Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
I liga (9): Sandecja poskromiła Koronę2021-09-20 22:57:00

Fortuna 1 Liga, 9. kolejka

Piątek, 17 września 2021

GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1-1

Resovia - Miedź Legnica, mecz się nie odbył, gdyż boisko po ulewie nie nadawało się do gry


Sobota, 18 września

ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2


Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0-1 (0-1)

0-1 Tomasz Boczek 12


Niedziela, 19 września

GKS Tychy - Widzew Łódź 1-1

Odra Opole - Stomil Olsztyn 2-0


Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2-2 (1-1)

0-1 Mikołaj Lebedyński 14

1-1 Szymon Kobusiński 20

2-1 Tomasz Wojcinowicz 76

2-2 Mikołaj Lebedyński 89


Poniedziałek, 20 września

Skra Częstochowa - Arka Gdynia 2-1

Mecz w Gdyni, Skra gospodarzem.

Górnik Polkowice - GKS Katowice 1-1


1. Korona Kielce                        9  22  13-5

2. Widzew Łódź                         9  20  18-8

3. Sandecja Nowy Sącz             8  16  11-7

4. Miedź Legnica                       8  15   11-5

5. Podbeskidzie Bielsko-Biała   9  15  13-10

6. GKS Tychy                             9  15   8-8

7. ŁKS Łódź                               9  14  14-11

8. Odra Opole                            9  14  10-10

9. Arka Gdynia                           9  13  14-11

10. Chrobry Głogów                   9  11   10-8

11. Skra Częstochowa               8  11    7-8

12. Resovia                                8   9   10-10

13. Górnik Polkowice                 9   8  11-16

14. Puszcza Niepołomice           9   8   9-15

15. GKS Jastrzębie                    9   7   7-13

16. GKS Katowice                      9   7  11-19

17. Zagłębie Sosnowiec             9   6  11-14

18. Stomil Olsztyn                      9   4   7-16


Fortuna 1 Liga, 10. kolejka

Piątek, 24 września 2021

Widzew Łódź - Skra Częstochowa (18:00)

Górnik Polkowice - GKS Tychy (20:30)

Sobota, 25 września

Odra Opole - GKS Katowice (12:40)

Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice (18:00)

Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie (20:30)

Niedziela, 26 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia (12:40)

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica (15:00)

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź (18:00, mecz w Łodzi, Sandecja gospodarzem)

Poniedziałek, 27 września

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (18:00)


sandecjakorona.jpg



więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty