Strona główna > PULS DNIA
Remis Cracovii z Pogonią
19.02.2017 23:45 -

Cracovia - Pogoń Szczecin 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Dla Pasów to już dziesiąty remis w tym sezonie, dla portowców dziewiąty, oba zespoły to ligowi rekordziści pod względem wyników nierozstrzygniętych.

więcej »
Nieskuteczni wiślacy przegrali we Wrocławiu
18.02.2017 21:21 -

W 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła przegrała wyjazdowy mecz ze Śląskiem 0-1. Krakowianie byli nieco lepszym zespołem, ale skończyło się jak zwykle w ostatnich katach we Wrocławiu, czyli wygraną wojskowych.

więcej »
O jeden karny za mało dla Słoni...
18.02.2017 11:38 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 1-1 w 22. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. "Słonie" wyrównały w 90+6. minucie z karnego, ale gospodarzom należała się jeszcze jedna jedenastka (w I połowie), co potwierdził nawet zawodnik lidera - Jakub Wawrzyniak...

więcej »
Wielki gol Małego
11.02.2017 20:09 -

Wisła Kraków pokonała Koronę Kielce 2-0 w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Fantastycznego gola zdobył Patryk Małecki, a wynik ustalił Paweł Brożek dobijając niewykorzystany przez siebie rzut karny.

więcej »
Trzy karne przeciw Słoniom
11.02.2017 00:29 -

Lech - Bruk-Bet Termalica 3-0 w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Wszystkie trzy gole dla Kolejorza padły z... rzutów karnych!

więcej »
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Cracovii
10.02.2017 20:22 -

Dopiero w 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Pasy, w pierwszym meczu po zimowej przerwie, pokonały Ruch w Chorzowie 1-0.

więcej »
Zbigniew Boniek na Dzień Dziadka: Największą radość sprawia mi uczenie sportu moje wnuki
20.01.2017 17:11 -

O najważniejszym hat-tricku swojego życia. O tym, jakim dziadkiem jest szef polskiej piłki i czy rozpieszcza swoje wnuki. Ale przede wszystkim o zbliżającym się EURO U-21 i finałach Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” porozmawialiśmy z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem.

więcej »
Lektura obowiązkowa: Monografia 105 lat MZPN do nabycia
12.01.2017 11:32 -

Do Krakowa dotarły egzemplarze najnowszej monografii Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Tę księgarską atrakcję przygotowało renomowane katowickie wydawnictwo „GiA”.

więcej »
TCS: Triumf Stocha, Żyła drugi!
06.01.2017 19:57 -

Takich sukcesów w Turnieju Czterech Skoczni Polacy jeszcze nie osiągali. Triumfatorem 65. edycji został Kamil Stoch, drugi był Piotr Żyła, a Maciej Kot czwarty!!! Dzisiejszy konkurs w Bischofshofen wygrał Stoch, a na podium stanął też Żyła.

więcej »
Hubert Adamczyk strzelcem pierwszego gola
01.01.2017 15:08 -

W tradycyjnym Treningu Noworocznym Cracovia pokonała Cracovię II 5-0. Strzelcem pierwszego gola w 2017 roku okazał się Hubert Adamczyk, stało się to o godz. 12:42.