Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Kontuzja Jacka Góralskiego2021-02-11 17:07:00

Pomocnik reprezentacji Polski Jacek Góralski zerwał więzadło krzyżowe przednie i czeka go wielomiesięczna przerwa w grze.


Zawodnik doznał kontuzji w trakcie wtorkowego meczu towarzyskiego jego Kairata Ałmaty z białoruskim Ruchem Brześć (0:2).


– Jacek był u mnie wczoraj, diagnoza jest już potwierdzona. Niestety, ale piłkarza na pewno ominie turniej finałowy mistrzostw Europy. Bardzo mu współczuję. Znając charakter Góralskiego, jestem jednak przekonany, że wróci na boisko silniejszy. Myślę, że będzie gotowy do gry jesienią – powiedział nam Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.


Góralski to drugi po Krystianie Bieliku zawodnik, którego z gry na kilka miesięcy wyklucza kontuzja więzadeł krzyżowych. 28-letni pomocnik wystąpił dotychczas w reprezentacji Polski 17 razy i strzelił jednego gola. Był uczestnikiem mistrzostw świata w Rosji. W eliminacjach mistrzostw Europy 2020 (przełożonych później na 2021 rok z powodu pandemii) wystąpił w czterech spotkaniach. Na turniej finałowy nie zdąży się jednak wykurować.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty