Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Nowak-Mosty sponsorem Wisły Kraków2019-11-27 20:54:00

Biała Gwiazda z kolejnym wzmocnieniem. Firma Nowak-Mosty, która wspiera krakowski klub od początku trwającego sezonu, zyskała tytuł Sponsora Wisły Kraków. Zgodnie ze swoją dewizą „Budujemy mosty - skracamy dystans”, dotychczasowy Partner klubu z Reymonta uczynił kolejny krok w celu zacieśnienia współpracy i już od najbliższego spotkania z Lechią Gdańsk jego logo pojawi się na rękawkach koszulek zawodników Wisły Kraków.


Przedsiębiorstwo Nowak-Mosty z Dąbrowy Górniczej, które swoją działalność na polskim rynku rozpoczęło w 2015 roku, powstało na bazie zdobytego doświadczenia w kierowaniu budowami i zarządzaniu firmami o porównywalnym profilu. Głównym przedmiotem działalności spółki jest projektowanie i wykonawstwo w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych - w tym budowa mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych. Firma, na czele której stoją prezes Władysław Nowak i wiceprezes Adam Adamczyk, która do grona Partnerów Białej Gwiazdy dołączyła przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020, wynajmując Skyboxa w Strefie Interior Premium Space, zatrudnia szeroka kadrę inżynierską z długoletnim udokumentowanym doświadczeniem. Wyróżnia się jakością i terminowością usług, a także nowoczesną bazą sprzętową i transportową, dzięki czemu może pochwalić się realizacją kilkudziesięciu ważnych projektów, których długą listę już wkrótce uzupełni chociażby budowa zachodniej obwodnicy Podłęża czy ukończenie prac mostowych w ramach budowy obiektu nr 4 nowej S7 w Lubniu.


Umowa podpisana została na 13 miesięcy, a zawarty w niej został m.in. paragraf umożliwiający jej rozwiązanie w przypadku, gdy Jakub Błaszczykowski w jakikolwiek sposób przestanie być związany z Wisłą Kraków.


wisla.krakow.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty