Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > A klasa (Wadowice)
Nowe władze wadowickiej piłki2012-06-03 07:16:00

Aleksander Cimer, który przez ostatnie 16 lat rządził Wadowickim Podokręgiem Piłki Nożnej, przegrał wybory na prezesa. Na nowego szefa delegaci wybrali Henryka Sochackiego z Suchej Beskidzkiej. 

Na piątkowym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym pojawiło się 74 z 83 delegatów, co jak podkreśla sekretarz OZPN - Kazimierz Walus, jest znakomitą frekwencją. Nie zabrakło także znakomitych gości: prezesa MZPN Kraków - Ryszarda Niemca oraz jego zastępcy Jerzego Kowalskiego, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej PZPN - Janusza Hańderka, a także senatora Andrzeja Pająka. 


W pierwszej turze wyborów żaden z kandydujących nie uzyskał wymaganej większości głosów, zatem do wyłonienia prezesa potrzeba było drugiej tury, do której przeszli Henryk Sochacki i Krzysztof Chorąży.  Po dogrywce wyłoniono zwycięzcę. Krzysztof Chorąży uzyskał 29 głosów, z kolei Henryk Sochacki 43 głosy i to on został prezesem. Nowy sternik OZPN-u pochodzi z Suchej Beskidzkiej, w przeszłości był prezesem tamtejszego klubu Babia Góra.  


W skład zarządu weszli: Krzysztof Chorąży, Jerzy Chylewski, Eugeniusz Grodecki, Józef Mamoń, Filip Niewidok, Marian Pamuła, Zygmunt Sankowski, Marek Skrzypczak, Kazimierz Walus i Andrzej Ziemla. 


(Tm) wadowice24.pl
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty