Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Remis młodych wiślaków ze Stalą Rzeszów (FILM)2013-02-07 00:51:00

Młoda Wisła Kraków zremisowała w towarzyskim meczu z II-ligową Stalą Rzeszów 1-1.


Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się obrońca Młodej Wisły Kasjusz Piwowarczyk, zamieniając jedenastkę na bramkę po faulu na Kamińskim. Remis ekipie z Rzeszowa (prowadzonej przez trenera Roberta Kasperczyka) zapewnił piłkarz z Ukrainy, przebywający na testach w zespole Stali, występujący w formacji defensywy.


Trener Kazimierz Kmiecik pochwalił swoich podopiecznych: - Po raz kolejny moi gracze pokazali się z dobrej strony, tym razem na tle zespołu z drugiej ligi. Niestety, stan murawy pozostawiał wiele do życzenia, a utrzymująca się woda utrudniała piłkarzom prezentację swoich umiejętności. Mimo to pojedynek był ciekawy i mógł się podobać.


Stal Rzeszów – Młoda Wisła 1-1 (0-0)

0-1 Piwowarczyk 67 (karny)

1-1 testowany

STAL: Tomczyszyn - Drożdżal, Duda, testowany, Hus - Górecki, Łuc, Krzysztoń, Jakubowski - testowany, Szela. Grali także: Kaszuba, Drelich, Jędryas, Maca, Szymański, Więcek.

MŁODA WISŁA: Sypniewski – testowany, Piwowarczyk, Żemło, Kolanko – testowany, Downar-Zapolski, Gulczyński, Kościelniak – testowany, Kuczak. Grali także: Tomalski, Kamiński, Straus, Pułka i testowany.


Kolejny sprawdzian graczy spod Wawelu zaplanowany został na 8 lutego. Rywalem wiślaków będzie inny drugoligowy rzeszowski zespół – Resovia.


K. Kawula (Biuro Prasowe Wisły Kraków SA), www.pilka.stal.rzeszow.pl


Gol dla Młodej Wisły - www.pilka.stal.rzeszow.pl: StalTV

Gol dla Stali - www.pilka.stal.rzeszow.pl: StalTV

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty