Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Siatkarki grają o Tokio2020-01-07 08:26:00

Jacek Nawrocki, trener żeńskiej kadry narodowej siatkarek, wskazał skład 14 zawodniczek na Europejski Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który rozegrany zostanie w holenderskim Apeldoorn w dniach 7-12 stycznia 2020.  


Kadra Polski kobiet na Europejski Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020:

Klaudia Alagierska –  ŁKS Commercecon Łódź, środkowa

Monika Fedusio – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, przyjmująca

Zuzanna Górecka – Igor Gorgonzola Novara (Włochy), przyjmująca

Monika Jagła – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, libero

Agnieszka Kąkolewska – Savino Del Bene Scandicci (Włochy), środkowa

Marlena Kowalewska – Grupa Azoty KPS  Chemik Police, rozgrywająca

Martyna Łukasik – Grupa Azoty KPS Chemik Police, atakująca

Natalia Mędrzyk – Grupa Azoty KPS Chemik Police, przyjmująca

Malwina Smarzek-Godek – Zanetti Bergamo (Włochy), atakująca

Anna Stencel – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz, środkowa

Maria Stenzel – Grot Budowlani Łódź, libero

Magdalena Stysiak – Savino Del Bene Scandicci (Włochy), atakująca

Joanna Wołosz – Imoco Volley Conegliano (Włochy), rozgrywająca

Aleksandra Wójcik – ŁKS Commercecon Łódź, przyjmująca

                                                                              

Sztab trenerski i medyczny:

Jacek Nawrocki – trener

Waldemar Kawka – asystent trenera

Mieczysław Bogusławski – trener przygotowania fizycznego

Rafał Gąsior – trener współpracujący

Radosław Wodziński – trener współpracujący

Przemysław Kawka – trener współpracujący

Marcin Domżalski – lekarz prowadzący

Krzysztof Zając – lekarz

Łukasz Witczak – fizjoterapeuta

Tomasz Tomaszewski – fizjoterapeuta

Maciej Tietianiec – kierownik

Hubert Tomaszewski – menadżer kadry narodowej


Podział na grupy turnieju w Apeldoorn:


Grupa A: Holandia, Bułgaria, Polska, Azerbejdżan

Grupa B: Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja


Terminarz spotkań:


07.01.20 (wtorek)

13:00 Niemcy – Turcja

16:00 Polska – Bułgaria

19:30 Azerbejdżan – Holandia


08.01.20 (środa)

13:00 Chorwacja – Turcja

16:00 Belgia – Niemcy

19:30 Bułgaria – Holandia


09.01.20 (czwartek)

13:00 Belgia – Chorwacja

16:00 Bułgaria – Azerbejdżan

19:30 Holandia – Polska


10.01.20 (piątek)

13:00 Niemcy – Chorwacja

16:00 Turcja – Belgia

19:30 Polska – Azerbejdżan


11.01.20 (sobota)

17:15 półfinał 1

20:45 półfinał 2


12.01.20 (niedziela)

17:30 finał


Awans do turnieju finałowego wywalczy zwycięzca kwalifikacji.


Transmisje z turnieju na antenach Polsatu i TVP.


Informacja prasowa

JANUSZ UZNAŃSKI (PZPS)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty