Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > Klasa okręgowa Brzesko
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 SOKÓŁ MASZKIENICE 13 31 41:16 10 1 2 7 21 28:4 7 0 0 6 10 13:12 3 1 2
2 RYLOVIA RYLOWA 13 29 32:14 9 2 2 7 11 15:9 3 2 2 6 18 17:5 6 0 0
3 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 13 28 35:16 9 1 3 6 12 14:8 4 0 2 7 16 21:8 5 1 1
4 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 13 27 39:22 9 0 4 6 12 22:12 4 0 2 7 15 17:10 5 0 2
5 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 13 26 40:22 8 2 3 6 12 16:8 4 0 2 7 14 24:14 4 2 1
6 NAPRZÓD SOBOLÓW 13 22 38:24 7 1 5 7 13 22:11 4 1 2 6 9 16:13 3 0 3
7 STRAŻAK MOKRZYSKA 13 22 29:19 7 1 5 7 10 13:11 3 1 3 6 12 16:8 4 0 2
8 ARKADIA OLSZYNY 13 19 30:31 6 1 6 7 10 18:13 3 1 3 6 9 12:18 3 0 3
9 ORZEŁ CIKOWICE 13 16 28:27 5 1 7 7 9 17:14 3 0 4 6 7 11:13 2 1 3
10 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 13 15 32:26 4 3 6 6 10 23:10 3 1 2 7 5 9:16 1 2 4
11 CERAMIKA MUCHÓWKA 13 15 21:31 5 0 8 7 9 15:17 3 0 4 6 6 6:14 2 0 4
12 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 13 10 16:35 3 1 9 5 7 9:12 2 1 2 8 3 7:23 1 0 7
13 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 13 3 7:56 1 0 12 7 0 3:28 0 0 7 6 3 4:28 1 0 5
14 PORĘBA SPYTKOWSKA 13 3 5:54 1 0 12 6 3 4:17 1 0 5 7 0 1:37 0 0 7
kolejka 1:
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:6 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-08-1317:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 4:1 (1:0) PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-08-1311:00
ARKADIA OLSZYNY 0:3 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-08-1217:00
ORZEŁ CIKOWICE 0:2 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-08-1217:00
RYLOVIA RYLOWA 0:1 NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-08-1211:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 3:0 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-08-1317:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 2:1 (1:0) JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-08-1211:00
kolejka 2:
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 4:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-08-2017:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 3:1 ORZEŁ CIKOWICE 2023-08-1911:00
ARKADIA OLSZYNY 1:3 (0:2) RYLOVIA RYLOWA 2023-08-2017:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 4:0 CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-08-2016:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 0:4 STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-08-2015:30
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:3 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-08-2017:00
NAPRZÓD SOBOLÓW 2:4 (1:2) SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-08-1717:45
kolejka 3:
NAPRZÓD SOBOLÓW 6:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-08-2617:15
PORĘBA SPYTKOWSKA 0:6 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-08-2715:00
ORZEŁ CIKOWICE 1:5 (0:2) BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-08-2716:00
RYLOVIA RYLOWA 4:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-08-2711:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 1:2 (0:1) JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-08-2711:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 3:1 ARKADIA OLSZYNY 2023-08-2617:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 3:1 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-08-2617:00
kolejka 4:
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 13:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-09-0217:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 3:0 ORZEŁ CIKOWICE 2023-09-0311:30
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 4:1 (2:0) CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-09-0215:30
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:4 (0:1) OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-09-0217:00
ARKADIA OLSZYNY 4:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-09-0316:30
NAPRZÓD SOBOLÓW 2:1 STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-09-0317:00
RYLOVIA RYLOWA 1:1 SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-09-0213:00
kolejka 5:
STRAŻAK MOKRZYSKA 1:3 ARKADIA OLSZYNY 2023-09-0916:30
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 1:3 RYLOVIA RYLOWA 2023-09-0916:30
ORZEŁ CIKOWICE 2:0 NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-09-0916:00
PORĘBA SPYTKOWSKA 0:2 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-09-1016:30
CERAMIKA MUCHÓWKA 2:0 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-09-1011:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 3:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-09-1016:30
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 3:2 (1:0) JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-09-0911:00
kolejka 6:
RYLOVIA RYLOWA 1:3 (0:1) STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-09-1616:00
ARKADIA OLSZYNY 1:2 ORZEŁ CIKOWICE 2023-09-1616:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 7:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-09-1611:00
NAPRZÓD SOBOLÓW 0:2 CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-09-1716:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-09-1616:30
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 1:2 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-09-1615:30
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 3:0 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-09-1716:00
kolejka 7:
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 1:5 (0:4) WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-09-2316:00
ORZEŁ CIKOWICE 2:4 (1:1) RYLOVIA RYLOWA 2023-09-2414:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 1:2 SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-09-2316:00
PORĘBA SPYTKOWSKA 2:1 NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-09-2316:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 2:4 ARKADIA OLSZYNY 2023-09-2316:30
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 3:3 BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-09-2316:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 3:0 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-09-2416:00
kolejka 8:
RYLOVIA RYLOWA 1:0 CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-09-3016:30
ARKADIA OLSZYNY 6:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-09-3015:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:4 STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-10-0116:00
NAPRZÓD SOBOLÓW 3:0 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-10-0115:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 4:2 (1:1) ORZEŁ CIKOWICE 2023-09-3016:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 4:6 (2:3) BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-09-3016:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 0:0 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-10-0116:30
kolejka 9:
CERAMIKA MUCHÓWKA 2:4 (0:2) SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-10-0811:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 0:2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-10-0715:00
PORĘBA SPYTKOWSKA 0:1 RYLOVIA RYLOWA 2023-10-0715:30
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 0:2 ARKADIA OLSZYNY 2023-10-0815:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 0:3 NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-10-0715:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 4:1 (2:0) VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-10-0715:30
ORZEŁ CIKOWICE 6:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-10-0715:30
kolejka 10:
RYLOVIA RYLOWA 3:3 (2:1) OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-10-1513:30
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 1:3 CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-10-1415:00
NAPRZÓD SOBOLÓW 1:1 (0:0) BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-10-1514:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 2:2 (1:1) ORZEŁ CIKOWICE 2023-10-1415:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 5:0 VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-10-1415:00
ARKADIA OLSZYNY 3:3 (2:2) JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-10-1414:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 4:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-10-1411:15
kolejka 11:
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 4:0 ARKADIA OLSZYNY 2023-10-2215:00
ORZEŁ CIKOWICE 2:3 (1:2) WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-10-2115:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 4:2 (3:1) STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-10-2211:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 4:9 (2:3) NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-10-2115:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 1:3 RYLOVIA RYLOWA 2023-10-2115:00
PORĘBA SPYTKOWSKA 2:3 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-10-2115:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 3:2 SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-10-2213:00
kolejka 12:
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 5:2 (0:1) NAPRZÓD SOBOLÓW 2023-10-2814:00
ORZEŁ CIKOWICE 4:0 CERAMIKA MUCHÓWKA 2023-10-2815:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:4 OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2023-10-2815:00
ARKADIA OLSZYNY 3:2 (2:1) VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2023-10-2814:00
STRAŻAK MOKRZYSKA 4:0 PORĘBA SPYTKOWSKA 2023-10-2811:00
RYLOVIA RYLOWA 5:1 (2:0) BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2023-10-2911:00
SOKÓŁ MASZKIENICE 4:1 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2023-10-2914:00
kolejka 13:
NAPRZÓD SOBOLÓW 8:2 ARKADIA OLSZYNY 2023-11-0514:00
CERAMIKA MUCHÓWKA 0:4 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-11-0511:00
PORĘBA SPYTKOWSKA 0:4 ORZEŁ CIKOWICE 2023-11-0414:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 3:0 SOKÓŁ MASZKIENICE 2023-11-0414:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI 3:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-11-0414:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 0:3 RYLOVIA RYLOWA 2023-11-0511:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 1:2 STRAŻAK MOKRZYSKA 2023-11-0513:00
kolejka 14:
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-03-2315:30
JADOWNICZANKA JADOWNIKI STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-03-2311:00
NAPRZÓD SOBOLÓW RYLOVIA RYLOWA 2024-03-2414:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO ORZEŁ CIKOWICE 2024-03-2315:30
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-03-2411:30
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ ARKADIA OLSZYNY 2024-03-2315:30
PORĘBA SPYTKOWSKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-03-2315:00
kolejka 15:
SOKÓŁ MASZKIENICE NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-03-3011:00
RYLOVIA RYLOWA ARKADIA OLSZYNY 2024-03-3013:00
PORĘBA SPYTKOWSKA WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-03-3014:00
ORZEŁ CIKOWICE JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-03-3014:00
CERAMIKA MUCHÓWKA OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-03-3013:00
STRAŻAK MOKRZYSKA BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-03-3011:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-03-3013:00
kolejka 16:
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ RYLOVIA RYLOWA 2024-04-0617:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-04-0611:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-04-0716:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI ORZEŁ CIKOWICE 2024-04-0615:30
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-04-0711:00
ARKADIA OLSZYNY SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-04-0716:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-04-0711:30
kolejka 17:
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA ARKADIA OLSZYNY 2024-04-1414:00
ORZEŁ CIKOWICE VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2024-04-1417:00
SOKÓŁ MASZKIENICE RYLOVIA RYLOWA 2024-04-1417:00
CERAMIKA MUCHÓWKA BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-04-1317:00
PORĘBA SPYTKOWSKA JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-04-1314:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-04-1417:00
STRAŻAK MOKRZYSKA NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-04-1316:00
kolejka 18:
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-04-2111:30
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-04-2017:30
JADOWNICZANKA JADOWNIKI OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-04-2011:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-04-2015:30
ARKADIA OLSZYNY STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-04-2116:00
RYLOVIA RYLOWA GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-04-2017:00
NAPRZÓD SOBOLÓW ORZEŁ CIKOWICE 2024-04-2116:30
kolejka 19:
JADOWNICZANKA JADOWNIKI WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-04-2711:00
ORZEŁ CIKOWICE ARKADIA OLSZYNY 2024-04-2817:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-04-2814:00
STRAŻAK MOKRZYSKA RYLOVIA RYLOWA 2024-04-2717:00
CERAMIKA MUCHÓWKA NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-04-2717:30
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-04-2817:00
PORĘBA SPYTKOWSKA VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2024-04-2714:30
kolejka 20:
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-05-0117:30
RYLOVIA RYLOWA ORZEŁ CIKOWICE 2024-05-0117:00
ARKADIA OLSZYNY CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-05-0113:00
NAPRZÓD SOBOLÓW PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-05-0117:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-05-0111:30
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-05-0115:30
SOKÓŁ MASZKIENICE STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-05-0111:00
kolejka 21:
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-05-0517:00
PORĘBA SPYTKOWSKA ARKADIA OLSZYNY 2024-05-0511:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2024-05-0411:00
ORZEŁ CIKOWICE SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-05-0517:00
STRAŻAK MOKRZYSKA GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-05-0417:00
CERAMIKA MUCHÓWKA RYLOVIA RYLOWA 2024-05-0418:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-05-0515:30
kolejka 22:
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-05-1211:30
RYLOVIA RYLOWA PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-05-1117:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA ORZEŁ CIKOWICE 2024-05-1116:00
ARKADIA OLSZYNY OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-05-1117:30
SOKÓŁ MASZKIENICE CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-05-1117:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-05-1118:00
NAPRZÓD SOBOLÓW JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-05-1216:30
kolejka 23:
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO RYLOVIA RYLOWA 2024-05-1917:00
CERAMIKA MUCHÓWKA GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-05-1818:00
ORZEŁ CIKOWICE STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-05-1817:00
PORĘBA SPYTKOWSKA SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-05-1912:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-05-1911:30
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-05-1815:30
JADOWNICZANKA JADOWNIKI ARKADIA OLSZYNY 2024-05-1811:00
kolejka 24:
SOKÓŁ MASZKIENICE OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-05-2517:00
RYLOVIA RYLOWA JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-05-2517:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ ORZEŁ CIKOWICE 2024-05-2518:00
NAPRZÓD SOBOLÓW VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2024-05-2617:00
STRAŻAK MOKRZYSKA CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-05-2517:00
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-05-2615:00
ARKADIA OLSZYNY BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-05-2617:00
kolejka 25:
JADOWNICZANKA JADOWNIKI SOKÓŁ MASZKIENICE 2024-06-0111:00
BŁYSKAWICA PROSZÓWKI RYLOVIA RYLOWA 2024-06-0115:30
PORĘBA SPYTKOWSKA STRAŻAK MOKRZYSKA 2024-06-0114:00
OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2024-06-0217:00
NAPRZÓD SOBOLÓW WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2024-06-0217:00
VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA ARKADIA OLSZYNY 2024-06-0211:30
CERAMIKA MUCHÓWKA ORZEŁ CIKOWICE 2024-06-0118:00
kolejka 26:
GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2024-06-0817:00
SOKÓŁ MASZKIENICE BŁYSKAWICA PROSZÓWKI 2024-06-0817:00
ARKADIA OLSZYNY NAPRZÓD SOBOLÓW 2024-06-0817:00
RYLOVIA RYLOWA VICTORIA PORĄBKA USZEWSKA 2024-06-0817:00
STRAŻAK MOKRZYSKA OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY II BRZESKO 2024-06-0817:00
WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ CERAMIKA MUCHÓWKA 2024-06-0817:00
ORZEŁ CIKOWICE PORĘBA SPYTKOWSKA 2024-06-0817:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty