Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Mistrzowie świata otworzą sezon 2019 w Arenie Gliwice2019-04-26 21:22:00

Arena Gliwice będzie niebawem gościć siatkarzy.


Mecz, który 25 maja (17.00) zostanie rozegrany w gliwickiej hali to oficjalne otwarcie sezonu 2019 reprezentacji Polski mężczyzn. Mistrzowie świata w Arenie Gliwice zmierzą się z reprezentacją Niemiec. Dla gliwickiej hali, która z sukcesem zorganizowała Hit Siatkarskiej Ligi Mistrzów i spotkanie piłkarzy ręcznych to kolejne, sportowe wyzwanie w wymiarze międzynarodowym.


Gliwicki mecz Polska – Niemcy bezpośrednio poprzedza rozpoczęcie drugiej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów, której inauguracja będzie mieć miejsce w Katowicach (31 maja-2 czerwca). Potem mistrzów świata czeka Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (9-11 sierpnia w Gdańsku), dalej CEV Mistrzostwa Europy (12-29 września, faza grupowa w Holandii) i wreszcie Puchar Świata w Japonii (1-15 października). Spotkanie w Gliwicach będzie więc sprawdzianem formy i kondycji podopiecznych Vitala Heynena, trenera reprezentacji Polski mężczyzn. A dla Areny to kolejne wspaniałe wydarzenie w kolekcji.


Sprzedaż biletów na spotkanie Polska – Niemcy rozpocznie się 29 kwietnia o 12.00 poprzez portal www.ebilet.pl, pod linkiem: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/mecz-siatkowki/


Ceny rozpoczynają się od 19 złotych.

Członkowie Klubu Kibica, użytkownicy sieci Plus i członkowie Klubu VITAY otrzymują 15% zniżki.


PZPS (Janusz Uznański)

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty