Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Liga Europy (5): Wysoka porażka Lecha w Lizbonie2020-12-04 01:23:00

Liga Europy UEFA, 5. kolejka

Grupa A

CFR Cluj - CSKA Sofia 0-0

Grzegorz Sandomierski (Cluj) na ławce rezerwowych.

Roma - Young Boys 3-1

Kolejność: Roma 13 pkt, Young Boys 7, Cluj 5, CSKA 2


Grupa B

Molde - Dundalk 3-1

Arsenal - Rapid Wiedeń 4-1

Kolejność: Arsenal 15, Molde 9, Rapid 6, Dundalk 0


Grupa C

Nice - Bayer Leverkusen 2-3

Slavia Praga - Hapoel Beer-Sheva 3-0

Kolejność: Slavia i Bayer po 12, Nice i Hapoel po 3


Grupa D

Glasgow Rangers - Standard Liege 3-2 (2-2)

0-1 Lestienne 6

1-1 Goldson 39

1-2 Čop 41

2-2 Tavernier 45+1 (karny)

3-2 Arfield 63


Benfica Lizbona - Lech Poznań 4-0 (1-0)

1-0 Vertonghen 36

2-0 Nuñez 57

3-0 Pizzi 58

4-0 Weigl 89


1. Rangers   5  11   11-7

2. Benfica     5  11  16-7

3. Lech         5   3   6-12

4. Standard  5   3   5-12

10 grudnia: Standard - Benfica, Lech - Rangers


Grupa E

Granada - PSV Eindhoven 0-1

Omonia Nikozja - PAOK Saloniki 2-1

Karol Świderski (PAOK) zagrał cały mecz.

Kolejność: Granada 10, PSV 9, PAOK 5, Omonia 4


Grupa F

AZ Alkmaar - Napoli 1-1

Piotr Zieliński (Napoli) grał do 61. minuty.

Real Sociedad San Sebastian - Rijeka 2-2

Kolejność: Napoli 10, AZ i Real po 8, Rijeka 1


Grupa G

AEK Ateny - Braga 2-4

Zoria Ługańsk - Leicester 1-0

Kolejność: Leicester i Braga po 10, Zoria 6, AEK 3


Grupa H

Lille - Sparta Praga 2-1

Milan - Celtic Glasgow 4-2

Patryk Klimala (Celtic) wszedł w 86. minucie.

Kolejność: Lille 11, Milan 10, Sparta 6, Celtic 1


Grupa I

Qarabag Agdam - Maccabi Tel Awiw 1-1

Sivasspor - Villareal 0-1

Kolejność: Villareal 13, Maccabi 8, Sivasspor 6, Qarabag 1


Grupa J

LASK Linz - Tottenham 3-3

Sędziowali: Paweł Raczkowski - Radosław Siejka, Adam Kupsik - Paweł Gil.

Antwerp - Łudogorec Razgrad 3-1

Sędzia techniczny: Bartosz Frankowski.

Kolejność: Antwerp 12, Tottenham 10, LASK 7, Łudogorec 0


Grupa K

CSKA Moskwa - Wolfsberg 0-1

Feyenoord Rotterdam - Dinamo Zagrzeb 0-2

Kolejność: Dinamo 11, Wolfsberg 7, Feyenoord 5, CSKA 3


Grupa L

Gent - Slovan Liberec 1-2

Crvena zvezda Belgrad - Hoffenheim 0-0

Kolejność: Hoffenheim 13, CZ 10, Liberec 6, Gent 0


uefa.com, st





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty