Strona główna > PULS DNIA
Sandecja przegrała w Lubinie
26.09.2017 09:25 -

W rozegranym w niedzielę meczu 10. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Sandecja przegrała w Lubinie z Zagłębiem 0-1. Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 80. minucie.

więcej »
Wiślacy nie wytoczyli dział w Kielcach
24.09.2017 07:43 -

Trener Kiko Ramirez zapowiadał, że w meczu ligowym z Koroną w Kielcach wytoczy swoje działa. Tak się nie stało, działa wytoczyli raczej gospodarze, którzy trzy dni po zwycięstwie w Pucharze Polski wygrali także w ekstraklasie.

więcej »
Słonie wygrały w doliczonym czasie
24.09.2017 07:15 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza, pod wodzą nowego trenera Macieja Bartoszka, przerwał serię 4 porażek. "Słonie" wygrały z Lechią Gdańsk 2-1, zdobywając zwycięskiego gola z karnego w 90+6. minucie.

więcej »
Porażka Pasów w stolicy
19.09.2017 07:58 -

W 9. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała w Warszawie z mistrzem Polski, Legią, 0-1.

18.09.2017 21:56 -

Pierwsze takie derby Małopolski w piłkarskiej ekstraklasie, pomiędzy drużynami z Nowego Sącza i Niecieczy, wygrała Sandecja 1-0. Sądeczanie występowali w roli gospodarza na boisku Bruk-Betu Termaliki.

więcej »
Ależ finisz Wisły i Lopeza...
17.09.2017 00:10 -

W 9. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków wygrała z Piastem Gliwice 2-0. Oba gole strzelił Hiszpan Carlos Lopez, w przedostatniej minucie i w doliczonym czasie.

więcej »
Po porażce z Górnikiem Słonie outsiderem
10.09.2017 17:42 -

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał w 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy 1-2 z beniaminkiem, Górnikiem Zabrze. "Słonie" spadły na ostatnie miejsce w tabeli.

więcej »
Pasy straciły zwycięstwo w końcówce
10.09.2017 12:48 -

W 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała 1-1 z Jagiellonią Białystok. Goście wyrównali tuż przed końcem w kontrowersyjnych okolicznościach, w efekcie Pasy są wciąż bez zwycięstwa u siebie.

więcej »
Sandecja bez punktu w Kielcach
10.09.2017 10:02 -

Sandecja nie zdołała zdobyć choćby punktu w Kielcach. Sądeczanie przegrali w 8. kolejce piłkarskiej ekstraklasy z Koroną 0-1.