09.02.2022 16:18 -
więcej »
Biathlon: Justyna Kowalczyk-Tekieli nowym dyrektorem sportowym
26.03.2021 19:35 -

Justyna Kowalczyk-Tekieli została nowym dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu. – Biathlon jest dyscypliną pokrewną, ale jednak zupełnie inną niż biegi narciarskie. Po namyśle uznałam, że to świetny czas na zmiany. Wierzę, że jestem w stanie pomóc biathlonistom – powiedziała.

więcej »
Biathlon: Złoto, srebro i brąz biało-czerwonych
05.03.2021 20:51 -
więcej »
MŚ w biathlonie: Sztafeta szósta
21.02.2021 17:14 -

W Słowenii odbywają się MŚ w biathlonie. Najlepszym osiągnięciem reprezentacji Polski było szóste miejsce żeńskiej sztafety.

więcej »
Kamila Żuk mistrzynią Europy
30.01.2021 14:09 -

23-letnia Kamila Żuk zdobyła w Dusznikach-Zdroju złoty medal biathlonowych ME w biegu na 10 km na dochodzenie. To drugie złoto reprezentacji Polski, trzy dni temu w biegu ind. na 15 km triumfowała Monika Hojnisz-Staręga.

18.03.2019 21:03 -

W dniach 7-17 marca w szwedzkim Oestersund odbyły się biathlonowe mistrzostwa świata. Biało-czerwoni nie odnieśli sukcesów, najwyższe miejsce - siódme - zajęła sztafeta żeńska.

więcej »
Biathlon: Dwie Polki tuż za podium
14.02.2019 22:03 -

Bardzo dobrze spisały się polskie biathlonistki podczas zawodów o Puchar Świata w Soldier Hollow k. Salt Lake City. Monika Hojnisz zajęła czwarte, a Kamila Żuk szóste miejsce w sprincie.