Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Trampkarze starsi > III liga (Kraków) TS
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Pogoń Skotniki224958-151615112831-6911112127-9704
2Kmita Zabierzów224555-271435112933-7920111622-20515
3Błękitni Modlnica224579-421507112436-18803112143-24704
4Radziszowianka Radziszów224165-411327102534-16811121631-25516
5Trójka Myślenice223882-541228112564-24812111318-30416
6Zwierzyniecki Kraków223656-4512010123038-17100210618-28208
7Bronowianka Kraków223347-38967111823-18533111524-20434
8Zieleńczanka Zielonki222949-42787111928-16542111021-26245
9Podgórze Kraków222227-576412111314-2941611913-28236
10LKS Niedźwiedź221750-835215111431-3242511319-511010
11Bieżanowianka Kraków221532-774315111211-3140711321-46038
12Świt Krzeszowice221035-1143118111027-513171108-630011
Od wiosny 2011 Kmita Zabierzów występuje jako Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
1. kolejka 28 sierpnia 2010
Trójka Myślenice10-1Świt Krzeszowice28 sierpnia, 10:00
Pogoń Skotniki2-0Radziszowianka Radziszów28 sierpnia, 11:30
Zieleńczanka Zielonki3-3Bieżanowianka Kraków21 września, 17:30
LKS Niedźwiedź2-1Kmita Zabierzów21 września, 17:30
Zwierzyniecki Kraków2-1Błękitni Modlnica29 września, 17:30
Podgórze Kraków1-7Bronowianka Kraków30 września, 17:00
2. kolejka 30 sierpnia 2010
LKS Niedźwiedź3-3Zieleńczanka Zielonki30 sierpnia, 10:00
Kmita Zabierzów2-0Trójka Myślenice30 sierpnia, 11:00
Świt Krzeszowice1-6Pogoń Skotniki30 sierpnia, 17:30
Bronowianka Kraków2-0Zwierzyniecki Kraków15 września, 17:30
Radziszowianka Radziszów1-1Podgórze Kraków22 września, 17:30
Błękitni Modlnica5-4Bieżanowianka Kraków14 października, 15:00
3. kolejka 1 września 2010
Zieleńczanka Zielonki1-4Błękitni Modlnica1 września, 16:00
Mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu
Trójka Myślenice6-1LKS Niedźwiedź20 października
1.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 20.10.2010
Pogoń Skotniki3-0Kmita Zabierzów23 września, 17:00
1.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 23.09.2010
Zwierzyniecki Kraków3-6Radziszowianka Radziszów20 października
2.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 20.10.2010
Podgórze Kraków3-0Świt Krzeszowice8 września, 17:30
Bieżanowianka Kraków0-2Bronowianka Kraków28 września, 17:00
4. kolejka 4-5 września 2010
Radziszowianka Radziszów4-2Bieżanowianka Kraków12 października
3.09 mecz odwołany ze względu na zły stan boiska po opadach deszczu, przełożony na 12.10.2010
Trójka Myślenice3-3Zieleńczanka Zielonki4 września, 10:00
Kmita Zabierzów3-2Podgórze Kraków4 września, 17:30
LKS Niedźwiedź0-4Pogoń Skotniki5 września, 11:30
Bronowianka Kraków1-5Błękitni Modlnica5 września, 13:30
Świt Krzeszowice2-10Zwierzyniecki Kraków7 września, 17:30
5. kolejka 11-12 września 2010
Zwierzyniecki Kraków3-2Kmita Zabierzów10 września, 17:30
Zieleńczanka Zielonki3-3Bronowianka Kraków11 września, 10:00
Bieżanowianka Kraków4-1Świt Krzeszowice11 września, 10:30
Pogoń Skotniki3-0Trójka Myślenice14 września, 17:00
Mecz przełożony z 11.09 na 14.09.2010
Radziszowianka Radziszów1-4Błękitni Modlnica11 września, 12:00
Podgórze Kraków3-2LKS Niedźwiedź12 września, 11:30
6. kolejka 18-19 września 2010
Kmita Zabierzów2-2Bieżanowianka Kraków17 września, 17:30
Pogoń Skotniki2-0Zieleńczanka Zielonki18 września, 10:00
Trójka Myślenice8-1Podgórze Kraków18 września, 10:00
Radziszowianka Radziszów2-0Bronowianka Kraków19 września, 12:00
LKS Niedźwiedź2-0Zwierzyniecki Kraków19 września, 12:30
Świt Krzeszowice2-4Błękitni Modlnica21 września, 17:30
7. kolejka 25-26 września 2010
Zwierzyniecki Kraków4-0Trójka Myślenice24 września, 17:00
Bronowianka Kraków6-1Świt Krzeszowice24 września, 17:00
Zieleńczanka Zielonki4-0Radziszowianka Radziszów25 września, 10:00
Bieżanowianka Kraków2-0LKS Niedźwiedź25 września, 13:00
Podgórze Kraków0-5Pogoń Skotniki26 września, 11:30
Błękitni Modlnica0-1Kmita Zabierzów26 września, 16:30
8. kolejka 2-3 października 2010
Pogoń Skotniki2-0Zwierzyniecki Kraków1 października, 17:00
Trójka Myślenice12-2Bieżanowianka Kraków2 października, 10:00
Kmita Zabierzów1-1Bronowianka Kraków2 października, 11:30
LKS Niedźwiedź0-4Błękitni Modlnica3 października, 11:30
Podgórze Kraków1-0Zieleńczanka Zielonki4 października, 16:30
Świt Krzeszowice3-4Radziszowianka Radziszów5 października, 17:00
9. kolejka 9-10 października 2010
Bieżanowianka Kraków1-0Pogoń Skotniki8 października, 16:30
Radziszowianka Radziszów3-2Kmita Zabierzów9 października, 11:30
Błękitni Modlnica4-0Trójka Myślenice9 października, 12:00
Zieleńczanka Zielonki3-1Świt Krzeszowice10 października, 10:00
Bronowianka Kraków3-0LKS Niedźwiedź10 października, 11:30
Zwierzyniecki Kraków5-0Podgórze Kraków12 października, 16:30
10. kolejka 16-17 października 2010
Zwierzyniecki Kraków2-0Zieleńczanka Zielonki15 października, 16:00
Trójka Myślenice5-1Bronowianka Kraków16 października, 10:00
Kmita Zabierzów8-0Świt Krzeszowice16 października, 10:00
Pogoń Skotniki6-3Błękitni Modlnica16 października, 11:30
Podgórze Kraków4-0Bieżanowianka Kraków17 października, 11:30
LKS Niedźwiedź1-3Radziszowianka Radziszów17 października, 12:00
11. kolejka 23-24 października 2010
Bieżanowianka Kraków3-2Zwierzyniecki Kraków22 października, 16:00
Zieleńczanka Zielonki1-1Kmita Zabierzów23 października, 10:00
Świt Krzeszowice1-9LKS Niedźwiedź23 października, 11:30
Bronowianka Kraków2-1Pogoń Skotniki24 października, 12:00
Błękitni Modlnica2-1Podgórze Kraków24 października, 12:00
Radziszowianka Radziszów2-0Trójka Myślenice24 października, 12:00
12. kolejka 9-10 kwietnia 2011
Świt Krzeszowice5-1Trójka Myślenice11 kwietnia, 17:30
Radziszowianka Radziszów2-1Pogoń Skotniki10 kwietnia, 11:30
Bieżanowianka Kraków0-3Zieleńczanka Zielonki8 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów5-0LKS Niedźwiedź8 kwietnia, 18:00
Błękitni Modlnica5-1Zwierzyniecki Kraków9 kwietnia, 10:00
Bronowianka Kraków0-0Podgórze Kraków9 kwietnia, 11:30
13. kolejka 16 kwietnia 2011
Zieleńczanka Zielonki6-1LKS Niedźwiedź16 kwietnia, 13:00
Trójka Myślenice5-3Kmita Zabierzów16 kwietnia, 10:00
Pogoń Skotniki5-0Świt Krzeszowice15 kwietnia, 17:30
Zwierzyniecki Kraków2-0Bronowianka Kraków15 kwietnia, 17:30
Podgórze Kraków0-0Radziszowianka Radziszów16 kwietnia, 11:30
Bieżanowianka Kraków0-7Błękitni Modlnica15 kwietnia, 17:30
14. kolejka 26 kwietnia 2011
Błękitni Modlnica3-4Zieleńczanka Zielonki26 kwietnia, 16:30
LKS Niedźwiedź5-6Trójka Myślenice26 kwietnia, 11:00
Kmita Zabierzów2-0Pogoń Skotniki26 kwietnia, 17:00
Zwierzyniecki Kraków3-1Radziszowianka Radziszów26 kwietnia, 17:30
Świt Krzeszowice2-1Podgórze Kraków26 kwietnia, 12:30
Bronowianka Kraków3-3Bieżanowianka Kraków26 kwietnia, 15:30
Mecz przełożony z 27.04 na 26.04.2011
15. kolejka 29 kwietnia 2011
Zieleńczanka Zielonki2-2Trójka Myślenice29 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków0-9Radziszowianka Radziszów29 kwietnia, 17:30
Podgórze Kraków0-2Kmita Zabierzów29 kwietnia, 17:30
Pogoń Skotniki4-1LKS Niedźwiedź29 kwietnia, 17:30
Zwierzyniecki Kraków4-0Świt Krzeszowice29 kwietnia, 17:30
Błękitni Modlnica2-0Bronowianka Kraków29 kwietnia, 18:00
16. kolejka 7-8 maja 2011
Kmita Zabierzów2-1Zwierzyniecki Kraków6 maja, 18:00
Świt Krzeszowice4-3Bieżanowianka Kraków6 maja, 18:00
Trójka Myślenice0-3Pogoń Skotniki7 maja, 10:00
Bronowianka Kraków1-1Zieleńczanka Zielonki7 maja, 13:00
LKS Niedźwiedź5-5Podgórze Kraków8 maja, 10:00
Mecz przerwany przez sędziego, decyzją Podokręgu PN Kraków - najpierw obustronny walkower, a następnie powtórka spotkania
Błękitni Modlnica4-3Radziszowianka Radziszów8 maja, 14:30
17. kolejka 14-15 maja 2011
Zwierzyniecki Kraków6-2LKS Niedźwiedź12 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków1-5Kmita Zabierzów13 maja, 18:00
Błękitni Modlnica4-1Świt Krzeszowice13 maja, 18:00
Bronowianka Kraków2-1Radziszowianka Radziszów14 maja, 11:30
Podgórze Kraków1-4Trójka Myślenice14 maja, 14:30
Zieleńczanka Zielonki0-1Pogoń Skotniki15 maja, 10:00
18. kolejka 21 maja 2011
Świt Krzeszowice2-6Bronowianka Kraków20 maja, 18:00
Kmita Zabierzów4-1Błękitni Modlnica20 maja, 18:00
Trójka Myślenice6-2Zwierzyniecki Kraków21 maja, 10:00
Pogoń Skotniki0-1Podgórze Kraków21 maja, 10:30
Radziszowianka Radziszów4-3Zieleńczanka Zielonki21 maja, 11:00
LKS Niedźwiedź2-1Bieżanowianka Kraków21 maja, 14:00
19. kolejka 28-29 maja 2011
Zwierzyniecki Kraków0-4Pogoń Skotniki27 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków0-1Trójka Myślenice27 maja, 18:00
Zieleńczanka Zielonki2-0Podgórze Kraków28 maja, 10:00
Radziszowianka Radziszów6-1Świt Krzeszowice28 maja, 11:30
Bronowianka Kraków1-2Kmita Zabierzów14 czerwca, 16:30
Mecz przełożony z 28.05 na 14.06.2011
Błękitni Modlnica6-1LKS Niedźwiedź29 maja, 14:30
20. kolejka 4 czerwca 2011
Świt Krzeszowice4-4Zieleńczanka Zielonki3 czerwca, 17:00
Pogoń Skotniki3-0Bieżanowianka Kraków3 czerwca, 18:30
LKS Niedźwiedź1-3Bronowianka Kraków4 czerwca, 09:30
Trójka Myślenice7-3Błękitni Modlnica4 czerwca, 10:00
Podgórze Kraków1-2Zwierzyniecki Kraków4 czerwca, 11:30
Kmita Zabierzów1-0Radziszowianka Radziszów6 czerwca, 18:00
21. kolejka 11 czerwca 2011
Zieleńczanka Zielonki3-0Zwierzyniecki Kraków10 czerwca, 17:30
Świt Krzeszowice1-3Kmita Zabierzów10 czerwca, 18:00
Bieżanowianka Kraków0-1Podgórze Kraków10 czerwca, 18:00
Bronowianka Kraków2-4Trójka Myślenice11 czerwca, 11:30
Radziszowianka Radziszów9-2LKS Niedźwiedź11 czerwca, 16:00
Błękitni Modlnica1-2Pogoń Skotniki9 czerwca, 18:00
Mecz przełożony z 13.06 na 9.06.2011
22. kolejka 18-19 czerwca 2011
Trójka Myślenice2-4Radziszowianka Radziszów9 czerwca, 15:30
Zwierzyniecki Kraków4-1Bieżanowianka Kraków14 czerwca, 18:30
Pogoń Skotniki1-1Bronowianka Kraków18 czerwca, 10:00
LKS Niedźwiedź10-2Świt Krzeszowice18 czerwca, 11:30
Kmita Zabierzów3-0Zieleńczanka Zielonki19 czerwca, 10:00
Na boisku 0-0, po weryfikacji 3-0 w.o.
Podgórze Kraków0-7Błękitni Modlnica19 czerwca, 11:00

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty