Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Chrzanów
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 BRZEZINA OSIEK 15 35 34:9 11 2 2 8 24 19:2 8 0 0 7 11 15:7 3 2 2
2 ŻURAW KRZESZÓW 15 32 42:14 10 2 3 6 16 23:5 5 1 0 9 16 19:9 5 1 3
3 GKS VICTORIA JAWORZNO 15 31 40:17 9 4 2 8 17 17:8 5 2 1 7 14 23:9 4 2 1
4 NADWIŚLANIN GROMIEC 15 30 41:26 9 3 3 7 18 26:13 6 0 1 8 12 15:13 3 3 2
5 OLIMPIA CHOCZNIA 15 27 42:30 8 3 4 8 14 19:13 4 2 2 7 13 23:17 4 1 2
6 LKS BOBREK 15 25 27:22 7 4 4 7 14 19:13 4 2 1 8 11 8:9 3 2 3
7 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 15 23 28:24 7 2 6 7 9 12:9 3 0 4 8 14 16:15 4 2 2
8 LKS RAJSKO 15 23 36:33 6 5 4 7 15 22:13 4 3 0 8 8 14:20 2 2 4
9 NAROŻE JUSZCZYN 15 22 23:21 6 4 5 7 11 13:9 3 2 2 8 11 10:12 3 2 3
10 GÓRNIK BRZESZCZE 15 21 24:22 6 3 6 8 12 13:10 3 3 2 7 9 11:12 3 0 4
11 LKS GORZÓW 15 19 16:26 5 4 6 7 9 8:8 2 3 2 8 10 8:18 3 1 4
12 HALNIAK TARGANICE 15 17 35:41 5 2 8 8 10 23:25 3 1 4 7 7 12:16 2 1 4
13 ZGODA BYCZYNA 15 12 19:29 3 3 9 8 5 9:12 1 2 5 7 7 10:17 2 1 4
14 POLONIA LUSZOWICE 15 10 23:55 3 1 11 8 9 17:31 3 0 5 7 1 6:24 0 1 6
15 TS HEJNAŁ KĘTY 15 6 29:50 2 0 13 8 6 15:19 2 0 6 7 0 14:31 0 0 7
16 ZGODA MALEC 15 6 24:64 2 0 13 8 6 9:29 2 0 6 7 0 15:35 0 0 7
kolejka 1:
POLONIA LUSZOWICE 0:6 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-08-1516:30
ZGODA MALEC 1:4 (0:1) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-08-1518:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 2:1 (1:0) LKS RAJSKO 2023-08-1516:00
OLIMPIA CHOCZNIA 0:1 NAROŻE JUSZCZYN 2023-08-1518:00
ŻURAW KRZESZÓW 2:0 LKS BOBREK 2023-08-1517:00
HALNIAK TARGANICE 8:4 (3:2) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-1315:00
BRZEZINA OSIEK 2:1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-1217:00
ZGODA BYCZYNA 1:2 LKS GORZÓW 2023-08-1518:00
kolejka 2:
LKS BOBREK 3:8 (2:4) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-08-1917:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:4 BRZEZINA OSIEK 2023-08-1916:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 1:3 (0:2) ŻURAW KRZESZÓW 2023-08-2017:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-1917:00
LKS RAJSKO 2:2 (1:0) ZGODA BYCZYNA 2023-08-2011:00
NAROŻE JUSZCZYN 0:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-08-1917:00
POLONIA LUSZOWICE 5:4 (2:2) ZGODA MALEC 2023-08-1916:00
LKS GORZÓW 1:0 HALNIAK TARGANICE 2023-08-1911:00
kolejka 3:
HALNIAK TARGANICE 5:2 LKS RAJSKO 2023-08-2717:00
OLIMPIA CHOCZNIA 6:3 (1:2) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-08-2717:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 5:0 TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-2617:00
ZGODA BYCZYNA 0:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-08-2618:00
BRZEZINA OSIEK 2:0 LKS GORZÓW 2023-08-2612:00
ŻURAW KRZESZÓW 5:1 (2:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-08-2617:00
ZGODA MALEC 2:1 (0:0) GÓRNIK BRZESZCZE 2023-08-2717:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 1:1 (0:0) LKS BOBREK 2023-08-2617:00
kolejka 4:
LKS RAJSKO 3:2 (1:0) BRZEZINA OSIEK 2023-08-3017:30
GÓRNIK BRZESZCZE 3:2 (2:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-08-3017:00
LKS GORZÓW 0:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-08-3017:00
LKS BOBREK 3:1 ZGODA BYCZYNA 2023-08-3017:00
NAROŻE JUSZCZYN 5:1 (2:0) HALNIAK TARGANICE 2023-08-3017:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 3:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-08-3017:00
POLONIA LUSZOWICE 1:6 (0:3) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-08-3017:00
ZGODA MALEC 1:0 ŻURAW KRZESZÓW 2023-08-3017:00
kolejka 5:
BRZEZINA OSIEK 2:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-09-0214:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:2 (1:1) ZGODA MALEC 2023-09-0317:00
HALNIAK TARGANICE 1:2 (0:0) LKS BOBREK 2023-09-0216:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:1 LKS RAJSKO 2023-09-0211:00
TS HEJNAŁ KĘTY 4:0 LKS GORZÓW 2023-09-0213:00
ZGODA BYCZYNA 0:2 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-0217:30
GKS VICTORIA JAWORZNO 4:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-09-0217:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:0 ŻURAW KRZESZÓW 2023-09-2016:30
kolejka 6:
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:2 HALNIAK TARGANICE 2023-09-0617:30
LKS BOBREK 1:0 BRZEZINA OSIEK 2023-09-0915:00
ZGODA MALEC 0:9 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-09-1017:00
ŻURAW KRZESZÓW 6:1 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-09-0916:00
LKS RAJSKO 4:3 (0:1) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-09-0913:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:2 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-09-1016:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:1 LKS GORZÓW 2023-09-1016:00
POLONIA LUSZOWICE 3:4 (1:1) ZGODA BYCZYNA 2023-09-0916:00
kolejka 7:
LKS GORZÓW 2:2 (1:1) LKS RAJSKO 2023-09-1616:00
BRZEZINA OSIEK 3:0 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-1611:00
ZGODA BYCZYNA 5:1 (2:0) ZGODA MALEC 2023-09-1616:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:3 (0:2) NAROŻE JUSZCZYN 2023-09-1616:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 4:2 (3:1) ŻURAW KRZESZÓW 2023-09-1616:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:1 LKS BOBREK 2023-09-1615:00
HALNIAK TARGANICE 2:2 (0:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-09-1716:00
OLIMPIA CHOCZNIA 1:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-09-1716:00
kolejka 8:
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:2 (3:1) BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-09-2316:00
NAROŻE JUSZCZYN 1:2 (0:0) LKS GORZÓW 2023-09-2316:00
GÓRNIK BRZESZCZE 3:0 LKS RAJSKO 2023-09-2316:00
POLONIA LUSZOWICE 1:4 BRZEZINA OSIEK 2023-09-2316:00
ZGODA MALEC 1:6 (0:3) HALNIAK TARGANICE 2023-09-2416:00
LKS BOBREK 3:1 (1:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-09-2314:00
OLIMPIA CHOCZNIA 2:2 (0:1) GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-09-2416:00
ŻURAW KRZESZÓW 4:1 ZGODA BYCZYNA 2023-09-2313:00
kolejka 9:
GKS VICTORIA JAWORZNO 1:2 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-09-3016:00
ZGODA BYCZYNA 2:3 (1:0) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-09-3015:00
HALNIAK TARGANICE 0:5 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-0116:00
LKS RAJSKO 4:0 NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-0111:00
TS HEJNAŁ KĘTY 0:3 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-09-3016:00
BRZEZINA OSIEK 2:1 ZGODA MALEC 2023-10-0115:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-09-3016:00
LKS GORZÓW 1:1 LKS BOBREK 2023-09-3016:00
kolejka 10:
POLONIA LUSZOWICE 5:2 (3:0) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-10-0716:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 4:0 LKS GORZÓW 2023-10-0716:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 2:0 ZGODA BYCZYNA 2023-10-0716:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:1 (0:0) NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-0716:00
OLIMPIA CHOCZNIA 1:1 HALNIAK TARGANICE 2023-10-0816:00
ZGODA MALEC 1:2 (0:1) BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-10-0816:00
LKS BOBREK 1:1 LKS RAJSKO 2023-10-0716:00
ŻURAW KRZESZÓW 0:0 BRZEZINA OSIEK 2023-10-0816:00
kolejka 11:
BRZEZINA OSIEK 1:0 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-10-1411:00
TS HEJNAŁ KĘTY 6:2 (1:0) ZGODA MALEC 2023-10-1415:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:1 (0:0) LKS BOBREK 2023-10-1415:00
ZGODA BYCZYNA 0:2 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-10-1415:00
LKS RAJSKO 1:1 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-10-1411:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 1:4 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-1415:00
LKS GORZÓW 3:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-10-1415:00
HALNIAK TARGANICE 3:5 (0:1) GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-10-1415:00
kolejka 12:
ZGODA BYCZYNA 0:1 HALNIAK TARGANICE 2023-10-2115:00
ZGODA MALEC 2:3 (1:2) LKS GORZÓW 2023-10-2215:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 3:1 NAROŻE JUSZCZYN 2023-10-2115:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 0:0 BRZEZINA OSIEK 2023-10-2115:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:4 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-10-2215:00
GÓRNIK BRZESZCZE 1:2 LKS BOBREK 2023-10-2115:00
TS HEJNAŁ KĘTY 0:2 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-2114:00
POLONIA LUSZOWICE 1:5 LKS RAJSKO 2023-10-2115:00
kolejka 13:
HALNIAK TARGANICE 3:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-10-2914:00
TS HEJNAŁ KĘTY 2:3 (0:2) OLIMPIA CHOCZNIA 2023-10-2813:00
LKS RAJSKO 6:3 (4:1) ZGODA MALEC 2023-10-2811:00
LKS GORZÓW 0:2 ŻURAW KRZESZÓW 2023-10-2814:00
BRZEZINA OSIEK 2:0 ZGODA BYCZYNA 2023-10-2814:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 0:2 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-10-2814:00
LKS BOBREK 0:0 NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-10-2815:00
NAROŻE JUSZCZYN 2:0 POLONIA LUSZOWICE 2023-10-2815:00
kolejka 14:
GÓRNIK BRZESZCZE 2:2 (1:1) NADWIŚLANIN GROMIEC 2023-11-0413:00
HALNIAK TARGANICE 1:5 (0:2) BRZEZINA OSIEK 2023-11-0514:00
ZGODA BYCZYNA 1:1 BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2023-11-0414:00
GKS VICTORIA JAWORZNO 3:2 (2:1) TS HEJNAŁ KĘTY 2023-11-0414:00
ŻURAW KRZESZÓW 6:2 (2:1) LKS RAJSKO 2023-11-0411:00
POLONIA LUSZOWICE 1:0 LKS BOBREK 2023-11-0414:00
OLIMPIA CHOCZNIA 3:0 LKS GORZÓW 2023-11-0514:00
ZGODA MALEC 1:4 NAROŻE JUSZCZYN 2023-11-0514:00
kolejka 15:
BRZEZINA OSIEK 5:0 GÓRNIK BRZESZCZE 2023-11-1114:00
TS HEJNAŁ KĘTY 1:2 ZGODA BYCZYNA 2023-11-1112:00
LKS GORZÓW 1:1 GKS VICTORIA JAWORZNO 2023-11-1114:00
NADWIŚLANIN GROMIEC 5:3 (3:0) POLONIA LUSZOWICE 2023-11-1114:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 3:1 HALNIAK TARGANICE 2023-11-1114:00
LKS BOBREK 8:2 ZGODA MALEC 2023-11-1114:00
NAROŻE JUSZCZYN 1:1 ŻURAW KRZESZÓW 2023-11-1114:00
LKS RAJSKO 2:2 OLIMPIA CHOCZNIA 2023-11-1114:00
kolejka 16:
NAROŻE JUSZCZYN OLIMPIA CHOCZNIA 2024-03-1615:30
NADWIŚLANIN GROMIEC ZGODA MALEC 2024-03-1615:30
LKS GORZÓW ZGODA BYCZYNA 2024-03-1615:30
LKS BOBREK ŻURAW KRZESZÓW 2024-03-1611:00
LKS RAJSKO GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-03-1711:00
GÓRNIK BRZESZCZE POLONIA LUSZOWICE 2024-03-1615:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA BRZEZINA OSIEK 2024-03-1615:00
TS HEJNAŁ KĘTY HALNIAK TARGANICE 2024-03-1611:00
kolejka 17:
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA GÓRNIK BRZESZCZE 2024-03-2315:00
BRZEZINA OSIEK TS HEJNAŁ KĘTY 2024-03-2315:30
HALNIAK TARGANICE LKS GORZÓW 2024-03-2415:30
ŻURAW KRZESZÓW NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-03-2315:30
ZGODA MALEC POLONIA LUSZOWICE 2024-03-2415:30
GKS VICTORIA JAWORZNO NAROŻE JUSZCZYN 2024-03-2315:30
ZGODA BYCZYNA LKS RAJSKO 2024-03-2315:30
OLIMPIA CHOCZNIA LKS BOBREK 2024-03-2315:30
kolejka 18:
TS HEJNAŁ KĘTY BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-03-3016:00
LKS RAJSKO HALNIAK TARGANICE 2024-03-3011:30
NADWIŚLANIN GROMIEC OLIMPIA CHOCZNIA 2024-03-3016:00
GÓRNIK BRZESZCZE ZGODA MALEC 2024-03-3016:00
LKS GORZÓW BRZEZINA OSIEK 2024-03-3016:00
LKS BOBREK GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-03-3016:00
POLONIA LUSZOWICE ŻURAW KRZESZÓW 2024-03-3016:00
NAROŻE JUSZCZYN ZGODA BYCZYNA 2024-03-3016:00
kolejka 19:
OLIMPIA CHOCZNIA POLONIA LUSZOWICE 2024-04-0617:00
ŻURAW KRZESZÓW ZGODA MALEC 2024-04-0617:00
HALNIAK TARGANICE NAROŻE JUSZCZYN 2024-04-0717:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA LKS GORZÓW 2024-04-0617:00
BRZEZINA OSIEK LKS RAJSKO 2024-04-0617:00
ZGODA BYCZYNA LKS BOBREK 2024-04-0617:00
TS HEJNAŁ KĘTY GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-0617:00
GKS VICTORIA JAWORZNO NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-04-0716:30
kolejka 20:
LKS RAJSKO BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-04-1311:30
ŻURAW KRZESZÓW GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-1317:00
NADWIŚLANIN GROMIEC ZGODA BYCZYNA 2024-04-1317:00
ZGODA MALEC OLIMPIA CHOCZNIA 2024-04-1417:00
LKS GORZÓW TS HEJNAŁ KĘTY 2024-04-1317:00
POLONIA LUSZOWICE GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-04-1317:00
NAROŻE JUSZCZYN BRZEZINA OSIEK 2024-04-1317:00
LKS BOBREK HALNIAK TARGANICE 2024-04-1317:00
kolejka 21:
GKS VICTORIA JAWORZNO ZGODA MALEC 2024-04-2116:30
TS HEJNAŁ KĘTY LKS RAJSKO 2024-04-2017:30
OLIMPIA CHOCZNIA ŻURAW KRZESZÓW 2024-04-2017:30
BRZEZINA OSIEK LKS BOBREK 2024-04-2017:30
ZGODA BYCZYNA POLONIA LUSZOWICE 2024-04-2017:30
HALNIAK TARGANICE NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-04-2117:30
LKS GORZÓW GÓRNIK BRZESZCZE 2024-04-2017:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA NAROŻE JUSZCZYN 2024-04-2017:30
kolejka 22:
ZGODA MALEC ZGODA BYCZYNA 2024-04-2817:30
LKS BOBREK BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-04-2717:30
LKS RAJSKO LKS GORZÓW 2024-04-2711:30
GÓRNIK BRZESZCZE OLIMPIA CHOCZNIA 2024-04-2717:30
ŻURAW KRZESZÓW GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-04-2717:30
POLONIA LUSZOWICE HALNIAK TARGANICE 2024-04-2717:30
NAROŻE JUSZCZYN TS HEJNAŁ KĘTY 2024-04-2717:30
NADWIŚLANIN GROMIEC BRZEZINA OSIEK 2024-04-2717:30
kolejka 23:
ZGODA BYCZYNA ŻURAW KRZESZÓW 2024-05-0417:30
BRZEZINA OSIEK POLONIA LUSZOWICE 2024-05-0417:30
HALNIAK TARGANICE ZGODA MALEC 2024-05-0517:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-0417:30
TS HEJNAŁ KĘTY LKS BOBREK 2024-05-0417:30
GKS VICTORIA JAWORZNO OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-0417:00
LKS GORZÓW NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-0417:30
LKS RAJSKO GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-0411:30
kolejka 24:
ŻURAW KRZESZÓW HALNIAK TARGANICE 2024-05-0817:30
NADWIŚLANIN GROMIEC TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-0817:30
GÓRNIK BRZESZCZE GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-0817:00
LKS BOBREK LKS GORZÓW 2024-05-0817:30
POLONIA LUSZOWICE BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-0817:30
ZGODA MALEC BRZEZINA OSIEK 2024-05-0817:30
NAROŻE JUSZCZYN LKS RAJSKO 2024-05-0817:30
OLIMPIA CHOCZNIA ZGODA BYCZYNA 2024-05-0817:30
kolejka 25:
NAROŻE JUSZCZYN GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-1117:30
TS HEJNAŁ KĘTY POLONIA LUSZOWICE 2024-05-1117:30
LKS RAJSKO LKS BOBREK 2024-05-1111:30
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA ZGODA MALEC 2024-05-1117:30
HALNIAK TARGANICE OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-1217:30
BRZEZINA OSIEK ŻURAW KRZESZÓW 2024-05-1117:30
LKS GORZÓW NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-1117:30
ZGODA BYCZYNA GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-1117:30
kolejka 26:
GKS VICTORIA JAWORZNO HALNIAK TARGANICE 2024-05-1817:00
OLIMPIA CHOCZNIA BRZEZINA OSIEK 2024-05-1818:00
LKS BOBREK NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-1818:00
NADWIŚLANIN GROMIEC LKS RAJSKO 2024-05-1818:00
ZGODA MALEC TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-1918:00
ŻURAW KRZESZÓW BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-1818:00
POLONIA LUSZOWICE LKS GORZÓW 2024-05-1818:00
GÓRNIK BRZESZCZE ZGODA BYCZYNA 2024-05-1818:00
kolejka 27:
ŻURAW KRZESZÓW TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-2518:00
HALNIAK TARGANICE ZGODA BYCZYNA 2024-05-2618:00
LKS GORZÓW ZGODA MALEC 2024-05-2518:00
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA OLIMPIA CHOCZNIA 2024-05-2518:00
LKS BOBREK GÓRNIK BRZESZCZE 2024-05-2518:00
BRZEZINA OSIEK GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-05-2518:00
LKS RAJSKO POLONIA LUSZOWICE 2024-05-2511:30
NAROŻE JUSZCZYN NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-05-2518:00
kolejka 28:
NADWIŚLANIN GROMIEC LKS BOBREK 2024-05-2918:00
ŻURAW KRZESZÓW LKS GORZÓW 2024-05-2918:00
ZGODA BYCZYNA BRZEZINA OSIEK 2024-05-2918:00
OLIMPIA CHOCZNIA TS HEJNAŁ KĘTY 2024-05-2918:00
ZGODA MALEC LKS RAJSKO 2024-05-2918:00
GKS VICTORIA JAWORZNO BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-05-2917:30
GÓRNIK BRZESZCZE HALNIAK TARGANICE 2024-05-2918:00
POLONIA LUSZOWICE NAROŻE JUSZCZYN 2024-05-2918:00
kolejka 29:
BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA ZGODA BYCZYNA 2024-06-0118:00
TS HEJNAŁ KĘTY GKS VICTORIA JAWORZNO 2024-06-0118:00
NADWIŚLANIN GROMIEC GÓRNIK BRZESZCZE 2024-06-0118:00
NAROŻE JUSZCZYN ZGODA MALEC 2024-06-0118:00
LKS BOBREK POLONIA LUSZOWICE 2024-06-0118:00
BRZEZINA OSIEK HALNIAK TARGANICE 2024-06-0218:00
LKS RAJSKO ŻURAW KRZESZÓW 2024-06-0118:00
LKS GORZÓW OLIMPIA CHOCZNIA 2024-06-0118:00
kolejka 30:
GKS VICTORIA JAWORZNO LKS GORZÓW 2024-06-0818:00
GÓRNIK BRZESZCZE BRZEZINA OSIEK 2024-06-0818:00
OLIMPIA CHOCZNIA LKS RAJSKO 2024-06-0818:00
POLONIA LUSZOWICE NADWIŚLANIN GROMIEC 2024-06-0818:00
ZGODA MALEC LKS BOBREK 2024-06-0818:00
HALNIAK TARGANICE BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA 2024-06-0818:00
ŻURAW KRZESZÓW NAROŻE JUSZCZYN 2024-06-0818:00
ZGODA BYCZYNA TS HEJNAŁ KĘTY 2024-06-0818:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty