Facebook
kontakt
logo
Strona główna > PULS DNIA
UEFA Regions' Cup: Kadra Małopolski na mecz ze Świętokrzyskiem2013-05-03 20:02:00

Trenerzy Jerzy Kowalik i Henryk Szymanowski podali skład 18-osobowej kadry amatorskiej reprezentacji Małopolskiego ZPN na pierwszy mecz półfinałowy eliminacji UEFA Regions' Cup makroregionu południowo-wschodniego ze Świętokrzyskim ZPN. 


Spotkanie odbędzie się w środę 8 maja o godz. 17 na stadionie Nidy w Pińczowie.

W drugim półfinale, o tej samej porze w Poniatowej, Lubelski ZPN zmierzy się z Podkarpackim ZPN. Rewanże zaplanowano na środę 22 maja, a finały na 5 i 12 czerwca.


Do Kadry Małopolskiego Związku Piłki Nożnej na mecz w Pińczowie powołanych zostało 18 zawodników - 13 z klubów III i 5 z IV ligi.

MAŁOPOLSKA:

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA: Arkadiusz Garzeł (87), Damian Majcher (94), Wojciech Mastalerz (92), Łukasz Pietras (90)

HUTNIK NOWA HUTA: Przemysław Antoniak (92), Mariusz Bienias (92), Mateusz Gamrot (92), Michał Nawrot (90)

BESKID ANDRYCHÓW: Bartłomiej Galos (93)

PRZEBÓJ WOLBROM: Marcin Szymoniak (87)

LUBAŃ MANIOWY: Mateusz Bachleda (92), Rafał Komorek (86), Jacek Pietrzak (89)

KARPATY SIEPRAW: Krzysztof Zając (87)

KS TYMBARK: Józef Piwowarczyk (94), Przemysław Zawada (91)

SANDECJA NOWY SĄCZ: Bartłomiej Darowski (91)

HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI: Dariusz Szymoniak (92)

(w nawiasach rok urodzenia)


W 30-osobowej szerokiej kadrze MZPN znaleźli się ponadto: Kamil Calik (Świt Krzeszowice, 91), Dawid Czarnik (Wolania Wola Rzędzińska, 90), Michał Dąbrowski (Borek Kraków, 91), Damian Dziedzic (Dalin Myślenice, 90), Szymon Grzywa (Janina Libiąż, 92), Bartłomiej Hudecki (Limanovia, 94), Jan Kowalik (AP 2011 Zabierzów, 93), Bartosz Królikowski (AP 2011 Zabierzów, 92), Mariusz Łyduch (BKS Bochnia, 91), Mateusz Majcherczyk (Przebój Wolbrom, 89), Kamil Syty (Beskid Andrychów, 92), Patryk Szatko (Nowa Jastrząbka, 93).

Kadra ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZPN:

ŁYSICA BODZENTYN: Krystian Płusa (87)

GRANAT SKARŻYSKO-KAMIENNA: Michał Gajos (92), Bartosz Gębura (87), Michał Kołodziejczyk (85), Mateusz Mianowany (90), Marcin Taler (92)

WIERNA MAŁOGOSZCZ: Tomasz Kita (90), Piotr Ostrowski (90), Ernest Supierz (90)

WISŁA SANDOMIERZ: Maciej Ziółek (88)

JUVENTA STARACHOWICE: Mateusz Jagieło (95), Bartosz Styczyński (93), Konrad Wójtowicz (91)

CZARNI POŁANIEC: Mikołaj Jasiński (87), Piotr Obierak (87), Alan Walas (89)

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: Cezary Duda (90)

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW: Mateusz Maciejewski (89), Tomasz Puchrowicz (87)

UNIA SĘDZISZÓW: Wojciech Zapalski (88)

LUBRZANKA KAJETANÓW: Piotr Bakalarz (91), Michał Bracha (81), Mateusz Zacharski (88)

ALIT OŻARÓW: Konrad Żytniewski (93)

ZDRÓJ BUSKO ZDRÓJ: Norbert Kula (83)

SKAŁA TUMLIN: Mateusz Kokosza (89)


Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem w rozgrywkach UEFA Regions' Cup mogą uczestniczyć zawodnicy między 18. a 40. rokiem życia, ale tacy, którzy nigdy nie grali w ekstraklasie, I i II lidze oraz zawodowych ligach zagranicznych, a jednocześnie są zarejestrowani od przynajmniej dwóch lat w w klubach należących do danego ZPN.


ST


regio
Reprezentacja Małopolski przed niedawnym meczem kontrolnym z Hutrnikiem. Fot. AnGo


kowalik_5656.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty