Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Bochnia 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS Orzeł Dębno 26 58 80:21 19 1 6 13 30 42:10 10 0 3 13 28 38:11 9 1 3
2 Sokół Maszkienice 26 56 57:27 17 5 4 13 24 28:16 7 3 3 13 32 29:11 10 2 1
3 Rylovia Rylowa 26 55 63:25 18 1 7 13 33 37:8 11 0 2 13 22 26:17 7 1 5
4 Błyskawica Proszówki 26 51 59:41 16 3 7 13 17 27:28 5 2 6 13 34 32:13 11 1 1
5 Naprzód Sobolów 26 48 55:35 14 6 6 13 26 33:18 8 2 3 13 22 22:17 6 4 3
6 Poręba Spytkowska 26 44 41:37 12 8 6 13 21 21:16 5 6 2 13 23 20:21 7 2 4
7 Arkadia Olszyny 26 30 40:59 8 6 12 13 17 23:25 5 2 6 13 13 17:34 3 4 6
8 Ceramika Muchówka 26 28 39:54 7 7 12 13 13 18:24 3 4 6 13 15 21:30 4 3 6
9 Jadowniczanka Jadowniki 26 27 44:61 8 3 15 13 14 21:24 4 2 7 13 13 23:37 4 1 8
10 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 26 27 39:43 7 6 13 13 9 15:25 2 3 8 13 18 24:18 5 3 5
11 Strażak Mokrzyska 26 26 44:62 7 5 14 13 13 24:29 4 1 8 13 13 20:33 3 4 6
12 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 26 25 46:59 6 7 13 13 16 25:32 4 4 5 13 9 21:27 2 3 8
13 Victoria Porąbka Uszewska 26 22 33:77 6 4 16 13 10 17:42 3 1 9 13 12 16:35 3 3 7
14 Sokół Borzęcin 26 16 23:62 4 4 18 13 9 11:24 2 3 8 13 7 12:38 2 1 10
kolejka 1:
1 Naprzód Sobolów 3:1 Arkadia Olszyny 2022-11-1313:00
2 Jadowniczanka Jadowniki 1:2 Sokół Maszkienice 2022-08-1311:00
3 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:2 Ceramika Muchówka 2022-08-1316:00
4 LKS Orzeł Dębno 4:0 Sokół Borzęcin 2022-08-1415:00
5 Victoria Porąbka Uszewska 0:2 Poręba Spytkowska 2022-08-1418:00
6 Błyskawica Proszówki 4:2 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-08-1818:30
7 Rylovia Rylowa 0:2 Strażak Mokrzyska 2022-08-1317:00
kolejka 2:
8 Arkadia Olszyny 4:0 Strażak Mokrzyska 2022-08-2017:30
9 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:3 Rylovia Rylowa 2022-08-2117:00
10 Poręba Spytkowska 1:1 Błyskawica Proszówki 2022-08-2117:00
11 Sokół Borzęcin 2:2 Victoria Porąbka Uszewska 2022-08-2017:00
12 Ceramika Muchówka 0:4 LKS Orzeł Dębno 2022-08-2117:00
13 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0:2 Sokół Maszkienice 2022-08-2016:00
14 Naprzód Sobolów 3:1 Jadowniczanka Jadowniki 2022-08-2117:00
kolejka 3:
15 Jadowniczanka Jadowniki 2:2 Arkadia Olszyny 2022-08-2817:00
16 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:1 Naprzód Sobolów 2022-08-2716:00
17 LKS Orzeł Dębno 0:2 Sokół Maszkienice 2022-08-2815:00
18 Victoria Porąbka Uszewska 1:4 Ceramika Muchówka 2022-08-2716:00
19 Błyskawica Proszówki 0:2 Sokół Borzęcin 2022-08-2618:00
20 Rylovia Rylowa 7:0 Poręba Spytkowska 2022-08-2812:30
21 Strażak Mokrzyska 1:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-08-2715:00
kolejka 4:
22 Arkadia Olszyny 5:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-09-0417:30
23 Poręba Spytkowska 3:3 Strażak Mokrzyska 2022-09-0317:00
24 Sokół Borzęcin 1:4 Rylovia Rylowa 2022-09-0311:00
25 Ceramika Muchówka 0:1 Błyskawica Proszówki 2022-09-0417:00
26 Sokół Maszkienice 1:1 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-0417:00
27 Naprzód Sobolów 2:1 LKS Orzeł Dębno 2022-09-0416:00
28 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:3 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-0416:00
kolejka 5:
29 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:3 Arkadia Olszyny 2022-09-1016:00
30 LKS Orzeł Dębno 3:2 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-1017:00
31 Victoria Porąbka Uszewska 0:4 Naprzód Sobolów 2022-09-1015:30
32 Błyskawica Proszówki 3:3 Sokół Maszkienice 2022-09-1015:30
33 Rylovia Rylowa 1:2 Ceramika Muchówka 2022-09-1011:00
34 Strażak Mokrzyska 2:1 Sokół Borzęcin 2022-09-1016:00
35 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 3:4 Poręba Spytkowska 2022-09-1017:00
kolejka 6:
36 Arkadia Olszyny 0:4 Poręba Spytkowska 2022-09-1815:00
37 Sokół Borzęcin 2:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-09-1716:30
38 Ceramika Muchówka 2:5 Strażak Mokrzyska 2022-09-1816:30
39 Sokół Maszkienice 4:2 Rylovia Rylowa 2022-09-1711:00
40 Naprzód Sobolów 0:2 Błyskawica Proszówki 2022-09-1816:00
41 Jadowniczanka Jadowniki 8:0 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-1716:30
42 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:5 LKS Orzeł Dębno 2022-09-1716:00
kolejka 7:
43 LKS Orzeł Dębno 5:0 Arkadia Olszyny 2022-09-2514:00
44 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:2 Victoria Porąbka Uszewska 2022-09-2516:00
45 Błyskawica Proszówki 4:1 Jadowniczanka Jadowniki 2022-09-2415:30
46 Rylovia Rylowa 2:0 Naprzód Sobolów 2022-09-2411:00
47 Strażak Mokrzyska 1:2 Sokół Maszkienice 2022-09-2516:00
48 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:2 Ceramika Muchówka 2022-09-2416:00
49 Poręba Spytkowska 2:3 Sokół Borzęcin 2022-09-2416:00
kolejka 8:
50 Arkadia Olszyny 1:1 Sokół Borzęcin 2022-10-0114:30
51 Ceramika Muchówka 1:2 Poręba Spytkowska 2022-10-0216:00
52 Sokół Maszkienice 3:2 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-0116:00
53 Naprzód Sobolów 4:2 Strażak Mokrzyska 2022-10-0214:00
54 Jadowniczanka Jadowniki 1:0 Rylovia Rylowa 2022-10-0214:00
55 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2:4 Błyskawica Proszówki 2022-10-0516:00
56 LKS Orzeł Dębno 6:0 Victoria Porąbka Uszewska 2022-10-0116:00
kolejka 9:
57 Victoria Porąbka Uszewska 3:2 Arkadia Olszyny 2022-10-0916:00
58 Błyskawica Proszówki 0:2 LKS Orzeł Dębno 2022-10-0815:30
59 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0:2 Rylovia Rylowa 2022-10-0814:00
60 Strażak Mokrzyska 5:2 Jadowniczanka Jadowniki 2022-10-0816:00
61 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 1:1 Naprzód Sobolów 2022-10-0816:00
62 Poręba Spytkowska 2:2 Sokół Maszkienice 2022-10-0816:00
63 Sokół Borzęcin 1:3 Ceramika Muchówka 2022-10-0916:00
kolejka 10:
64 Arkadia Olszyny 3:2 Ceramika Muchówka 2022-10-1614:00
65 Sokół Maszkienice 4:0 Sokół Borzęcin 2022-10-1615:30
66 Naprzód Sobolów 3:1 Poręba Spytkowska 2022-10-1615:00
67 Jadowniczanka Jadowniki 1:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-1515:30
68 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 1:1 Strażak Mokrzyska 2022-10-1514:00
69 LKS Orzeł Dębno 1:0 Rylovia Rylowa 2022-10-1515:30
70 Victoria Porąbka Uszewska 1:3 Błyskawica Proszówki 2022-10-1611:30
kolejka 11:
71 Błyskawica Proszówki 1:2 Arkadia Olszyny 2022-10-2215:30
72 Rylovia Rylowa 2:1 Victoria Porąbka Uszewska 2022-10-2214:00
73 Strażak Mokrzyska 1:2 LKS Orzeł Dębno 2022-10-2314:00
74 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-2214:00
75 Poręba Spytkowska 1:2 Jadowniczanka Jadowniki 2022-10-2215:00
76 Sokół Borzęcin 1:2 Naprzód Sobolów 2022-10-2315:30
77 Ceramika Muchówka 1:2 Sokół Maszkienice 2022-10-2215:30
kolejka 12:
78 Arkadia Olszyny 0:3 Sokół Maszkienice 2022-10-2914:00
79 Naprzód Sobolów 2:2 Ceramika Muchówka 2022-10-3014:00
80 Jadowniczanka Jadowniki 4:2 Sokół Borzęcin 2022-10-2915:00
81 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 0:0 Poręba Spytkowska 2022-10-2914:00
82 LKS Orzeł Dębno 4:3 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2022-10-2915:00
83 Victoria Porąbka Uszewska 3:3 Strażak Mokrzyska 2022-10-3014:00
84 Błyskawica Proszówki 0:3 Rylovia Rylowa 2022-10-2911:00
kolejka 13:
85 Rylovia Rylowa 7:0 Arkadia Olszyny 2022-11-0514:00
86 Strażak Mokrzyska 3:4 Błyskawica Proszówki 2022-11-0514:00
87 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:1 Victoria Porąbka Uszewska 2022-11-0514:00
88 Poręba Spytkowska 2:1 LKS Orzeł Dębno 2022-11-0513:00
89 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 3:0 Sokół Borzęcin 2022-11-1313:00
90 Ceramika Muchówka 3:3 Jadowniczanka Jadowniki 2022-11-1313:00
91 Sokół Maszkienice 4:1 Naprzód Sobolów 2022-11-0514:00
kolejka 14:
1 Arkadia Olszyny 2:2 Naprzód Sobolów 2023-03-1815:00
2 Sokół Maszkienice 2:4 Jadowniczanka Jadowniki 2023-03-1915:00
3 Ceramika Muchówka 0:2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-03-1913:00
4 Sokół Borzęcin 0:0 LKS Orzeł Dębno 2023-03-1815:00
5 Poręba Spytkowska 1:0 Victoria Porąbka Uszewska 2023-03-1815:00
6 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:4 Błyskawica Proszówki 2023-03-1915:30
7 Strażak Mokrzyska 2:3 Rylovia Rylowa 2023-03-1914:00
kolejka 15:
8 Strażak Mokrzyska 3:1 Arkadia Olszyny 2023-03-2515:30
9 Rylovia Rylowa 2:0 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-03-2615:30
10 Błyskawica Proszówki 0:0 Poręba Spytkowska 2023-03-2515:30
11 Victoria Porąbka Uszewska 2:0 Sokół Borzęcin 2023-03-2515:00
12 LKS Orzeł Dębno 5:0 Ceramika Muchówka 2023-03-2515:30
13 Sokół Maszkienice 1:1 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-03-2515:00
14 Jadowniczanka Jadowniki 2:5 Naprzód Sobolów 2023-03-2515:30
kolejka 16:
15 Arkadia Olszyny 3:0 Jadowniczanka Jadowniki 2023-04-0114:00
16 Naprzód Sobolów 5:2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-04-0216:00
17 Sokół Maszkienice 0:3 LKS Orzeł Dębno 2023-04-0216:00
18 Ceramika Muchówka 1:1 Victoria Porąbka Uszewska 2023-04-0117:00
19 Sokół Borzęcin 2:3 Błyskawica Proszówki 2023-04-0116:00
20 Poręba Spytkowska 2:1 Rylovia Rylowa 2023-04-0116:00
21 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:1 Strażak Mokrzyska 2023-04-0217:00
kolejka 17:
22 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 3:3 Arkadia Olszyny 2023-05-0317:30
23 Strażak Mokrzyska 0:3 Poręba Spytkowska 2023-05-0313:00
24 Rylovia Rylowa 3:0 Sokół Borzęcin 2023-05-2418:30
25 Błyskawica Proszówki 3:1 Ceramika Muchówka 2023-04-2617:30
26 Victoria Porąbka Uszewska 0:1 Sokół Maszkienice 2023-05-0311:30
27 LKS Orzeł Dębno 0:1 Naprzód Sobolów 2023-05-0317:00
28 Jadowniczanka Jadowniki 0:2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-05-0317:00
kolejka 18:
29 Arkadia Olszyny 3:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-04-1516:30
30 Jadowniczanka Jadowniki 0:4 LKS Orzeł Dębno 2023-04-1517:00
31 Naprzód Sobolów 3:1 Victoria Porąbka Uszewska 2023-04-1617:00
32 Sokół Maszkienice 0:1 Błyskawica Proszówki 2023-04-1617:00
33 Ceramika Muchówka 2:1 Rylovia Rylowa 2023-04-1613:00
34 Sokół Borzęcin 1:1 Strażak Mokrzyska 2023-04-1517:30
35 Poręba Spytkowska 2:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-04-1616:00
kolejka 19:
36 Poręba Spytkowska 1:1 Arkadia Olszyny 2023-04-2217:00
37 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 4:1 Sokół Borzęcin 2023-04-2314:00
38 Strażak Mokrzyska 3:2 Ceramika Muchówka 2023-04-2217:00
39 Rylovia Rylowa 2:1 Sokół Maszkienice 2023-04-2211:00
40 Błyskawica Proszówki 1:2 Naprzód Sobolów 2023-04-2215:30
41 Victoria Porąbka Uszewska 4:2 Jadowniczanka Jadowniki 2023-04-2316:00
42 LKS Orzeł Dębno 3:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-04-2217:30
kolejka 20:
43 Arkadia Olszyny 0:4 LKS Orzeł Dębno 2023-04-2916:00
44 Victoria Porąbka Uszewska 1:6 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-04-3011:30
45 Jadowniczanka Jadowniki 0:3 Błyskawica Proszówki 2023-04-2917:00
46 Naprzód Sobolów 1:1 Rylovia Rylowa 2023-04-3017:00
47 Sokół Maszkienice 1:0 Strażak Mokrzyska 2023-04-2913:30
48 Ceramika Muchówka 2:2 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-04-2917:30
49 Sokół Borzęcin 0:2 Poręba Spytkowska 2023-04-2917:00
kolejka 21:
50 Sokół Borzęcin 0:1 Arkadia Olszyny 2023-05-0617:00
51 Poręba Spytkowska 3:0 Ceramika Muchówka 2023-05-0617:00
52 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:4 Sokół Maszkienice 2023-05-2318:15
53 Strażak Mokrzyska 1:2 Naprzód Sobolów 2023-05-0617:30
54 Rylovia Rylowa 4:0 Jadowniczanka Jadowniki 2023-05-0617:00
55 Błyskawica Proszówki 0:6 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-05-1718:15
56 Victoria Porąbka Uszewska 0:5 LKS Orzeł Dębno 2023-05-0617:00
kolejka 22:
57 Arkadia Olszyny 0:1 Victoria Porąbka Uszewska 2023-05-1416:30
58 LKS Orzeł Dębno 1:2 Błyskawica Proszówki 2023-05-1418:00
59 Rylovia Rylowa 2:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-05-1311:00
60 Jadowniczanka Jadowniki 0:1 Strażak Mokrzyska 2023-05-1418:00
61 Naprzód Sobolów 0:1 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-05-1417:00
62 Sokół Maszkienice 3:0 Poręba Spytkowska 2023-05-1317:00
63 Ceramika Muchówka 3:1 Sokół Borzęcin 2023-05-1413:00
kolejka 23:
64 Ceramika Muchówka 3:0 Arkadia Olszyny 2023-05-2017:00
65 Sokół Borzęcin 0:3 Sokół Maszkienice 2023-05-2017:00
66 Poręba Spytkowska 1:1 Naprzód Sobolów 2023-05-2017:00
67 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 4:1 Jadowniczanka Jadowniki 2023-05-2017:00
68 Strażak Mokrzyska 0:3 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-05-2018:00
69 Rylovia Rylowa 4:2 LKS Orzeł Dębno 2023-05-2017:00
70 Błyskawica Proszówki 6:3 Victoria Porąbka Uszewska 2023-05-2418:00
kolejka 24:
71 Arkadia Olszyny 0:4 Błyskawica Proszówki 2023-05-2817:00
72 Victoria Porąbka Uszewska 1:3 Rylovia Rylowa 2023-05-2817:00
73 LKS Orzeł Dębno 7:0 Strażak Mokrzyska 2023-05-2818:00
74 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2:2 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-05-2817:00
75 Jadowniczanka Jadowniki 1:2 Poręba Spytkowska 2023-05-2818:00
76 Naprzód Sobolów 6:1 Sokół Borzęcin 2023-05-2817:00
77 Sokół Maszkienice 4:0 Ceramika Muchówka 2023-05-2717:00
kolejka 25:
78 Sokół Maszkienice 1:1 Arkadia Olszyny 2023-06-0317:00
79 Ceramika Muchówka 0:0 Naprzód Sobolów 2023-06-0317:00
80 Sokół Borzęcin 0:2 Jadowniczanka Jadowniki 2023-06-0317:00
81 Poręba Spytkowska 0:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-06-0317:00
82 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 0:5 LKS Orzeł Dębno 2023-06-0317:00
83 Strażak Mokrzyska 2:3 Victoria Porąbka Uszewska 2023-06-0318:00
84 Rylovia Rylowa 1:0 Błyskawica Proszówki 2023-06-0118:45
kolejka 26:
85 Arkadia Olszyny 2:3 Rylovia Rylowa 2023-06-1017:00
86 Błyskawica Proszówki 5:1 Strażak Mokrzyska 2023-06-1017:00
87 Victoria Porąbka Uszewska 1:7 GOSIR NOVI- RZEZAWIANKA 2023-06-0817:00
88 LKS Orzeł Dębno 3:0 Poręba Spytkowska 2023-06-1017:00
89 Sokół Borzęcin 1:0 WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ 2023-06-1014:00
90 Jadowniczanka Jadowniki 1:1 Ceramika Muchówka 2023-06-1017:00
91 Naprzód Sobolów 1:2 Sokół Maszkienice 2023-06-1017:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty