Strona główna > PULS DNIA
Nieciecza najwyżej w historii
23.04.2017 08:50 -

W 30. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał w Kielcach z Koroną 1-0 (gol Dawida Nowaka), uzyskując kwalifikację do czołowej ósemki. Oznacza to najwyższe miejsce "Słoni" w historii ich występów w tej klasie rozgrywkowej, w poprzednim sezonie zespół z gminy Żabno zajął 13. lokatę.

więcej »
Niespodziewana porażka wiślaków z outsiderem
23.04.2017 01:20 -

W 30. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków przegrała w Lublinie z outsiderem - Górnikiem Łęczna 1-3. Biała Gwiazda zajęła w rundzie zasadniczej 5. miejsce w tabeli.

więcej »
Cracovia uległa Legii, teraz będzie się bronić przed spadkiem
22.04.2017 23:53 -

W 30. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała z Legią Warszawa 1-2. Pasy po rundzie zasadniczej uplasowały się na 13. miejscu, do rundy finałowej przystąpią z zaledwie 1 punktem przewagi na ostatnimi trzema zespołami.

więcej »
Biała Gwiazda w ósemce
17.04.2017 22:21 -

W 29. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Zagłębie Lubin 1-0. Biała Gwiazda zapewniła sobie miejsce w pierwszej ósemce i oby w niej zagrała o europejskie puchary...

więcej »
Pierwsze zwycięstwo Słoni w tym roku
17.04.2017 17:51 -

W 29. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał z Piastem Gliwice 1-0. To pierwsze zwycięstwo "Słoni" w tym roku.

więcej »
Wyjazdowy remis Cracovii z liderem
16.04.2017 08:58 -

W 29. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała na wyjeździe z dotychczasowym liderem - Jagiellonią Białystok.

więcej »
Słonie coraz niżej, Biała Gwiazda coraz wyżej
09.04.2017 08:56 -

W 28. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z Wisłą Kraków 2-3. Goście zdobyli zwycięskiego gola w doliczonym czasie.

więcej »
Cracovia wreszcie wygrała
07.04.2017 21:42 -

W 28. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia wygrała ze Śląskiem Wrocław 1-0. Zwycięskiego gola zdobył w 9. minucie Piotr Polczak.

więcej »
Karny zadecydował o porażce Słoni w Białymstoku
02.04.2017 18:56 -

W 27. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał w Białymstoku z Jagiellonią 0-1 tracąc gola z kontrowersyjnego karnego w 79. minucie.

więcej »
Wysoka porażka Pasów w Płocku
01.04.2017 20:17 -

W 27. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia przegrała w Płocku z Wisłą 1-4. Z taką grą będzie Pasom trudno utrzymać  się w lidze...