Strona główna > PULS DNIA
Biała Gwiazda pokonała outsidera
18.11.2017 13:03 -

W 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków wygrała w piątkowy wieczór z outsiderem, Pogonią Szczecin, 1-0. Zwycięskiego gola zdobył Jakub Bartkowski w czasie gdy gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika.

więcej »
Remis Słoni w Białymstoku
17.11.2017 20:24 -

W 16. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował bezbramkowo w Białymstoku z Jagiellonią. To cenny punkt "Słoni".

więcej »
0-1 z Meksykiem
13.11.2017 23:56 -

W towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacja Polski przegrała z Meksykiem 0-1. Biało-czerwoni grali w osłabionym składzie, m.in. bez Lewandowskiego, Glika, Piszczka, Krychowiaka, Grosickiego...

11.11.2017 00:28 -

W towarzyskim meczu piłkarskim finalistów MŚ 2018 reprezentacja Polski zremisowała z Urugwajem 0-0. Po raz ostatni (65.) w narodowych barwach wystąpił Artur Boruc, zagrał prawie 45 minut z opaską kapitańską.

więcej »
Cracovia zdobyła Lubin
07.11.2017 00:03 -

W 15. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia wygrała w Lubinie z Zagłębiem 2-1. Gospodarze doznali pierwszej porażki u siebie w tym sezonie.

więcej »
Śpiączka przebudził się w najważniejszym momencie
06.11.2017 23:13 -

W 15. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał Piast Gliwice 2-1. Zwycięskiego gola zdobył Bartosz Śpiączka w 90+4. minucie, to było ważne przebudzenie, zarazem pierwszy gol napastnika "Słoni" w tym sezonie.

więcej »
Wisła - Sandecja (FOTO)
05.11.2017 08:38 -

więcej »
Hiszpańskie gole w derbach Małopolski
04.11.2017 22:16 -

W 15. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Wisła Kraków pokonała w derbach Małopolski Sandecję Nowy Sącz 3-0. Wszystkie gole dla Białej Gwiazdy strzelili Hiszpanie.

więcej »
Sandecja przegrała mecz beniaminków
29.10.2017 07:40 -

W 14. kolejce piłkarskiej ekstraklasy doszło do meczu beniaminków. Sandecja Nowy Sącz uległa Górnikowi Zabrze 1-2.