Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Niższe ligi > Wiadokosci niższe ligi
IV LIGI SIATKARZY, PODKARPACIE: wyniki, terminarz, tabela2009-10-03 15:16:00 TC

MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. San Lesko
16 37 41-16
2. Brzozovia Brzozów 16 34 40-19
3. Gmina Medyka Przemyśl
16 31 37-27
4. Neobus Niebyles
16 29 35-25
5. Bartosze Tarnobrzeg
16 24 33-32
6. Lider Kamień
16 24 31-32
7. DOM-BUD Żołynia
16 24
30-31
8. Orlik Ustrzyki Dolne 16 8 11-42
9. Stal Nowa Dęba
16 5 11-45


1. kolejka - 26 września

NEOBUS Niebylec - BRZOZOVIA Brzozów 3-1 (25-23, 25-23, 24-26, 25-14)

 

Gmina Medyka ChSKFMPS Przemyśl - Lider Kamień 2-3 (22-25, 25-21, 25-22, 15-25, 11-15)

 

DOM-BUD Żołynia - ORLIK Ustrzyki Dolne 0-3 (23-25, 18-25, 18-25)

 

STAL Nowa Dęba - SAN Lesko 0-3 (9-25, 22-25, 17-25)

2. kolejka - 3 października

SAN Lesko - BARTOSZE Tarnobrzeg 1-3 (20-25, 21-25, 25-14, 18-25)

 

ORLIK Ustrzyki Dolne - STAL Nowa Dęba 3-2 (25-12, 25-19, 23-25, 24-26, 15-13)

 

Gmina Medyka ChSKFMPS Przemyśl - DOM-BUD Żołynia 3-0 (25-21, 25-23, 25-21)

 

Lider Kamień - NEOBUS Niebylec 3-1 (25-19, 25-18, 15-25, 25-12)

3. kolejka - 10 października

BRZOZOVIA Brzozów - Lider Kamień 3-1 (25-14, 31-33, 25-18, 25-20)

 

DOM-BUD Żołynia - NEOBUS Niebylec 3-1 (25-18, 25-16, 12-25, 25-21)

 

STAL Nowa Dęba - Gmina Medyka ChSKFMPS Przemyśl 1-3 (22-25, 25-17, 13-25, 23-25)

 

BARTOSZE Tarnobrzeg - ORLIK Ustrzyki Dolne 3-1 (19-25, 25-23, 25-21, 25-9)

4. kolejka - 17 października

SAN Lesko - BRZOZOVIA Brzozów 0-3 (19-25, 22-25, 26-28)

 

Gmina Medyka ChSKFMPS Przemyśl - BARTOSZE Tarnobrzeg 3-2 (20-25, 25-23, 25-21, 19-25, 16-14)

 

NEOBUS Niebylec - STAL Nowa Dęba 3-1 (25-18, 25-21, 21-25, 25-6)

 

DOM-BUD Żołynia - Lider Kamień 2-3 (25-21, 13-25, 23-25, 25-21, 10-15)

5. kolejka - 23 października

BRZOZOVIA Brzozów - DOM-BUD Żołynia 3-0 (29-27, 25-12, 25-16)

 

Lider Kamień - Stal Nowa Dęba 3-1 (25-13, 25-14, 23-25, 25-15)

 

BARTOSZE Tarnobrzeg - NEOBUS Niebylec 3-2 (16-25, 25-23, 17-25, 25-8, 19-17)

 

San Lesko - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (26-24, 25-12, 25-15)

6. kolejka - 7 listopada

Orlik Ustrzyki Dolne - Brzozovia Brzozów 0-3 (21-25, 11-25, 12-25)

 

Gmina Medyka Przemyśl - San Lesko 3-2 (25-21, 19-25, 23-25, 26-24, 15-13)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Lider Kamień 1-3 (18-25, 19-25, 25-16, 24-26)

 

Dom-Bud Żołynia - Stal Nowa Dęba 3-1 (30-32, 25-17, 25-15, 25-17)

7. kolejka - 14 listopada

Brzozovia Brzozów - Stal Nowa Dęba 3-0 (25-19, 25-11, 25-21)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Dom-Bud Żołynia 2-3 (27-25, 18-25, 17-25, 25-21, 11-15)

 

San Lesko - Neobus Niebylec 3-2 (20-25, 26-28, 25-20, 25-18, 15-9)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - Gmina Medyka Przemyśl 1-3 (16-25, 25-23, 24-26, 16-25)

8. kolejka - 21 listopada

Gmina Medyka Przemyśl - Brzozovia Brzozów 3-2 (25-22, 17-25, 25-14, 19-25, 18-16)

 

Neobus Niebylec - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (25-14, 25-19, 25-22)

 

San Lesko - Lider Kamień 3-0 (25-21, 25-17, 25-14)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 3-0 (25-18, 25-14, 25-15)

9. kolejka - 28 listopada

Brzozovia Brzozów - Bartosze Tarnobrzeg 3-1 (19-25, 25-14, 25-20, 25-21)

 

San Lesko - Dom-Bud Żołynia 3-1 (22-25, 26-24, 25-21, 25-19)

 

Lider Kamień - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (25-9, 25-16, 25-21)

 

Gmina Medyka Przemyśl - Neobus Niebylec 3-1 (25-22, 25-18, 15-25, 25-23)

10. kolejka - 5 grudnia

Brzozovia Brzozów - Neobus Niebylec 1-3 (19-25, 24-26, 25-17, 23-25)

 

Lider Kamień - Gmina Medyka Przemyśl 3-2 (25-23, 25-21, 23-25, 12-25, 15-6)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - Dom-Bud Żołynia 0-3 (12-25, 19-25, 19-25)

 

San Lesko - Stal Nowa Dęba 3-0 (25-21, 25-8, 25-21)

11. kolejka - 12 grudnia

Bartosze Tarnobrzeg - San Lesko 0-3 (20-25, 17-25, 18-25)

 

Dom-Bud Żołynia - Gmina Medyka Przemyśl 3-0 (27-25, 25-23, 25-6)

 

Neobus Niebylec - Lider Kamień 3-0 (25-16, 25-22, 25-16)

 

Stal Nowa Dęba - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

12. kolejka - 19 grudnia

Lider Kamień - Brzozovia Brzozów 0-3 (23-25, 16-25, 23-25)

 

Neobus Niebylec - Dom-Bud Żołynia 3-1 (19-25, 25-14, 25-20, 25-20)

 

Gmina Medyka Przemyśl - Stal Nowa Dęba 3-0 (25-9, 25-15, 25-15)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - Bartosze Tarnobrzeg 3-1 (25-17, 25-23, 22-25, 25-18)

13. kolejka - 9 stycznia 2010

Brzozovia Brzozów - San Lesko 1-3 (27-25, 19-25, 17-25, 21-25)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Gmina Medyka Przemyśl 2-3 (25-23, 25-19, 26-28, 20-25, 10-15)

 

Stal Nowa Dęba - Neobus Niebylec 0-3 (22-25, 17-25, 15-25)

 

Lider Kamień - Dom-Bud Żołynia 1-3 (22-25, 25-21, 17-25, 20-25)

14. kolejka - 16 stycznia

Dom-Bud Żołynia - Brzozovia Brzozów 2-3 (17-25, 25-15, 19-25, 25-15, 9-15)

 

Stal Nowa Dęba - Lider Kamień 2-3 (25-21, 16-25, 28-26, 20-25, 14-16)

 

Neobus Niebylec - Bartosze Tarnobrzeg 3-0 (25-22, 25-14, 25-23)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - San Lesko 0-3 (16-25, 19-25, 21-25)

15. kolejka - 23 stycznia

Brzozovia Brzozów - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

 

San Lesko - Gmina Medyka Przemyśl 3-0 (25-12, 25-20, 25-17)

 

Lider Kamień - Bartosze Tarnobrzeg 2-3 (16-25, 25-23, 22-25, 25-23, 11-15)

 

Stal Nowa Dęba - Dom-Bud Żołynia 0-3 (17-25, 14-25, 23-25)

16. kolejka - 30 stycznia

Stal Nowa Dęba - Brzozovia Brzozów 0-3 (16-25, 11-25, 12-25)

 

Dom-Bud Żołynia - Bartosze Tarnobrzeg 0-2 (19-25, 19-25, 21-25)

 

Neobus Niebylec - San Lesko 0-3 (24-26, 17-25, 12-25)

 

Gmina Medyka Przemyśl - Orlik Ustrzyki Dolne 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)

17. kolejka - 6 lutego

Brzozovia Brzozów - Gmina Medyka Przemyśl 3-0 (25-20, 25-13, 25-22)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - Neobus Niebylec 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)

 

Lider Kamień - San Lesko 0-3 (18-25, 21-25, 18-25)

 

Stal Nowa Dęba - Bartosze Tarnobrzeg 0-3 (15-25, 11-25, 23-25

18. kolejka - 13 lutego

Bartosze Tarnobrzeg - Brzozovia Brzozów 3-2 (25-22, 21-25, 20-25, 25-22, 15-6)

 

Dom-Bud Żołynia - San Lesko 3-2 (20-25, 25-22, 25-21, 24-26, 15-10)

 

Orlik Ustrzyki Dolne - Lider Kamień 0-3 (0-25, 0-25, 0-25)

 

Neobus Niebylec - Gmina Medyka Przemyśl 1-3 (18-25, 25-21, 19-25, 26-28)


TC


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty