Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Liga Narodów (4): Ukraina pokonała Hiszpanię, Anglia przegrała z Danią2020-10-14 22:57:00

LIGA NARODÓW UEFA, 4. kolejka

Wtorek, 13 października 2020

LIGA A

Grupa 4: Ukraina - Hiszpania 1-0 (Tsygankov 76), Niemcy - Szwajcaria 3-3 (Werner 28, Havertz 55, Gnabry 60 - Gavranović 5, 57, Freuler 26)

1. Hiszpania    4  7  6-2

2. Niemcy        4  6  7-6

3. Ukraina       4  6  4-7

4. Szwajcaria  4  2  5-7


LIGA C

Grupa 1: Azerbejdżan - Cypr 0-0, Czarnogóra - Luksemburg 1-2

1. Luksemburg  4  9  6-3

2. Czarnogóra   4  9  6-2

3. Azerbejdżan  4  4  2-4

4. Cypr              4  1  0-5


LIGA D

Grupa 1: Łotwa - Malta 0-1, Wyspy Owcze - Andora 2-0

1. Wyspy Owcze  4  10  7-3

2. Malta                4   5   4-4

3. Łotwa               4   3   2-3

4. Andora             4   2   0-3


Grupa 2: Liechtenstein - San Marino 0-0

1. Gibraltar         2  6  2-0

2. Liechtenstein  3  4  2-1

3. San Marino     3  1  0-3


Środa, 14 października 2020

LIGA A

Grupa 1: Polska - Bośnia i Hercegowina 3-0 (Lewandowski 40, 51, Linetty 45), Włochy - Holandia 1-1 (Pellegrini 16 - Van de Beek 25)

1. Polska      4  7  5-2

2. Włochy     4  6  3-2

3. Holandia   4  5  2-2

4. BiH           4  2  2-6


Grupa 2: Anglia - Dania 0-1 (Eriksen 35 karny), Islandia - Belgia 1-2 (B. Sævarsson 17 - R. Lukaku 9, 38 karny)

1. Belgia    4  9  10-4

2. Dania     4  7   4-2

3. Anglia    4  7   3-2

4. Islandia  4  0  2-11


Grupa 3: Chorwacja - Francja 1-2 (Vlašić 65 - Griezmann 8, Mbappé 79), Portugalia - Szwecja 3-0 (Bernardo Silva 21, Diogo Jota 44, 72)

1. Portugalia   4  10  9-1

2. Francja       4  10  7-3

3. Chorwacja  4   3  6-11

4. Szwecja      4   0  1-8


LIGA B

Grupa 1: Norwegia - Irlandia Płn. 1-0, Rumunia - Austria 0-1

1. Austria          4  9   6-4

2. Norwegia      4  9  11-3

3. Rumunia       4  4   4-8

4. Irlandia Płn.  4  1   2-8


Grupa 2: Szkocja - Czechy 1-0, Słowacja - Izrael 2-3

1. Szkocja   4  10  5-2

2. Czechy    4   6  6-5

3. Izrael       4   5  6-6

4. Słowacja  4  1  4-8


Grupa 3: Turcja - Serbia 2-2, Rosja - Węgry 0-0

1. Rosja   4  8  7-4

2. Węgry  4  7  4-3

3. Turcja   4  3  3-4

4. Serbia  4  2  3-6


Grupa 4: Finlandia - Irlandia 1-0, Bułgaria - Walia 0-1

1. Walia        4  10  3-0

2. Finlandia  4   9   4-1

3. Irlandia     4   2   1-3

4. Bułgaria   4   1   1-5


LIGA C

Grupa 2: Macedonia Północna - Gruzja 1-1, Estonia - Armenia 1-1

1. Macedonia Północna  4  6  7-6

2. Gruzja                         4  6  5-4

3. Armenia                      4  5  6-5

4. Estonia                       4  2  4-7


Grupa 3: Mołdawia - Słowenia 0-4, Grecja - Kosowo 0-0

1. Słowenia  4  10  6-0

2. Grecja      4   8  4-1

3. Kosowo    4   2  2-4

4. Mołdawia  4  1  1-8


Grupa 4: Litwa - Albania 0-0, Białoruś - Kazachstan 2-0

1. Białoruś        4  7  6-5

2. Litwa            4  5  3-4

3. Albania         4  5  2-1

4. Kazachstan  4  4  3-4





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty