Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
I liga (14): Małopolski bilans - dwa zwycięstwa i porażka2019-10-19 21:00:00

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka:

Piątek, 18 października 2019

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2-1 (2-0)

1-0 Bartosz Żurek 14

2-0 Hubert Tomalski 40

2-1 Wojciech Szumilas 80


Wigry Suwałki - Odra Opole 1-0 (1-0)

1-0 Kamil Sabiłło 8

W 85. minucie Szymon Skrzypczak (Odra) nie wykorzystał karnego, jego strzał obronił Dominik Kąkolewski.


Chrobry Głogów - Chojniczanka 1-0 (1-0)

1-0 Michał Ilków-Gołąb 42 (karny)


Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 5-1 (1-1)

0-1 Maciej Małkowski 5

1-1 Łukasz Janoszka 38

2-1 Bartosz Nowak 53 (karny)

3-1 Mateusz Mak 81

4-1 Mateusz Mak 85

5-1 Wojciech Lisowski 88


Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 4-1 (1-1)

0-1 Mateusz Gancarczyk 25

1-1 Marcin Warcholak 33

2-1 Valerijs Sabala 45

3-1 Jakub Łukowski 49

4-1 Dawid Kort 84


Sobota, 19 października

Olimpia Grudziądz - Radomiak 2-2 (2-0)

1-0 Omran Haydary 38 (karny)

2-0 Omran Haydary 44

2-1 Leandro 64 (karny)

2-2 Mateusz Michalski 83


Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2-3 (0-1)

0-1 Fabian Piasecki 28

0-2 Patryk Mularczyk 64

0-3 Rafał Grzelak 73

1-3 Michał Jakóbowski 78

2-3 Mateusz Kupczak 87

Czerwona kartka: Rafał Grzelak (Zagłębie, 88, druga żółta). Mecz w Grodzisku Wlkp.


Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 0-2 (0-1)

0-1 Michał Bojdys 38

0-2 Jakub Wróbel 81


Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2-1 (1-0)

1-0 Vladislavs Gutkovskis 1

1-1 Bartosz Biel 64

2-1 Vladislavs Gutkovskis 74


1. Radomiak                                   14   27    23-17

2. Stal Mielec                                 13   25     20-14

3. Podbeskidzie Bielsko-Biała       14    24    23-15

4. Warta Poznań                            13   24     20-13

5. Miedź Legnica                           13    23    19-12

6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza    14   21     20-14

7. Olimpia Grudziądz                     14   21     23-20

8. Stomil Olsztyn                            14   21    13-16

9. GKS 1962 Jastrzębie                 13   20    19-16

10. Zagłębie Sosnowiec                 13   18    19-18

11. GKS Tychy                               13   17     26-22

12. GKS Bełchatów                        14   17    16-17

13. Puszcza Niepołomice              13    17     10-14

14. Chojniczanka                           14    15    21-24

15. Wigry Suwałki                          13    15    13-19

16. Sandecja Nowy Sącz               14    15    18-27

17. Chrobry Głogów                       13   11      10-23

18. Odra Opole                              13     7      7-19


Fortuna 1 Liga, 13. kolejka, zaległe mecze:

Wtorek, 22 października

GKS Tychy - Miedź Legnica (17:30)

GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki (18:00)

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań (19:00)

Środa, 23 października

Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec (18:00)

Czwartek, 24 października

Odra Opole - Stal Mielec (17:30)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty