Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Rozgrywki halowe
Pierwsze mecze 51. Halowych Mistrzostw Krakowa2011-11-12 22:58:00 RK

Rozpoczęły się 51. Halowe Mistrzostwa Krakowa w czterech kategoriach młodzieżowych. Dziś rozegrano 36 meczów trampkarzy i orlików, młodzicy i żaki czekają na swoją kolej.


Tegoroczny turniej, organizowany jak zwykle przez MZPN, ma rekordową obsadę - uczestniczą w nim aż 192 zespoły. Rywalizacja potrwa do wiosny. Mecze odbywają się na obiektach Com-Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6.

Sobotnie wyniki

Trampkarze - grupa A

HUTNIK I Kraków - GARBARNIA I Kraków 6-2 (Sebastian Jacak 2, Michał Pacyga 2, Michał Terlikowski, Konrad Kołek - Olaf Nowak 2)
HUTNIK I Kraków - KRAKUS I Nowa Huta 1-1 (Sebastian Jacak - Kacper Wróbel)
GARBARNIA I Kraków - KRAKUS I Nowa Huta 1-4 (Olaf Nowak - Hubert Pachowicz 2, Kamil Krejca, Kacper Borowicz)
GOŚCIBIA Sułkowice - JADWIGA I Kraków 0-4 (Krzysztof Kozik 2, Jan Paszkiewicz, Maciej Przybyła)
GOŚCIBIA Sułkowice - WIECZYSTA Kraków 1-6 (Dawid Chodnik - Bartosz Jędrzejewski 2, Dawid Jazgar, Tomasz Białowąs, Jakub Tracz, Michał Mamczur)
JADWIGA I Kraków - WIECZYSTA Kraków 4-0 (Krzysztof Kozik 2, Damian Zola, Maciej Przybyła)
GÓRNIK Wieliczka - PROKOCIM Kraków 2-2 (Grzegorz Kociołek, Patryk Desoń - Arkadiusz Fornalczyk, Patryk Krawczyk)
GÓRNIK Wieliczka - PROSZOWIANKA Proszowice 2-1 (Damian Gerot, Krzysztof Dubil - Dawid Porębski)
PROKOCIM Kraków - PROSZOWIANKA Proszowice 0-6 (Dominik Frączkiewicz 2, Dawid Porębski 2, Krzysztof Bździuła, Piotr Kozień)

Trampkarze - grupa B

HUTNIK II Kraków - SKAWINKA Skawina 0-0
HUTNIK II Kraków - POGOŃ Skotniki 2-0
(Daniel Peterka, Dominik Zawadzki)
SKAWINKA Skawina - POGOŃ Skotniki 2-0 (Paweł Marczyk, Patryk Stawowy)
POGOŃ Miechów - WAWEL Kraków 1-0 (Maksymilian Tambor)
POGOŃ Miechów - ZWIERZYNIECKI Kraków 1-2 (Mateusz Ziętek - Krzysztof Stach, Szymon Młodnicki)
WAWEL Kraków - ZWIERZYNIECKI Kraków 2-4 (Kamil Woźniak 2 - Szymon Młodnicki 3, Mateusz Orecki)
BRONOWIANKA Kraków - STRZELCY/KORONA Kraków 3-3 (Marek Boruta, Mateusz Baliga, Piotr Zych - Piotr Apostolski 2, Kamil Mrzygłód)
BRONOWIANKA Kraków - BIBICZANKA Bibice 4-1 (Marek Boruta 3, Mateusz Baliga - Kamil Jamróz)
STRZELCY/KORONA Kraków - BIBICZANKA Bibice 2-2 (Rafał Witaszyk, Piotr Apostolski - Kamil Jamróz, Jan Mokry)

Orliki - grupa B

POGOŃ Miechów - AP 2011 Zabierzów 0-3 (Kamil Rusinek, Maciej Partyła, Szymon Krzywiecki)
POGOŃ Miechów - GÓRALE Nowy Targ 0-3
(Łukasz Hrapkowicz 2, Łukasz Siaśkiewicz)
SŁOWIK Olkusz - AP 2011 Zabierzów 0-2
(Kamil Rusinek, Wiktor Pałka)
SŁOWIK Olkusz - GÓRALE Nowy Targ 1-5
(Hubert Zagożdżon - Filip Słowakiewicz 3, Łukasz Hrapkowicz 2)
ARMATURA I Kraków - BRONOWIANKA I Kraków 3-0
(Mazur 2, Gibadło)
ARMATURA I Kraków - CRACOVIA II 1-0 (Mazur)
BRONOWIANKA I Kraków - CRACOVIA II 0-5 (Stopa 2, Ryńca, Zgrzywa, Piekarski)

Orliki - grupa C

HUTNIK III Kraków - PIAST Skawina 6-1 (Reczulski 3, Gieroński 2, Cebularz - Mej)
HUTNIK III Kraków - CRACOVIA III 0-3 (Piskorz 2, Zegarek)
WANDA Kraków - PIAST Skawina 1-1 (Myśliwiec - Mej)
WANDA Kraków - HUTNIK III Kraków 2-4 (Stasiowski 2 - Ławecki 3, Widła)
CRACOVIA III - BOREK II Kraków 2-1 (Włoch, Zegarek - Supel)
CRACOVIA III - ALBERTUS II Kraków 5-0 (Piskorz 2, Czerniawski, Pajdak, Włoch)
BOREK II Kraków - ALBERTUS II Kraków 5-0 (Piekarski 2, Wojnowski 2, Bujak)
SL SALOS RP Kraków - GDOVIA Gdów 0-7 (Słabosz 3, Kursa 2, Domagała, Tobiasz)
SL SALOS RP Kraków - JADWIGA II Kraków 0-2 (Warmuz, Kostuj)
ARMATURA II Kraków - GDOVIA Gdów 1-4 (Adamczyk - Słabosz 2, Domagała, Kursa)
ARMATURA II Kraków - JADWIGA II Kraków 1-1 (Toczek - Gołda)

HUTNIK III Kraków - WIECZYSTA Kraków 3-0 walkower

WANDA Kraków - WIECZYSTA Kraków 3-0 walkower


RK
h1.jpg
h2.jpg
h3.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty