Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Niższe ligi > Wiadokosci niższe ligi
III LIGA KOBIET, MAŁOPOLSKA: wyniki, tabela, terminarz2010-03-04 06:33:00

W małopolskiej III lidze siatkarek po rozegraniu I rundy zespoły z miejsc 1-6 grają w II rundzie o awans, drużyny z miejsc 7-14 o utrzymanie. Początek rundy rewanżowej - 30 stycznia.


III LIGA KOBIET, MAŁOPOLSKA

Runda rewanżowa o miejsca 1-6


1.     Jedynka Tarnów                     5    48    52-15
2.    STS Sandecja Nowy Sącz     5     39    44-22
3.    Armatura Kraków                      5     37    44-21
4.    Muszynianka II Muszyna          5     35    38-23
5.    MUKS Poprad Stary Sącz        5     31    37-30
6.    Ekstrim Gorlice                         5      31    34-34

 

1. kolejka
Jedynka Tarnów - MUKS Poprad 3-1 (25-15, 21-25, 25-12, 25-14)
Armatura Kraków    Ekstrim Gorlice    3-1 (19-25, 25-21, 25-13, 26-24)
Muszynianka II Muszyna - STS Sandecja 0-3 (13-25, 12-25, 18-25)


2. kolejka
STS Sandecja - Jedynka Tarnów 2-3 (25-16, 19-25, 25-13, 16-25, 13-15)
Muszynianka II Muszyna - Ekstrim Gorlice 3-0 (25-22, 25-12, 25-14)
MUKS Poprad - Armatura Kraków 3-1 (20-25, 25-23, 25-18, 25-16)


3. kolejka
Armatura Kraków - Jedynka Tarnów 2-3 (28-30, 25-7, 25-14, 27-29, 16-18)
MUKS Poprad - Muszynianka II Muszyna 1-3 (17-25, 21-25, 25-22, 17-25)
Ekstrim Gorlice - STS Sandecja 0-3 (24-26, 18-25, 19-25)


4. kolejka
Jedynka Tarnów - Ekstrim Gorlice 3-0
MUKS Poprad - STS Sandecja 2-3
Muszynianka II Muszyna - Armatura Kraków 0-3


5. kolejka
Muszynianka II Muszyna - Jedynka Tarnów    1-3 (25-17, 15-25, 18-25, 17-25)
STS Sandecja - Armatura Kraków 0-3
Ekstrim Gorlice - MUKS Poprad 0-3 (13-25, 17-25, 21-25)

 

Runda rewanżowa o miejsca 7-14

 

1. Podkarpacie Bobowa       3    32    37-19
2. Mosspartner Wieliczka     3    27    31-25
3. MKS MOS Chrzanów         4    23    31-35     
4. TS Wisła Kraków               4    18    21-36     
5. MKS Andrychów                 3    16    22-36     
6. Ogniwo Piwniczna             3    14    18-39     
7. Iskry Grybów                       4       7     9-47     
8. Gryf Brzesko                       4       2     9-51

 

1. kolejka

Gryf Brzesko - Podkarpacie Bobowa 0-3
Iskry Grybów - Mosspartner Wieliczka 0-3
MKS Andrychów - MKS MOS Chrzanów 3-1
Ogniwo Piwniczna - Wisła II Kraków 3-1


2. kolejka
Podkarpacie Bobowa - Wisła Kraków 3-0
MKS MOS Chrzanów - Ogniwo Piwniczna 3-0
Mosspartner Wieliczka - MKS Andrychów
Iskry Grybów - Gryf Brzesko 3-1


3. kolejka
Podkarpacie Bobowa - Iskry Grybów 3-0
MKS Andrychów - Gryf Brzesko 3-0
Mosspartner Wieliczka - Ogniwo Piwniczna 3-0
Wisła II Kraków - MKS MOS Chrzanów 2-3


4. kolejka
Podkarpacie Bobowa - MKS MOS Chrzanów
Mosspartner Wieliczka - Wisła II Kraków
Gryf Brzesko - Ogniwo Piwniczna
MKS Andrychów - Iskry Grybów 3-0


5. kolejka
MKS Andrychów - Podkarpacie Bobowa
Ogniwo Piwniczna - Iskry Grybów   
Gryf Brzesko - Wisła II Kraków 0-3
Mosspartner Wieliczka - MKS MOS Chrzanów 1-3


6. kolejka
Mosspartner Wieliczka - Podkarpacie Bobowa
MKS MOS Chrzanów - Gryf Brzesko
TS Wisła Kraków - Iskry Grybów
MKS Andrychów - Ogniwo Piwniczna


7. kolejka
Ogniwo Piwniczna - Podkarpacie Bobowa
TS Wisła Kraków - MKS Andrychów
MKS MOS Chrzanów - Iskry Grybów   
Mosspartner Wieliczka - Gryf Brzesko

 

1. Podkarpacie Bobowa       3    32    37-19
2. Mosspartner Wieliczka     3    27    31-25
3. MKS MOS Chrzanów         4    23    31-35     
4. TS Wisła Kraków               4    18    21-36     
5. MKS Andrychów                 3    16    22-36     
6. Ogniwo Piwniczna             3    14    18-39     
7. Iskry Grybów                       4       7     9-47     
8. Gryf Brzesko                       4       2     9-51

 

SEZON ZASADNICZY

1.     Jedynka Tarnów                       13    35     37-9
2.    Ekstrim Gorlice                          13    31     33-13
3.    STS Sandecja Nowy Sącz       13    30     33-14
4.    Muszynianka II Muszyna           13    29     31-13
5.    Armatura Kraków                       13    27     32-14
6.    MUKS Poprad Stary Sącz         13    24     27-20
7.    Podkarpacie Bobowa                13    23     28-19    
8.    Mosspartner Wieliczka              13    21     24-22
9.    MKS MOS Chrzanów                  13    15     21-29
10.    TS Wisła Kraków                      13    14    15-27
11.    Ogniwo Piwniczna                    13    11    15-32
12.    MKS Andrychów                        13      7     13-35
13.    Iskry Grybów                               13     4     6-37
14    Gryf Brzesko                                13     2      8-39

 

I kolejka - 3 października

Gryf Brzesko – MKS Andrychów 2-3 (25-27, 25-20, 23-25, 25-21, 10-15)

MOS Chrzanów – UKS Jedynka Tarnów 3-1 (17-25, 25-23, 25-22, 25-23)

Iskry Grybów – Wisła Kraków 0-3  (21-25, 21-25, 11-25)

Ogniwo Piwniczna – Sandecja Nowy Sącz 0-3 (16-25, 21-25, 22-25)

Podkarpacie Bobowa – Poprad Stary Sącz 3-0 (25-10, 25-17, 25-23)

Ekstrim Gorlice – Armatura Kraków 3-1 (25-13, 15-25, 25-22, 25-19)

Muszynianka II Muszyna – MOS Wieliczka 3-2 (25-19, 25-19, 17-25, 21-25, 19-17)

2. kolejka - 10 października

MKS ANDRYCHÓW - MOS Wieliczka 0-3 (12-25, 19-25, 12-25)
ARMATURA Kraków - MUSZYNIANKA II Muszyna 3-0 (25-20, 25-23, 25-20)
MUKS POPRAD - EKSTRIM Gorlice 3-0 (25-20, 25-19, 25-22)
JEDYNKA Tarnów - PODKARPACIE Bobowa 3-0 (25-12, 25-12, 25-20)
STS SANDECJA - MKS MOS Chrzanów 3-0 (27-25, 25-14, 25-14)
WISŁA II KRAKÓW - OGNIWO Piwniczna 3-0 (25-16, 25-22, 25-20)
GRYF Brzesko - ISKRY Grybów 1-3 (26-24,14-25, 19-25, 21-25)

3. kolejka - 17 października

ISKRY Grybów - MKS ANDRYCHÓW 0-3 (26-28, 20-25, 23-25)
OGNIWO Piwniczna - GRYF Brzesko 3-0 (25-14, 25-13, 25-15)
MKS MOS Chrzanów - WISŁA II KRAKÓW 2-3  (25-13, 25-9, 16-25, 15-25, 11-15)
PODKARPACIE Bobowa - STS SANDECJA 1-3 (22-25, 25-23, 25-27, 23-25)
EKSTRIM Gorlice - JEDYNKA Tarnów 1-3 (15-25, 25-19, 16-25, 24-26)
MUSZYNIANKA II Muszyna - MUKS POPRAD 3-0 (25-13, 27-25, 25-11)
MOS Wieliczka - Armatura Kraków 3-1 (25-11, 16-25, 27-25, 26-24)

4. kolejka - 24 października

MKS ANDRYCHÓW - ARMATURA Kraków 0-3 (8-25, 15-25, 22-25)
MUKS POPRAD - MOS  Wieliczka  3-1 (17-25, 25-22, 25-18, 26-24)
JEDYNKA Tarnów - MUSZYNIANKA II Muszyna 3-0 (25-15, 25-15, 25-18)
STS SANDECJA - EKSTRIM Gorlice 3-2 (25-19, 20-25, 17-25, 25-22, 15-10)
WISŁA II KRAKÓW - PODKARPACIE Bobowa 0-3 (22-25, 22-25, 22-25)

GRYF Brzesko - MKS MOS Chrzanów 2-3 (20-25, 29-27, 25-21, 14-25, 10-15)
ISKRY Grybów - OGNIWO Piwniczna 2-3 (25-17, 22-25, 26-24, 19-25, 8-15)

5. kolejka - 7 listopada

OGNIWO Piwniczna - MKS ANDRYCHÓW 3-1 (24-26, 25-14, 25-17, 25-17)
MKS MOS Chrzanów - ISKRY Grybów  3-0 (25-15, 25-23, 25-19)
PODKARPACIE Bobowa - GRYF Brzesko 3-0
EKSTRIM Gorlice - WISŁA II KRAKÓW 3-0 (25-14,25-17, 25-19)
MUSZYNIANKA II Muszyna - STS SANDECJA 3-0 (25-16, 25-22, 25-15)
MOS Wieliczka  - JEDYNKA Tarnów 0-3 (24-26, 19-25, 23-25)
ARMATURA Kraków - MUKS POPRAD 3-0 (25-20, 25-20, 25-21)

 

6. kolejka - 14 listopada

MKS ANDRYCHÓW - MUKS POPRAD 2-3 (25-23, 16-25, 16-25, 25-19, 12-15)
JEDYNKA Tarnów ARMATURA Kraków 3-2 (34-32, 25-22, 18-25, 22-25, 15-10)
STS SANDECJA - MOS Wieliczka 3-0 (25-21, 25-20, 25-20)
WISŁA II KRAKÓW - MUSZYNIANKA II Muszyna 0-3 (16-25, 22-25, 18-25
GRYF Brzesko - EKSTRIM Gorlice 1-3 (14-25, 27-25, 25-27, 14-25)
ISKRY Grybów - PODKARPACIE Bobowa 1-3 (18-25, 25-22, 18-25, 14-25)
OGNIWO Piwniczna - MKS MOS Chrzanów 3-2

7. kolejka - 21 listopada

MKS MOS Chrzanów - MKS ANDRYCHÓW 3-0 (25-15, 25-18, 25-17)
PODKARPACIE Bobowa - OGNIWO Piwniczna 3-0
EKSTRIM Gorlice - ISKRY Grybów 3-0 (25-12, 25-18, 25-23)
MUSZYNIANKA II Muszyna - GRYF Brzesko 3-0 (25-12, 25-18, 25-23)
MOS Wieliczka - WISŁA II KRAKÓW 3-0 (25-14, 25-12, 25-23)
ARMATURA Kraków - STS SANDECJA 1-3
MUKS POPRAD - JEDYNKA Tarnów   1-3 (25-20, 13-25, 16-25, 19-25)

 

8. kolejka - 28 listopada

MKS ANDRYCHÓW - JEDYNKA Tarnów 1-3 (16-25, 25-22, 13-25, 20-25)
STS SANDECJA - MUKS POPRAD 3-2 (20-25, 14-25, 26-24, 25-8, 15-12)
WISŁA II KRAKÓW - ARMATURA Kraków 0-3 (16-25, 19-25, 22-25)
GRYF Brzesko - MOS Wieliczka 1-3 (25-16, 17-25, 15-25, 18-25)
ISKRY Grybów - MUSZYNIANKA II Muszyna 0-3 (17-25, 22-25, 15-25)
OGNIWO Piwniczna - EKSTRIM Gorlice 0-3 (13-25, 14-25, 16-25)
MKS MOS Chrzanów - PODKARPACIE Bobowa 3-2

 

9. kolejka - 5 grudnia

PODKARPACIE Bobowa MKS ANDRYCHÓW 3-0
EKSTRIM Gorlice - MKS MOS Chrzanów 3-0 (25-11, 25-23, 25-18)
MUSZYNIANKA II Muszyna - OGNIWO Piwniczna 3-0 (25-13, 25-17, 25-12)
MOS Wieliczka - ISKRY Grybów 3-0 (25-22, 25-23, 25-17)
ARMATURA Kraków - GRYF Brzesko 3-0
MUKS POPRAD - WISŁA II KRAKÓW 3-0 (25-13, 25-19, 25-22)
JEDYNKA Tarnów - STS SANDECJA 3-0 (25-17, 25-17, 25-18)

 

10. kolejka - 12 grudnia

MKS ANDRYCHÓW - STS SANDECJA 2-3
WISŁA II KRAKÓW - JEDYNKA Tarnów   0-3 (23-25, 13-25, 17-25)
GRYF Brzesko - MUKS POPRAD 1-3
ISKRY Grybów - ARMATURA Kraków 0-3
OGNIWO Piwniczna - MOS Wieliczka 2-3 (25-20, 20-25, 21-25, 25-18, 10-15)
MKS MOS Chrzanów - MUSZYNIANKA II Muszyna 1-3 (21-25, 25-21, 24-26, 19-25)
PODKARPACIE Bobowa - EKSTRIM Gorlice 1-3 (25-19, 16-25, 24-26, 19-25)

11. kolejka - 19 grudnia

EKSTRIM Gorlice - MKS ANDRYCHÓW 3-0
MUSZYNIANKA II Muszyna - PODKARPACIE Bobowa 3-1 (25-22, 15-25, 25-15, 25-22)
MOS Wieliczka - MKS MOS Chrzanów 3-0
ARMATURA Kraków - OGNIWO Piwniczna 3-0
MUKS POPRAD - ISKRY Grybów
3-0 (25-14, 27-25, 25-18)
JEDYNKA Tarnów - GRYF Brzesko 3-0 (25-9, 25-11, 25-16)
STS SANDECJA - WISŁA II KRAKÓW

12. kolejka - 9 stycznia

MKS ANDRYCHÓW - WISŁA II KRAKÓW 1-3 (25-18, 23-25, 23-25, 17-25)
GRYF Brzesko - STS SANDECJA 0-3 (13-25, 10-25, 18-25)
ISKRY Grybów - JEDYNKA Tarnów 0-3 (11-25, 16-25, 13-25)
OGNIWO Piwniczna - MUKS POPRAD 0-3 (20-25, 17-25, 19-25)
MKS MOS Chrzanów - ARMATURA Kraków 0-3 (18-25, 19-25, 10-25)
PODKARPACIE Bobowa - MO Wieliczka 3-0 (25-17, 25-14, 25-21)
EKSTRIM Gorlice - MUSZYNIANKA II Muszyna 3-1 (25-21, 20-25, 25-20, 25-12)

13. kolejka - 16 stycznia

MUSZYNIANKA II Muszyna - MKS ANDRYCHÓW  3-0    25-20, 27-25, 25-15)
MOS Wieliczka - EKSTRIM Gorlice 0-3 (21-25, 23-25, 18-25)
ARMATURA Kraków - PODKARPACIE Bobowa 3-2 (25-20, 23-25, 25-12, 24-26, 15-6)
MUKS POPRAD - MKS MOS Chrzanów 3-1 (25-20, 25-15, 19-25, 25-12)
JEDYNKA Tarnów - OGNIWO Piwniczna 3-1 (25-5, 25-13, 21-25, 25-10)
STS SANDECJA - ISKRY Grybów 3-0 (25-13, 25-21, 25-20)
WISŁA II KRAKÓW - GRYF Brzesko 3-0 (26-24, 25-16, 25-15)

 




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty