO 2023-11-0414:30
HART TĘGOBORZE 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2023-11-0511:00
GRÓD PODEGRODZIE 7:0 KS ROPA 2023-11-0414:00
ULKS KORZENNA 2:1 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2023-11-0511:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 5:0 AMATOR PASZYN 2023-11-0514:00
LKS KOBYLANKA 2:2 (1:1) POPRAD RYTRO 2023-11-0414:00
LKS ZAGÓRZANY 6:1 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2023-11-0414:00
kolejka 14:
LKS ZAGÓRZANY 2:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-03-2415:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 AMATOR PASZYN 2024-03-2315:00
LKS KOBYLANKA 3:1 (0:0) SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-03-2415:00
HART TĘGOBORZE 2:1 KS ROPA 2024-03-2315:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:4 (1:1) POPRAD RYTRO 2024-03-2315:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2:4 (0:2) ZAWISZA ROŻNÓW 2024-03-2414:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 1:0 ULKS KORZENNA 2024-03-2415:00
kolejka 15:
POPRAD RYTRO 4:1 (2:0) HART TĘGOBORZE 2024-03-3011:00
ZAWISZA ROŻNÓW 3:1 AMATOR PASZYN 2024-03-3013:00
ULKS KORZENNA 0:3 LKS ZAGÓRZANY 2024-03-3014:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:2 (0:1) SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-03-3014:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 0:2 GRÓD PODEGRODZIE 2024-03-3014:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 3:2 (2:1) LKS KOBYLANKA 2024-03-3011:00
KS ROPA 2:4 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-03-3012:00
kolejka 16:
AMATOR PASZYN 3:0 KS ROPA 2024-04-0713:00
LKS KOBYLANKA 4:1 (1:0) ULKS KORZENNA 2024-04-0616:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 2:1 LKS ZAGÓRZANY 2024-04-0711:00
HART TĘGOBORZE 3:0 SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-04-0711:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 0:8 POPRAD RYTRO 2024-04-0616:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA 3:0 ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-0616:00
GRÓD PODEGRODZIE 2:1 BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-04-0616:00
kolejka 17:
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 4:4 (1:2) HART TĘGOBORZE 2024-04-1416:00
KS ROPA 2:1 ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-1414:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ 4:1 ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-04-1316:00
ULKS KORZENNA 0:1 GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-1414:00
POPRAD RYTRO 9:0 AMATOR PASZYN 2024-04-1417:00
LKS ZAGÓRZANY 2:1 SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-04-1417:00
ZYNDRAM ŁĄCKO 1:0 LKS KOBYLANKA 2024-04-1416:00
kolejka 18:
HART TĘGOBORZE ULKS KORZENNA 2024-04-2111:00
ZAWISZA ROŻNÓW POPRAD RYTRO 2024-04-2017:00
ZYNDRAM ŁĄCKO GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-2117:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA KS ROPA 2024-04-2016:00
AMATOR PASZYN SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-04-2117:00
LKS KOBYLANKA LKS ZAGÓRZANY 2024-04-2017:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-04-2116:00
kolejka 19:
LKS ZAGÓRZANY GRÓD PODEGRODZIE 2024-04-2817:00
ZYNDRAM ŁĄCKO HART TĘGOBORZE 2024-04-2817:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ AMATOR PASZYN 2024-04-2717:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ ZAWISZA ROŻNÓW 2024-04-2717:00
POPRAD RYTRO KS ROPA 2024-04-2816:00
ULKS KORZENNA ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-04-2811:00
LKS KOBYLANKA SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-04-2716:00
kolejka 20:
HART TĘGOBORZE LKS ZAGÓRZANY 2024-05-0517:00
ZAWISZA ROŻNÓW BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-0517:00
AMATOR PASZYN ULKS KORZENNA 2024-05-0517:00
KS ROPA SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-0417:00
GRÓD PODEGRODZIE LKS KOBYLANKA 2024-05-0417:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA POPRAD RYTRO 2024-05-0117:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-0517:00
kolejka 21:
ULKS KORZENNA ZAWISZA ROŻNÓW 2024-05-1211:00
LKS KOBYLANKA HART TĘGOBORZE 2024-05-1116:30
SOKÓŁ STARY SĄCZ POPRAD RYTRO 2024-05-1117:00
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ KS ROPA 2024-05-1117:00
LKS ZAGÓRZANY ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-05-1217:00
ZYNDRAM ŁĄCKO AMATOR PASZYN 2024-05-1216:00
GRÓD PODEGRODZIE SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-05-1117:00
kolejka 22:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA LKS KOBYLANKA 2024-05-1718:00
KS ROPA ULKS KORZENNA 2024-05-1817:30
HART TĘGOBORZE GRÓD PODEGRODZIE 2024-05-1817:00
ZAWISZA ROŻNÓW ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-1917:00
POPRAD RYTRO BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-1917:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-1915:00
AMATOR PASZYN LKS ZAGÓRZANY 2024-05-1816:00
kolejka 23:
GRÓD PODEGRODZIE ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-05-2517:00
HART TĘGOBORZE SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-05-2511:00
ULKS KORZENNA POPRAD RYTRO 2024-05-2611:00
LKS ZAGÓRZANY ZAWISZA ROŻNÓW 2024-05-2617:00
KS ROPA ZYNDRAM ŁĄCKO 2024-05-2516:30
BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-05-2611:00
LKS KOBYLANKA AMATOR PASZYN 2024-05-2517:00
kolejka 24:
ZYNDRAM ŁĄCKO POPRAD RYTRO 2024-05-2918:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA HART TĘGOBORZE 2024-05-3016:00
KS ROPA LKS ZAGÓRZANY 2024-05-2918:00
ZAWISZA ROŻNÓW LKS KOBYLANKA 2024-05-3016:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-05-2917:00
AMATOR PASZYN GRÓD PODEGRODZIE 2024-05-2918:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ ULKS KORZENNA 2024-05-2918:00
kolejka 25:
GRÓD PODEGRODZIE ZAWISZA ROŻNÓW 2024-06-0118:00
HART TĘGOBORZE AMATOR PASZYN 2024-06-0211:00
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA SKALNIK KAMIONKA WIELKA 2024-06-0117:00
LKS KOBYLANKA KS ROPA 2024-06-0117:00
ZYNDRAM ŁĄCKO SOKÓŁ STARY SĄCZ 2024-06-0218:00
LKS ZAGÓRZANY POPRAD RYTRO 2024-06-0217:00
ULKS KORZENNA BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-06-0211:00
kolejka 26:
POPRAD RYTRO LKS KOBYLANKA 2024-06-0817:00
KS ROPA GRÓD PODEGRODZIE 2024-06-0817:00
SOKÓŁ STARY SĄCZ LKS ZAGÓRZANY 2024-06-0817:00
AMATOR PASZYN ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA 2024-06-0817:00
ZYNDRAM ŁĄCKO BIEGONICZANKA NOWY SĄCZ 2024-06-0817:00
SKALNIK KAMIONKA WIELKA ULKS KORZENNA 2024-06-0817:00
ZAWISZA ROŻNÓW HART TĘGOBORZE 2024-06-0817:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty