Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Czternastka Heynena na Memoriał Wagnera i olimpijskie kwalifikacje2019-07-31 07:18:00

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski siatkarzy, wskazał skład kadry narodowej XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera.  


Reprezentacja Polski mężczyzn na XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie:

Mateusz Bieniek – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, środkowy                        

Fabian Drzyzga – Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja), rozgrywający                                          

Karol Kłos – KPS PGE Skra Bełchatów SA, środkowy                      

Dawid Konarski – KS Jastrzębski Węgiel SA Jastrzębie-Zdrój, atakujący

Michał Kubiak – Panasonic Panthers Hirakata (Japonia), przyjmujący                   

Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa, przyjmujący

Wilfredo Leon - Sir Safety Perugia, przyjmujący                              

Grzegorz Łomacz – KPS PGE Skra Bełchatów SA, rozgrywający 

Maciej Muzaj – ONICO Warszawa, atakujący    

Piotr Nowakowski – Trefl Gdańsk SA, środkowy                             

Artur Szalpuk – KPS PGE Skra Bełchatów SA, przyjmujący          

Aleksander Śliwka – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, przyjmujący

Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa, libero 

Paweł Zatorski – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, libero


Sztab trenerski i medyczny:

Vital Heynen – trener  

Michał Mieszko Gogol – asystent trenera

Sebastian Pawlik – asystent trenera                                                                                      

Paweł Woicki – asystent trenera

Jakub Gniado – trener przygotowania fizycznego

Fons Vranken – trener przygotowania  fizycznego                                                                          

Robert Kaźmierczak – statystyk

Wiesław Maroń – lekarz

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Paweł Brandt – fizjoterapeuta

Elżbieta Poznar – kierownik drużyny

Hubert Tomaszewski – menadżer kadry narodowej


Terminarz spotkań XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie – Tauron Arena:

Czwartek, 1 sierpnia

17:00  Polska – Serbia

20:30  Brazylia – Finlandia


Piątek, 2 sierpnia

17:30  Polska – Brazylia

20:30  Serbia – Finlandia


Sobota, 3 sierpnia

12:00  Serbia – Brazylia

15:00  Polska – Finlandia


Terminarz spotkań Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku:

Piątek, 9 sierpnia

17:00  Polska – Tunezja

20:30  Francja – Słowenia


Sobota, 10 sierpnia

15:00  Polska – Francja

18:30  Słowenia – Tunezja


Niedziela, 11 sierpnia

12:00  Francja – Tunezja

15:00  Polska – Słowenia


Bilety można kupić tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny/


JANUSZ UZNAŃSKI (PZPS)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty