Strona główna > PULS DNIA
2-1 z Czarnogórą, gole Lewandowskiego i Piszczka
27.03.2017 00:30 -

Piłkarska reprezentacja Polski odniosła bardzo ważne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Czarnogórą. W Podgoricy biało-czerwoni wygrali 2-1 i mają już 6 punktów przewagi na półmetku eliminacji MŚ!

więcej »
Regions' Cup: Małopolska zagra z Sandecją
21.03.2017 17:16 -

W najbliższy poniedziałek, 27 marca br., odbędzie się w Wieliczce ostatnia konsultacja kadry Małopolski przed startem w nowej edycji UEFA Regions' Cup.

więcej »
Po porażce w Kielcach Cracovia przedostatnia...
19.03.2017 20:03 -

Cracovia przegrała wyjazdowy mecz z Koroną Kielce 0-3 i po 26 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W 7. minucie czerwoną kartkę zobaczył Wójcicki, rywale nie wykorzystali karnego, ale i tak poradzili sobie z Pasami.

więcej »
Zmiennicy odmienili Białą Gwiazdę
17.03.2017 23:27 -

W 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Wisłę Płock 3-2. Gospodarze przegrywali 1-2, ale w końcówce dwa gole strzelili zmiennicy: Semir Stilic i Jakub Bartosz. Biała Gwiazda awansowała na 6. miejsce w tabeli.

więcej »
Słonie bez wygranej w tym roku
17.03.2017 20:07 -

W 26. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał ze Śląskiem Wrocław 1-2. "Słoniki" są jedynym zespołem, który w 2017 roku nie odniósł zwycięstwa (3 remisy i 3 porażki).

więcej »
Dwunasty remis Cracovii...
14.03.2017 09:50 -

Cracovia - Zagłębie Lubin 1-1 w 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasie. To już dwunasty remis Pasów, pod tym względem krakowianie nie mają sobie równych.

więcej »
Wiślacy ulegli mistrzom Polski
12.03.2017 20:10 -

W 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków przegrała w stolicy z Legią 0-1. Mecz był wyrównany, a jedynego gola zdobył Radovic w 11. minucie.

więcej »
Porażka niecieczan w Płocku
11.03.2017 19:15 -

W 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał w Płocku z Wisłą 0-1, tracąc gola po samobójczym trafieniu Przemysława Szarka.

więcej »
Wiślacy wygrali w doliczonym czasie
05.03.2017 09:36 -

W 24. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków wygrała w Gliwicach z Piastem 2-1. Biała Gwiazda zdobyła zwycięskiego gola w doliczonym czasie.

więcej »
Gdy nie strzela się karnego...
05.03.2017 09:16 -

W 24. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował z Ruchem Chorzów 0-0. Gospodarze nie wykorzystali karnego w 65. minucie. Strzał Wojciecha Kędziory obronił bramkarz niebieskich.