Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Wielki spektakl jeździecki w Krakowie2019-02-20 22:26:00

Precyzyjne skoki przez przeszkody, emocjonujące powożenie zaprzęgami, widowiskowy Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego czy magiczne pokazy dla publiczności - to tylko wybrane punkty programu międzynarodowych zawodów jeździeckich CAVALIADA Tour, które w dniach 28 lutego do 3 marca odbędą się na TAURON Arenie Kraków. W tym roku po raz pierwszy, oprócz zawodów w Poznaniu, Lublinie i Warszawie, cykl CAVALIADA Tour poszerzył się o nową lokalizację, miasto Kraków. Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w historii, na nowoczesnej TAURON Arenie Kraków odbędą się zawody jeździeckie.


CAVALIADA Tour jest jednym z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tej części świata. Z roku na rok rośnie jakość i ranga tego wydarzenia, a wraz z nią liczba zgłaszających się jeźdźców i koni. Od czwartku do niedzieli kibice będą mogli zobaczyć zmagania sportowców w czterech konkurencjach jeździeckich: skoki przez przeszkody, Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, ujeżdżenie i powożenie. Nie zabraknie uwielbianych przez publiczność widowiskowych konkursów, jak czwartkowa Potęga Skoku, piątkowy Vens vs Mars (kobiety kontra mężczyźni), sobotni szybki i muzyczny Speed&Music, Lotto Eventing Tour, a także Halowy Puchar Polski w Powożeniu.


– Tysiące kibiców na trybunach, którzy dopingują swoich zawodników, światła, atmosfera, muzyka. To wszystko sprawia, że CAVALIADA jest niepowtarzalna. Ludzie, zawodnicy i konie z edycji na edycję są coraz lepsi – mówi Bartłomiej Kwiatek, lider rankingu Driving Cup i mistrz Świata w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.


Dodatkowo, CAVALIADA w Krakowie to kolejna okazja dla zawodników skoków przez przeszkody do rywalizacji na wyjątkowej arenie i do zdobycia cennych punktów do światowego rankingu. O zwycięstwo w PKO Grand Prix Krakowa z pewnością walczyć będzie Krzysztof Ludwiczak, lider rankingu CAVALIADA Tour i zwycięzca Grand Prix CAVALIADY w Lublinie.


– W Krakowie chciałbym ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium. Wygrana w CAVALIADY Tour to mój główny cel na sezon halowy, dlatego trenujemy razem z Nordwindem, moim podstawowym koniem na rozgrywki CAVALIADY, by ponownie zmierzyć się z rywalami – podkreśla Krzysztof Ludwiczak.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cavaliada.pl. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie: www.ticketmaster.pl oraz tixer.pl, a także w salonach EMPIK.

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty