Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Kazimierz Moskal już nie jest trenerem ŁKS-u2020-05-02 23:12:00

Po niespełna 2 latach Kazimierz Moskal rozstaje się z Łódzkim Klubem Sportowym. Władze Ł.K.S. Łódź S.A. rozwiązały dziś za porozumieniem stron umowę z 53-letnim szkoleniowcem, a także z jego asystentem – Maciejem Musiałem.


Kazimierz Moskal pracę przy al. Unii 2 rozpoczął 13 czerwca 2018 roku. Od tamtego czasu poprowadził „Rycerzy Wiosny” w 64 oficjalnych meczach (34 w pierwszej lidze, 4 w Pucharze Polski oraz 26 w Ekstraklasie). Pochodzący z Sułkowic szkoleniowiec łącznie wygrał z biało-czerwono-białymi 27 spotkań, 14 zremisował, a w 23 musiał uznać wyższość rywali. Największym sukcesem dwukrotnych mistrzów Polski pod wodzą Moskala był oczywiście powrót po 7 latach na najwyższy poziom rozgrywkowy.


– Odbyliśmy z trenerem Moskalem długą i szczerą rozmowę, podczas której doszliśmy wspólnie do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie zakończenie współpracy w tym właśnie momencie. Na pewno nikt z nas w Łódzkim Klubie Sportowym nie zapomni jednak tych wszystkich radosnych chwil, na czele z fetą po awansie do Ekstraklasy, które wspólnie przeżyliśmy przez ostatnie dwa lata wraz z trenerem Moskalem. Bez trenera Moskala rozwój ŁKS-u od lata 2018 roku z pewnością nie byłby tak dynamiczny. Bardzo dziękujemy trenerowi za ogromną pracę, którą wykonał u nas w klubie i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej – powiedział Tomasz Salski, prezes ŁKS-u.


lkslodz.pl 

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty