Fotoreportaż: GRZEGORZ JANIA

więcej »
Biała Gwiazda gromi Lechię
16.09.2018 13:51 -

W meczu na szczycie Wisła Kraków rozbiła gdańską Lechią 5-2 i po 8 kolejkach piłkarskiej ekstraklasy przejęła od niej przodownictwo. Poprzedni raz Biała Gwiazda była liderem przed 4 laty...

więcej »
Cracovia przegrała w Białymstoku
15.09.2018 20:11 -

W 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 1-3. To piąta porażka krakowian w tym sezonie i ósmy mecz bez zwycięstwa. Pasy zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

więcej »
Uratowany remis z Irlandią
12.09.2018 06:08 -

We wtorkowym meczu towarzyskim, rozegranym we Wrocławiu, piłkarska reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią 1-1. Jakub Błaszczykowski zanotował 102. występ w biało-czerwonych barwach, wyrównując krajowy rekord Michała Żewłakowa.

więcej »
VERVA Street Racing w Krakowie (FOTO)
11.09.2018 20:19 -

więcej »
Liga Narodów: Remis biało-czerwonych w Bolonii
08.09.2018 12:33 -

W premierowym meczu Ligi Narodów UEFA piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w Bolonii z Włochami 1-1. Biało-czerwoni prowadzili 1-0 po golu Zielińskiego. Gospodarze wyrównali z karnego podyktowanego za niefortunną interwencję Błaszczykowskiego.

więcej »
Cracovia tylko zremisowała z mistrzem Polski
03.09.2018 08:15 -

W 7. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia tylko zremisowała z mistrzem Polski, Legią Warszawa, 0-0. Tylko, bo Pasy od 12. minuty grały z przewagą jednego zawodnika. Krakowianie są nadal czerwoną latarnią ligi.

więcej »
Pod szczęśliwą Białą Gwiazdą...
02.09.2018 12:16 -

Krakowska Wisła kontynuuje dobrą passę. W 7. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Biała Gwiazda pokonała we Wrocławiu Śląsk 1-0, a zwycięskiego gola zdobył Zdenek Ondrasek w 89. minucie.