Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > I liga kobiet > Wiadokosci I liga kobiet
I LIGA SIATKAREK 2009/2010: wyniki,tabela2010-04-29 20:48:00

Play-off w I lidze siatkarek

I runda play-off

O miejsca 1-4 (do trzech zwycięstw)

13.03 Trefl Sopot - Chemik Police 3-1 (20-25, 25-21, 25-22, 25-20)
14.03 Trefl Sopot- Chemik Police 3-2 (17-25, 25-20, 22-25, 25-19, 15-9)
27.03 Chemik Police - Trefl Sopot  2-3 (22-25, 25-15, 19-25, 25-23, 11-15)

Stan rywalizacji: 3-0 dla Trefla

 

13.03 EC Wybrzeże TPS Rumia - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-0 (25-18, 25-23, 25-18)
14.03 EC Wybrzeże TPS Rumia - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-0 (26-24, 25-23, 25-17)
27.03 AZS KSZO Ostrowiec Św.- EC Wybrzeże TPS Rumia 3-2 (25-20, 20-25, 19-25, 25-22, 18-16)
28.03 AZS KSZO Ostrowiec Św.- EC Wybrzeże TPS Rumia 0-3 (10-25, 15-25, 12-25)

Stan rywalizacji: 3-1 dla Wybrzeża TPS Rumia

O  1.  miejsce  (do 3 zwycięstw)

19.04.2010 Trefl Sopot - Wybrzeże TPS Rumia  3-1 (25-17, 25-22, 23-25, 25-15)
20.04.2010 Trefl Sopot - Wybrzeże TPS Rumia 3-0 (25-21, 25-17, 25-17)
24.04.2010 Wybrzeże TPS Rumia - Trefl Sopot 3-0 (25-15, 25-21, 25-16)

25.04.2010 Wybrzeże TPS Rumia - Trefl Sopot 3-0 (25-22, 25-16, 25-23)

29.04.2010 Trefl Sopot -  TPS Rumia 2-3  (25-18, 25-17, 21-25, 19-25, 12-15)

Zespół TPS Rumia awansował do Plusligi kobiet.

Trefl zagra o awans ze Stalą Mielec,

 

O miejsca 7-10 (do trzech zwycięstw)

13.03 Remagum MOSiR Mysłowice - Sokół Chorzów 3-0 (25-17, 25-18, 25-16)
14.03 Remagum MOSiR Mysłowice - Sokół Chorzów 3-0 (25-14, 25-18, 25-17)
27.03 Sokół Chorzów - Remagum MOSiR Mysłowice 0-3 (18-25, 23-25, 19-25)
Stan rywalizacji: 3-0 dla MOSiR-u Mysłowice

13.03 Jedynka Aleksandrów Ł. - Legionovia 3-0 (26-24, 25-22, 25-15)
14.03 Jedynka Aleksandrów Ł.- Legionovia 3-0 (25-19, 25-14, 25-20)
27.03 Legionovia  - Jedynka Aleksandrów Ł. 1-3 (29-27, 16-25, 12-25, 20-25)
Stan rywalizacji: 3-0 dla Jedynki

 

Jedynka Łódź i MOSiR Mysłowice zagrają o utrzymanie w I lidze z zespołami z miejsc 3-4 w turnieju mistrzów grup II ligi.

 

Sezon zasadniczy w I lidze siatkarek

1. Trefl Sopot
20 54 59-15
2. TPS Rumia
20 45 51-24
3. AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
20 37 50-35
4. Chemik Police
20 33 41-38
5. PLKS Pszczyna
20 30 41-42
6. Budowlani Toruń
20 30 37-38
7. MOSiR Mysłowice
20 27 36-41
8. Jedynka Aleksandrów Łódzki
20 25 38-44
9. Legionovia Legionowo
20 22 29-43
10. Sokół Chorzów
20 18 28-49
11. SMS PZPS I Sosnowiec
20 9 15-56

 

 

1. kolejka - 10 października

Legionovia Legionowo - TPS Rumia 1-3 (19-25, 29-27, 24-26, 24-26)
Chemik Police - PLKS Pszczyna 3-1 (20-25, 25-18, 25-23, 25-20)
Trefl Sopot - MOSiR Mysłowice 3-0 (25-18, 25-15, 25-17)
AZS KSZO Ostrowiec Św.- Budowlani Toruń    3-0 (25-22, 25-18, 25-15)
SMS PZPS I Sosnowiec - Sokół Chorzów 0-3  (17-25, 17-25, 22-25)

Jedynka Aleksandrów Ł. pauzowała

2. kolejka - 17 października

Budowlani Toruń    - Trefl Sopot 1-3 (25-23, 18-25, 23-25, 15-25)
MOSiR Mysłowice    - PLKS Pszczyna 2-3 (27-25, 15-25, 19-25, 25-13, 13-15)
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3-1 (25-17, 19-25, 25-20, 25-23)
TPS Rumia - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-20, 25-19, 25-22)  
Sokół Chorzów - Jedynka Aleksandrów Ł. 2-3 (21-25, 25-19, 15-25, 25-22, 8-15)

AZS KSZO Ostrowiec Św. pauzował

3. kolejka -24 października

Jedynka Aleksandrów Ł. - TPS Rumia 3-1 (23-25, 25-18, 25-20, 25-21)

SMS PZPS I Sosnowiec - Chemik Police 2-3 (25-23, 25-20, 19-25, 18-25, 7-15)
Legionovia Legionowo - MOSiR Mysłowice 3-0 (  25-15, 25-19, 25-22)
PLKS Pszczyna - Budowlani Toruń 3-2 (21-25, 25-19, 23-25, 25-19, 15-9)
Trefl Sopot - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-2 (25-18, 25-19, 23-25, 21-25, 15-13)

Sokół Chorzów pauzował

4. kolejka - 31 października

AZS KSZO Ostrowiec Św. - PLKS Pszczyna 3-2 (28-26, 25-23, 22-25, 19-25, 15-4)
Budowlani Toruń - Legionovia 3-0 (25-15, 26-24, 25-19)

MOSiR Mysłowice - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-22, 25-13, 25-20)
Chemik Police - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (17-25, 25-21, 25-15, 25-13)
TPS Rumia - Sokół Chorzów 3-0 (25-22, 26-24, 25-16)

Trefl pauzuje

5. kolejka - 7 listopada

Sokół Chorzów - Chemik Police 2-3 (18-25, 25-17, 22-25, 28-26, 11-15)
Jedynka Aleksandrów Ł. - MOSiR Mysłowice 3-2 (25-15, 23-25, 21-25, 26-24, 15-12)
SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Toruń 0-3 (20-25, 10-25, 21-25)
Legionovia Legionowo - AZS KSZO Ostrowiec Św. 0-3 (17-25, 23-25, 19-25)
PLKS Pszczyna - Trefl Sopot 0-3 (17-25, 18-25, 22-25)
TPS Rumia pauzuje

 

6. kolejka - 14 listopada

Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3-0 (25-9, 25-14, 25-16)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - SMS PZPS I Sosnowiec 3-1 (25-19, 25-20, 19-25, 25-21)
Budowlani Toruń - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (25-14, 25-17, 19-25, 25-22)
MOSiR Mysłowice - Sokół Chorzów 3-2 (15-25, 25-15, 18-25, 25-15, 15-13)
Chemik Police - TPS Rumia   2-3 (17-25, 22-25, 25-17, 25-22, 13-15)

PLKS Pszczyna pauzuje

7. kolejka - 18 listopada

TPS Rumia - MOSiR Mysłowice 3-0 (25-19, 25-19, 25-14)
Sokół Chorzów - Budowlani Toruń 3-0 (25-18, 25-18, 25-22)  
Jedynka Aleksandrów Ł.- AZS KSZO Ostrowiec Św. 2-3 (21-25, 26-24, 25-16, 23-25, 12-15)
SMS PZPS I Sosnowiec - Trefl Sopot 0-3 (27-29, 16-25, 17-25)
Legionovia Legionowo - PLKS Pszczyna 2-3 (19-25, 25-22, 25-20, 22-25, 9-15)

Chemik Police pauzuje

 

8. kolejka -  21 listopada

PLKS Pszczyna - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-22, 25-20, 25-4)
Trefl Sopot - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-0 (25-20, 25-13, 25-17)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Sokół Chorzów 3-2 (19-25, 25-21, 25-21, 15-25, 15-7)
Budowlani Toruń - TPS Rumia 2-3 (25-13, 25-18, 17-25, 14-25, 10-15)
MOSiR Mysłowice - Chemik Police 0-3 (22-25, 21-25, 23-25)

Legionovia Legionowo  pauzuje

 

9. kolejka - 28 listopada

Chemik Police - Budowlani Toruń 3-2 (22-25, 27-29, 25-19, 25-13, 15-9)

TPS Rumia - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-1 (25-14, 23-25, 25-20, 25-23)
Sokół Chorzów - Trefl Sopot 2-3 (21-25, 15-25, 25-23, 25-21, 13-15)
Jedynka Aleksandrów Ł. - PLKS Pszczyna 3-1 (25-20, 22-25, 25-17, 25-16
SMS PZPS I Sosnowiec - Legionovia Legionowo 0-3 (13-25, 22-25, 20-25)

MOSiR Mysłowice  pauzuje

10. kolejka - 5 grudnia

Legionovia - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (25-18, 22-25, 25-16, 25-18)
PLKS Pszczyna  - Sokół Chorzów 3-1 (25-12, 23-25, 25-19, 25-15)
Trefl Sopot - TPS Rumia 3-1 (25-23, 22-25, 25-19, 25-20)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police 3-0 (25-18, 25-21, 25-13)
Budowlani Toruń - MOSiR Mysłowice 3-1 (25-16, 25-12, 22-25, 25-19)

SMS PZPS I Sosnowiec pauzuje

 

11. kolejka -12 grudnia

AZS KSZO Ostrowiec Św. - MOSiR Mysłowice 3-2 (21-25, 25-21, 18-25, 25-18, 15-11)
Chemik Police - Trefl Sopot 1-3 (17-25, 19-25, 25-23, 18-25)
TPS Rumia - PLKS Pszczyna 3-0 (25-18, 25-19, 25-22)
Sokół Chorzów - Legionovia 0-3 (18-25, 15-25, 21-25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-21, 25-16, 25-16)

Budowlani Toruń pauzują

 

12. kolejka - 16 grudnia

Sokół Chorzów - SMS PZPS I Sosnowiec 3-2 (24-26, 25-8, 22-25, 25-22, 15-11)
TPS Rumia - Legionovia Legionowo 3-0 (25-18, 25-21, 25-14)
PLKS Pszczyna - Chemik Police 3-0 (25-15, 25-23, 25-14)
MOSiR Mysłowice - Trefl Sopot 0-3 (15-25, 21-25, 22-25)
Budowlani Toruń - AZS KSZO Ostrowiec Św. 0-3 (17-25, 18-25, 8-25)

Jedynka Aleksandrów Ł.   pauzuje

13. kolejka - 19 grudnia

Trefl Sopot - Budowlani Toruń 3-1 (25-19, 25-17, 22-25, 25-15)
PLKS Pszczyna - MOSiR Mysłowice 3-1 (23-25, 28-26, 25-13, 25-19)

Legionovia Legionowo - Chemik Police 3-0 (25-19, 26-24, 25-19)
SMS PZPS I Sosnowiec  - TPS Rumia 0-3 (15-25, 15-25, 15-25)
Jedynka Aleksandrów Ł. - Sokół Chorzów 3-0 (25-15, 25-19, 25-19)

AZS KSZO Ostrowiec Św. pauzuje

 

14. kolejka -  9 stycznia 2010

TPS Rumia - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (25-21, 25-18, 20-25, 25-18)
Chemik Police - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-19, 25-21, 25-15)
Remagum MOSiR Mysłowice - Legionovia Legionowo 3-2 (25-22, 25-19, 26-28, 23-25, 15-13)
Budowlani Toruń     - PLKS Pszczyna 3-1 (25-19, 25-17, 21-25, 25-22)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Trefl Sopot 2-3 (22-25, 25-21, 27-29, 25-15, 12-15)

Sokół Chorzów pauzuje

15. kolejka - 16.01.2010

PLKS Pszczyna - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-1 (14-25, 25-18, 25-20, 25-16)
Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń 0-3 (31-33, 18-25, 13-25)
SMS PZPS I Sosnowiec - Remagum MOSiR Mysłowice 1-3 (22-25, 25-23, 9-25, 22-25)
Jedynka Aleksandrów Ł.- Chemik Police 3-2 (25-15, 17-25, 25-21, 22-25, 15-13)
Sokół Chorzów - TPS Rumia 1-3 (22-25, 25-23, 13-25, 17-25)

Trefl Sopot pauzuje

16. kolejka - 23 stycznia

Chemik Police - Sokół Chorzów 3-0 (25-19, 25-23, 25-16)
MOSiR Mysłowice - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-0 (25-19, 25-19, 25-23)
Budowlani Toruń - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-15, 25-22, 25-13)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo 3-2 (25-12, 21-25, 25-19, 19-25, 18-16)
Trefl Sopot - PLKS Pszczyna 3-0 (25-20, 25-23, 25-19)

TPS Rumia pauzuje

17. kolejka - 30 stycznia

Legionovia Legionowo - Trefl Sopot 0-3 (17-25, 18-25, 20-25)
SMS PZPS I Sosnowiec  - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-2 (22-25, 25-20, 28-26, 21-25, 15-11)
Jedynka Aleksandrów Ł. - Budowlani Toruń 1-3 (25-21, 21-25, 18-25, 23-25)
10.02 Sokół Chorzów - MOSiR Mysłowice 0-3 (18-25, 20-25, 14-25)
TPS Rumia - Chemik Police 3-1 (25-20, 15-25, 25-16, 25-15)

PLKS Pszczyna pauzuje

18. kolejka -  3 lutego

MOSiR Mysłowice - TPS Rumia 1-3 (16-25, 25-16, 18-25, 18-25)
Budowlani Toruń - Sokół Chorzów 3-1 (28-26, 21-25, 25-23, 25-14)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-2 (14-25, 20-25, 25-20, 25-12, 16-14)
Trefl Sopot  - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-15, 25-7, 25-12)
PLKS Pszczyna  - Legionovia Legionowo 3-2 (26-24, 25-17, 22-25, 18-25, 15-11)

Chemik Police pauzuje

19. kolejka - 13 lutego

SMS PZPS I Sosnowiec - PLKS Pszczyna 3-2 (24-26, 25-23, 18-25, 25-19, 15-8)
Jedynka Aleksandrów Ł.- Trefl Sopot 3-2 (19-25, 29-31, 25-23, 26-24, 15-10)
Sokół Chorzów - AZS KSZO Ostrowiec Św. 0-3 (17-25, 22-25, 13-25)
EC Wybrzeże TPS Rumia - Budowlani Toruń 3-0 (25-18, 25-23, 25-22
Chemik Police - Remagum MOSiR Mysłowice  0-3 (15-25, 22-25, 17-25)

Legionovia Legionowo

20. kolejka - 17 lutego

Budowlani Toruń - Chemik Police 1-3 (28-26, 23-25, 22-25, 20-25)
AZS KSZO Ostrowiec Św. - TPS Rumia 3-1 (25-20, 25-21, 12-25, 25-17)
Trefl Sopot - Sokół Chorzów   3-0 (25-13, 25-14, 25-14)
PLKS Pszczyna - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (25-23, 25-20, 19-25, 25-16)
Legionovia Legionowo - SMS PZPS I Sosnowiec 3-0 (25-19, 25-16, 25-13)

MOSiR Mysłowice pauzuje

21. kolejka - 27 lutego

Jedynka Aleksandrów Ł.  - Legionovia Legionowo  3-1 (25-19, 20-25, 25-21, 25-17)
Sokół Chorzów -  PLKS Pszczyna  3-2 (25-16, 20-25, 31-33, 25-22, 15-7)
EC Wybrzeże TPS Rumia - Trefl Sopot 0-3 (23-25, 20-25, 21-25)
Chemik Police - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-1 (22-25, 25-20, 26-24, 25-17)
Remagum MOSiR Mysłowice - Budowlani Toruń 3-1 (26-28, 28-26, 25-16, 27-25)

SMS PZPS I Sosnowiec pauzuje

 

22. kolejka -  3 marca

Remagum MOSiR Mysłowice    AZS KSZO Ostrowiec Św. 3-2 (25-20, 18-25, 24-26, 25-21, 15-11)
Trefl Sopot - Chemik Police 3-2 (25-18, 25-12, 25-27, 23-25, 15-3)
PLKS Pszczyna - EC Wybrzeże TPS Rumia 2-3 (11-25, 20-25, 25-19, 25-14, 13-15)
Legionovia Legionowo - Sokół Chorzów 0-3 (21-25, 17-25, 22-25)
SMS PZPS I Sosnowiec - Jedynka Aleksandrów Ł. 3-1 (25-18, 19-25, 25-18, 25-18)
Budowlani Toruń pauzują




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty