Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Zmiany w Akademii Bruk-Betu Termaliki2022-01-31 22:51:00

Jak informowaliśmy wcześniej Waldemar Dzierżanowski objął funkcję trenera II zespołu Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W związku z tym, że trener Dzierżanowski odpowiadał do tej pory za rozwój drużyny U-19 (juniorzy starsi) oznacza to, że w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza nastąpią zmiany.


Nowym trenerem zespołu U-19 został Paweł Piotrowicz, który wcześniej od wielu lat opiekował się drużyną juniorów młodszych i ma duże doświadczenie w pracy z młodzieżą w Akademii.


Drużynę U-17 (juniorzy młodsi) poprowadzi Mateusz Rzońca. Trener Rzońca przez ostatnie półtora roku pracował z drużynami trampkarzy i posiada licencję trenerską UEFA Elite Youth A.


Trzecią zmianą jest objęcie przez trenera Mateusza Skowrona drużyny U-15. Trener Skowron na samym początku pracy w Akademii przez trzy sezony był asystentem trenera Pawła Piotrowicza w juniorach młodszych, więc doskonale się zna wymagania stawiane zawodnikom w piłce 11-osobowej. Ostatnie lata spędził jako trener zespołu młodzików U-13. Nowy trener zawodników z rocznika 2007, był też bardzo mocno zaangażowany w realizację procesu certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN i posiada licencję UEFA A.


termalica.brukbet.com
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty