Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Niższe ligi > Wiadokosci niższe ligi
III LIGA MĘŻCZYZN, MAŁOPOLSKA: wyniki, terminarz, tabela2009-12-19 23:51:00

W małopolskiej III lidze siatkarzy po rozegraniu I rundy zespoły z miejsc 1-6 grają w II rundzie o awans, z miejsc 7-14 o utrzymanie. Początek rundy rewanżowej 30 stycznia.


III liga mężczyzn, Małopolska

 

1.     UMKS Kęczanin Kęty            11       32      33-4
2.    Kłos Olkusz                             12       31      32-11     
3.    Wawel Kraków                        11       27      31-11     
4.    MOSiR Contimax Bochnia    11       26      30-12     
5.    Okocimski Brzesko                11       21      24-18     
6.    Sokół-Gumniska Tarnów      11      17      21-20     
7.    AZS Dwunastka                       11     16      22-21

8.    MKS Andrychów                       11     15     18-21     
9.    Eiffel Orzeł Wieprz                   11     12      18-25     
10.    LKS Bobowa                          12     11     15-27     
11.    Dobry Wynik Kraków             11     11     15-27     
12.    UMKS MOS Chrzanów          11      7     16-31     
13.    Skawa Wadowice                  11      6       7-27     
14.    Gimnazjum Nr 2 N.Sącz       11      2       5-32

 

1. kolejka

MUKS SOKÓŁ GUMNISKA Tarnów – OKOCIMSKI Brzesko 2-3 (25-19, 26-24, 14-25, 16-25, 11-15)

SKAWA Wadowice – CONTIMAX-MOSiR Bochnia 0-3 (23-25, 20-25, 16-25)

WAWEL Kraków – DOBRY WYNIK Kraków 3-2 (25-23, 15-25, 26-24, 22-25, 15-9)

EIFFEL Orzeł Wieprz – MKS Andrychów 3-2 (25-17, 18-25, 25-20, 22-25, 15-11)

LKS Bobowa – KĘCZANIN Kęty 0-3 (12-25, 19-25, 20-25)

MOS CHRZANÓW – KŁOS Olkusz 1-3

GIMNAZJUM Nowy Sącz - AZS Dwunastka Politechnika II Kraków 0-3 (22-25, 22-26, 18-25)

2. kolejka - 10 października

KĘCZANIN Kęty - OKOCIMSKI Brzesko 3-0
MKS ANDRYCHÓW - SOKÓŁ Tarnów
3-2
Dobry Wynik Kraków - EIFFEL ORZEŁ Wieprz
3-1
AZS Dwunastka Politechnika - WAWEL Kraków
1-3
CONTIMAX Bochnia - GIMNAZJUM Nowy Sącz
3-0
KŁOS Olkusz - SKAWA Wadowice
3-0 (25-21, 25-21, 25-18)
LKS BOBOWA - MOS Chrzanów
3-1

3. kolejka - 17 października

MOS Chrzanów - KĘCZANIN Kęty 2-3
SKAWA Wadowice - LKS BOBOWA 3-0
GIMNAZJUM Nowy Sącz - KŁOS Olkusz 0-3
WAWEL Kraków CONTIMAX Bochnia 3-2  (27-25, 23-25, 25-21, 23-25, 15-8)
EIFFEL ORZEŁ Wieprz - AZS Dwunastka Politechnika 2-3
SOKÓŁ Tarnów Dobry Wynik Kraków 3-0 (25-17, 25-15, 25-20)
OKOCIMSKI Brzesko MKS ANDRYCHÓW 3-1 (26-24, 25-14, 21-25, 25-22)

4. kolejka  - 24 października

KĘCZANIN Kęty - MKS ANDRYCHÓW 3-0 (25-22, 25-22, 25-11)
Dobry Wynik Kraków - OKOCIMSKI Brzesko 3-2
AZS Dwunastka Politechnika - SOKÓŁ Tarnów 3-1 (25-23. 25-19, 23-25, 25-21)
CONTIMAX Bochnia - EIFFEL ORZEŁ Wieprz  3-2 (25-15, 19-25, 22-25, 25-15, 15-10)

KŁOS Olkusz - WAWEL Kraków 0-3 (18-25, 17-25, 22-25)
LKS BOBOWA - GIMNAZJUM Nowy Sącz 3-0 (28-18, 25-14, 25-18)
MOS Chrzanów - SKAWA Wadowice 3-1 (25-20, 22-25, 26-24, 25-22)

5. kolejka - 7 listopada

SKAWA Wadowice - KĘCZANIN Kęty 0-3 (16-25, 17-25, 21-25)

GIMNAZJUM Nowy Sącz - MOS Chrzanów 3-2
WAWEL Kraków - LKS BOBOWA 3-1 (25-18, 25-23, 21-25, 31-29)
EIFFEL ORZEŁ - Wieprz KŁOS Olkusz 1-3 (25-23, 19-25, 17-25, 21-25)
SOKÓŁ Tarnów - CONTIMAX Bochnia 1-3 (25-20, 17-25, 15-25, 22-25)
OKOCIMSKI Brzesko - AZS DWUNASTKA Politechnika 3-1 (25-21, 18-25, 25-20, 28-26
MKS ANDRYCHÓW - DOBRY WYNIK Kraków 3-0 (26-24, 25-22, 25-18)

 

6 kolejka - 14 listopada

KĘCZANIN Kęty - DOBRY WYNIK Kraków 3-0 (25-18, 25-15, 25-19)
AZS Dwunastka Politechnika - MKS ANDRYCHÓW 3-0 (25-14, 25-14, 25-18)
CONTIMAX Bochnia - OKOCIMSKI Brzesko przełożony na 22.12 ]
KŁOS Olkusz - SOKÓŁ Tarnów 3-0 (25-17, 25-20, 28-26)
LKS BOBOWA - EIFFEL ORZEŁ Wieprz 3-0 (25-22, 25-19, 25-19)
MOS Chrzanów - WAWEL Kraków 2-3
SKAWA Wadowice - GIMNAZJUM Nowy Sącz  3-0 (25-18, 25-15, 25-12)

 

7. kolejka - 21 listopada

GIMNAZJUM Nowy Sącz - KĘCZANIN Kęty 0-3
WAWEL Kraków - SKAWA Wadowice 3-0 (25-21, 25-18, 25-22)
EIFFEL ORZEŁ Wieprz - MOS Chrzanów 3-2 (24-26, 25-14, 25-21, 19-25, 15-13)

SOKÓŁ Tarnów - LKS BOBOWA 3-0 (25-19, 25-21, 25-20)

OKOCIMSKI Brzesko - KŁOS Olkusz 1-3
MKS ANDRYCHÓW - CONTIMAX Bochnia 0-3 (22-25, 14-25, 16-25)
DOBRY WYNIK Kraków - AZS Dwunastka Politechnika przełożony

 

8. kolejka - 28 listopada

KĘCZANIN Kęty - AZS Dwunastka Politechnika 3-0 (25-21, 25-18, 31-29)

CONTIMAX Bochnia - DOBRY WYNIK Kraków 3-0 (25-20, 25-23, 25-17)

KŁOS Olkusz - MKS ANDRYCHÓW 3-0 (25-14, 25-21, 25-15)
LKS BOBOWA - OKOCIMSKI Brzesko 0-3 (24-26, 23-25, 17-25)
MOS Chrzanów - SOKÓŁ Tarnów 1-3
SKAWA Wadowice - EIFFEL ORZEŁ Wieprz 0-3 (23-25, 20-25, 19-25)
GIMNAZJUM Nowy Sącz - WAWEL Kraków 0-3

 

9. kolejka - 5 grudnia

WAWEL Kraków - KĘCZANIN Kęty 1-3 (25-21, 16-25, 23-25, 22-25)
EIFFEL ORZEŁ Wieprz - GIMNAZJUM Nowy Sącz  3-0 (25-14, 25-22, 26-24)

SOKÓŁ Tarnów - SKAWA Wadowice 3-0 (25-21, 25-23, 25-12)
OKOCIMSKI Brzesko - MOS Chrzanów 3-1
MKS ANDRYCHÓW - LKS BOBOWA 3-0
DOBRY WYNIK Kraków - KŁOS Olkusz 0-3

AZS Dwunastka Politechnika - CONTIMAX Bochnia 1-3 (25-22, 20-25, 21-25, 24-26)

 

10. kolejka 12 grudnia

KĘCZANIN Kęty - CONTIMAX Bochnia 3-1 (25-14, 25-21, 21-25, 25-12)
KŁOS Olkusz - AZS Dwunastka Politechnika 3-1 (15-25, 25-15, 25-18, 25-22)
LKS BOBOWA - Dobry Wynik Kraków 3-2 (25-21, 23-25, 22-25, 25-20, 15-11)
MOS Chrzanów - MKS ANDRYCHÓW  1-3 (25-19, 20-25, 17-25, 19-25)

SKAWA Wadowice - OKOCIMSKI Brzesko  0-3 (20-25, 7-25, 17-25)

GIMNAZJUM Nowy Sącz - SOKÓŁ Tarnów 1-3
WAWEL Kraków - EIFFEL ORZEŁ Wieprz 3-0    (25-18, 25-18, 25-22

11. kolejka - 19 grudnia

EIFFEL ORZEŁ Wieprz - KĘCZANIN Kęty 0-3 (13-25, 23-25, 22-25)
SOKÓŁ Tarnów - WAWEL Kraków 0-3 (13-25, 23-25, 19-25)
OKOCIMSKI Brzesko - GIMNAZJUM Nowy Sącz 3-1
MKS ANDRYCHÓW - SKAWA Wadowice 3-0
DOBRY WYNIK Kraków - MOS Chrzanów 3-0 (25-19, 25-19, 25-15)
AZS Dwunastka Politechnika - LKS BOBOWA 3-1 (25-21, 25-11, 21-25, 25-19)
CONTIMAX Bochnia - KŁOS Olkusz 3-2 (25-17, 23-25, 25-21, 23-25, 15-7)

12. kolejka - 9 stycznia

KĘCZANIN Kęty - KŁOS Olkusz 18.00

LKS BOBOWA - CONTIMAX Bochnia 17.00
MOS Chrzanów - AZS Dwunastka Politechnika 18.00
SKAWA Wadowice - DOBRY WYNIK Kraków 18.00

GIMNAZJUM Nowy Sącz - MKS ANDRYCHÓW 18.00

WAWEL Kraków - OKOCIMSKI Brzesko 18.00
EIFFEL ORZEŁ Wieprz - SOKÓŁ Tarnów 17.00

13. kolejka - 16 stycznia

SOKÓŁ Tarnów - KĘCZANIN Kęty 18.00

OKOCIMSKI Brzesko - EIFFEL ORZEŁ Wieprz 18.00
MKS ANDRYCHÓW - WAWEL Kraków 16 lub 1

DOBRY WYNIK Kraków - GIMNAZJUM Nowy Sącz 17.00
AZS Dwunastka Politechnika - SKAWA Wadowice
CONTIMAX Bochnia - MOS Chrzanów 18.00

KŁOS Olkusz - LKS BOBOWA 17.00
Początek rundy rewanżowej - 30 stycznia




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty