Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Liga Narodów (5): Francja w finałach2020-11-15 23:58:00

Portugalia nie obroni tytułu mistrza Ligi Narodów UEFA. W Lizbonie przegrała z Francją, która zapewniła sobie awans do turnieju finałowego.


LIGA NARODÓW UEFA, 5. kolejka

Sobota, 14 listopada 2020

LIGA A

Grupa 3: Szwecja - Chorwacja 2-1 (Kulusevski 36, Danielson 45+2 - Danielson 82 samob.), Portugalia - Francja 0-1 (Kanté 53)

1. Francja       5  13   8-3

2. Portugalia   5  10   9-2

3. Chorwacja  5    3  7-13

4. Szwecja      5   3   3-9


Grupa 4: Szwajcaria - Hiszpania 1-1 (Freuler 26 - Gerard Moreno 89), Niemcy - Ukraina 3-1 (Sané 23, Werner 33, 64 - Yaremchuk 12)

1. Niemcy        5  9  10-7

2. Hiszpania    5  8   7-3

3. Ukraina       5  6   5-10

4. Szwajcaria  5  3   6-8


LIGA C

Grupa 1: Cypr - Luksemburg 2-1, Azerbejdżan - Czarnogóra 0-0

1. Czarnogóra   5 10  6-2

2. Luksemburg  5  9  7-5

3. Azerbejdżan  5  5  2-4

4. Cypr              5  4  2-6


LIGA D

Grupa 1: Malta - Andora 3-1, Łotwa - Wyspy Owcze 1-1

1. Wyspy Owcze  5  11  8-4

2. Malta                5   8   7-5

3. Łotwa               5   4   3-4

4. Andora             5   2   1-6


Grupa 2: San Marino - Gibraltar 0-0

1. Gibraltar         3  7  2-0

2. Liechtenstein  3  4  2-1

3. San Marino     4  2  0-3


Niedziela, 15 listopada

LIGA A

Grupa 1: Włochy - Polska 2-0 (Jorginho 27 karny, Berardi 84), Holandia - Bośnia i Hercegowina 3-1 (Wijnaldum 6, 14, 3-0 Depay 55 - Prevljak 63)

1. Włochy     5  9  5-2

2. Holandia   5  8  5-3

3. Polska      5  7  5-4

4. BiH           5  2  3-9


Grupa 2: Dania - Islandia 2-1 (Eriksen 12 karny, 90+2 karny - Kjartansson 85), Belgia - Anglia 2-0 (Tielemans 10, Mertens 24)

1. Belgia    5 12  12-4

2. Dania     5 10   6-3

3. Anglia    5   7   3-4

4. Islandia  5   0  3-13


LIGA B

Grupa 1: Rumunia - Norwegia nie odbył się (goście nie przyjechali do Bukaresztu ze względu na wykryte przypadki koronawirusa, decyzję podejmie UEFA), Austria - Irlandia Płn. 2-1

1. Austria          5 12   8-5

2. Norwegia      4  9  11-3

3. Rumunia       4  4   4-8

4. Irlandia Płn.  5  1   3-10


Grupa 2: Słowacja - Szkocja 1-0, Czechy - Izrael 1-0

1. Szkocja   5  10  5-3

2. Czechy    5   9  7-5

3. Izrael       5   5  6-7

4. Słowacja  5  4  4-8


Grupa 3: Turcja - Rosja 3-2 (sędziowali: Szymon Marciniak - Paweł Sokolnicki, Radosław Siejka - Paweł Gil), Węgry - Serbia 1-1

1. Rosja   5  8  9-7

2. Węgry  5  8  5-4

3. Turcja   5  6  6-6

4. Serbia  5  3  4-7


Grupa 4: Bułgaria - Finlandia 1-2, Walia - Irlandia 1-0

1. Walia        5  13  4-0

2. Finlandia  5  12   6-2

3. Irlandia     5   2   1-4

4. Bułgaria   5   1    2-7


LIGA C

Grupa 2: Macedonia Północna - Estonia 2-1, Gruzja - Armenia 1-2

1. Macedonia Północna  5  9  9-7

2. Armenia                      5  8  8-6

3. Gruzja                         5  6  6-6

4. Estonia                       5  2  5-9


Grupa 3: Mołdawia - Grecja 0-2, Słowenia - Kosowo 2-1 (sędziowali: Bartosz Frankowski - Jakub Winkler, Bartosz Heinig - Tomasz Kwiatkowski)

1. Słowenia  5  13  8-1

2. Grecja      5  11  6-1

3. Kosowo    5   2  3-6

4. Mołdawia  5  1  1-10


Grupa 4: Albania - Kazachstan 3-1, Białoruś - Litwa 2-0

1. Białoruś        5 10  8-5

2. Albania         5   8  5-2

3. Litwa            5   5  3-6

4. Kazachstan  5   4  4-7





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty