Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Nowy Sącz) JM
Siedem goli Glinika2010-05-06 10:46:00

W meczu 13. kolejki I ligi juniorów młodszych Glinik rozgromił Gród Podegrodzie 7-0.


Glinik Gorlice – Gród Podegrodzie 7-0 (3-0)

1-0 Grela
2-0 Grela
3-0 Baran
4-0 Majcher
5-0 Pater
6-0 Juruś, karny
7-0 Śliwa

Sędziowali: Damian First oraz Jacek Alibożek i Roman Przepióra (Gorlice).
GLINIK: Juruś (70 Sikorski) - Rzemiński (58 Okarma), Osetek, Mazurkiewicz, Kurzawa (58 Mól), Cetnarowski (70 Grzybek), Laskoś (70 Lepa), Majcher (70 Śliwa), Pater, Grela (70 Bodziony), Baran.
GRÓD: Paweł Żelasko (40 Jabrocki) - Szajewski (40 Rybacki), Samek (65 Szyszka), Mordarski, Szewczyk ( 65 Majerski), Płachta, Bugajski, Fryzowicz (65 Piotr Żelasko), Zygmunt, M. Knurowski, R. Knurowski (40 Ciastoń).

Mecz rozpoczął się z pięciominutowym opóźnieniem z powodu bardzo intensywnie padającego deszczu. Spotkanie rozpoczęli goście, którzy mogli wyjść na prowadzenie po błędzie jednego z obrońców. Zawodnik Grodu znalazł się sam na sam z Jurusiem, ten jednak wygrał ten pojedynek. Po przejęciu piłki przez drużynę Glinika Wojciech Laskoś znalazł wychodzącego na pozycję Barana, ten odegrał piłkę Greli i Glinik prowadził 1-0. Zespół Grodu próbował szybko odrobić straty, ale trafiał na dobrze dysponowanego w tym dniu Jurusia. Zawodnicy Glinika, grający więcej piłką, szukali aktywnych w tym meczu zawodników Barana i Grelę. Po jednym z podań Mazurkiewicza Grela znalazł się „oko w oko” z bramkarzem gości i podwyższył wynik na 2-0. Trzecia bramka dla gospodarzy padła po akcji zapoczątkowanej przez Laskosia i Majchra, następnie dograniu piłki do wychodzącego na pozycję Greli, ten odegrał piłkę do Barana, który z kolei znalazł się na pozycji sam na sam z bramkarzem Grodu, nie dając mu najmniejszych szans.

Druga połowa zaczęła się od bardzo szybko strzelonej bramki przez gorliczan, Majcher wyprzedził obrońców Grodu i pokonał bramkarza 4-0. Kolejna bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Laskosia, bramkarz gości wypuścił piłkę i Pater z najbliższej odległości skierował ją do bramki 5-0. Na 6-0 podwyższył Juruś, bramkarz Glinika zdobył bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul na Greli. Goście mieli swoje okazje ale skuteczność nie była ich mocną stroną. Wynik ustalił Śliwa, po indywidualnym rajdzie. W końcówce spotkania zawodnik gości znalazł się sam na sam… z pustą bramką… ale fatalnie przestrzelił.


Tym samym juniorzy Glinika zdobyli pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej, przybliżające zespół do awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.
glinikgorlice.pl
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty