Strona główna > PULS DNIA
Dawid Kubacki królem Turnieju Czterech Skoczni
06.01.2020 22:59 -

29-letni Dawid Kubacki triumfatorem 68. Turnieju Czterech Skoczni!!! Dziś w przepięknym stylu wygrał ostatni, czwarty konkurs w Bischofshofen i nie dał się wyprzedzić w klasyfikacji generalnej.

20.12.2019 22:23 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia pokonała 2-0 Śląsk Wrocław i przerwę zimową spędzi na pozycji wicelidera, ustępując jedynie o 2 punkty Legii.

więcej »
Cenna wygrana Białej Gwiazdy w Łodzi
20.12.2019 08:45 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy, ostatniej przed przerwą zimową, Wisła Kraków odniosła bardzo cenne zwycięstwo 4-2 nad ŁKS-em w Łodzi.

więcej »
Korona w dziewiątkę ograła Pasy...
15.12.2019 21:28 -

W 19. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zanotowała najbardziej żenujący występ w tym sezonie. Przegrała 0-1 w Kielcach z Koroną, mimo że ta grała najpierw w dziesiątkę, a potem w dziewiątkę...

13.12.2019 22:57 -

Biała Gwiazda przerwała koszmarną serię 10 porażek i to w meczu z liderem. Wisła Kraków w 19. kolejce piłkarskiej ekstraklasy pokonała Pogoń Szczecin 1-0, ale nadal jest ostatnia w tabeli.

więcej »
Raków pokonany po raz trzeci
08.12.2019 19:42 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia pokonała Raków Częstochowa 3-0. Pasy wygrały w tym sezonie z beniaminkiem już po raz trzeci; 3-1 na wyjeździe w I rundzie i trzy dni temu karnymi w Pucharze Polski.

więcej »
Dziesiąta kolejna porażka Wisły
06.12.2019 23:37 -

W 18. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków doznała dziesiątej porażki z rzędu. Biała Gwiazda przegrała w Zabrzu z Górnikiem 2-4, ale gdyby nie błędy sędziowskie wynik mógł być inny.

więcej »
Cracovia w ćwierćfinale
06.12.2019 00:15 -

W 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski Cracovia wyeliminowała Raków Częstochowa, wygrywając 4-1 w rzutach karnych. Po 120 minutach był remis 0-0.