Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
ME AMP FUTBOL Kraków 2021: Polacy w półfinale2021-09-17 23:53:00

Reprezentacja Polski pewnie awansowała do półfinału Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2021! Podopieczni trenera Marka Dragosza w pełni kontrolowali ćwierćfinałowe starcie z Francją, strzelili dwie bramki i zameldowali się w półfinale.


Polska o awans do finału powalczy z Hiszpanią, z którą już raz zmierzyła się podczas tego czempionatu – w środę w spotkaniu zamykającym fazę grupową padł remis 1-1.


Półfinałowe spotkanie Polska – Hiszpania zostanie rozegrane w sobotę, 18 września, o godzinie 15:00 na stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży 1.


Darmowe wejściówki na ten mecz będzie można odbierać w kasach Punktu Obsługi Kibica po obu stronach stadionu Cracovii. Ich dystrybucja ruszy już o godzinie 13:00.


Stadion Prądniczanki: Polska - Francja 2-0 (1-0)

1-0 Kamil Grygiel 7

2-0 Kamil Grygiel 35


ampeuro.eu

FAZA PUCHAROWA, piątek, 17 września 2021

O miejsca 9-14

Izrael - Grecja 1-3

Belgia - Gruzja 0-8


Ćwierćfinały

Rosja - Włochy 2-0

Turcja - Irlandia 4-0

Hiszpania - Anglia 1-1 po dogrywce, karne 7-6

Polska - Francja 2-0

Sobota, 18 września

O 13-14. miejsce: Izrael - Belgia (stadion Garbarni, 9:00)

O miejsca 9-12: Ukraina - Grecja (stadion Garbarni, 10:30)

O miejsca 9-12: Niemcy - Gruzja (stadion Garbarni, 12:30)

O miejsca 5-8: Francja - Anglia (stadion Garbarni, 14:30)

O miejsca 5-8: Włochy - Irlandia (stadion Garbarni, 16:30)

Półfinał: Polska - Hiszpania (stadion Cracovii, 15:00)

Półfinał: Turcja - Rosja (stadion Cracovii, 17:30)

Niedziela, 19 września

O 13. miejsce: ??? - ??? (stadion Garbarni, 9:00)

O 11. miejsce: ??? - ??? (stadion Garbarni, 11:00)

O 9. miejsce: ??? - ??? (stadion Garbarni, 11:30)

O 7. miejsce: ??? - ??? (stadion Garbarni, 13:00)

O 5. miejsce: ??? - ??? (stadion Garbarni, 13:30)

O 3. miejsce: ??? - ??? (stadion Cracovii, 17:30)

O 1. miejsce: ??? - ??? (stadion Cracovii, 20:00)


Kadra reprezentacji Polski w ampfutbolu:

BRAMKARZE: Łukasz MIŚKIEWICZ (Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała), Jakub POPŁAWSKI (Legia Warszawa), Igor WOŹNIAK (Wisła Kraków).

OBROŃCY: Kamil ROSIEK (Wisła Kraków), Przemysław ŚWIERCZ (Wisła Kraków), Jakub KOŻUCH (Legia Warszawa), Przemysław FAJTANOWSKI (Wisła Kraków), Piotr MIZERA (Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała).

POMOCNICY/NAPASTNICY: Krystian KAPŁON (Wisła Kraków), Tomasz MIŚ (Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała), Kamil GRYGIEL (Wisła Kraków), Bartosz ŁASTOWSKI (Legia Warszawa), Mariusz ADAMCZYK (Legia Warszawa).

Trener: Marek Dragosz.


amp1.jpg



więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty