Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Orliki > Grupa V (Kraków) O
  ogółem  
  MPKTBRZRPdomwyjazd
1Bibiczanka Bibice184678-26151292443-1380192235-13711
2Olimpic Kraków1844104-43142292043-2262192461-21801
3Prądniczanka Kraków183093-57100892167-247029926-33306
4Albertus II Kraków152784-11490681556-4850371228-66403
5Wieczysta Kraków162444-4580891525-265047919-19304
6Garbarnia Kraków152255-4764571024-2431381231-23332
7Wulkan Rudno151349-75411071028-273138321-48107
8Salos Kraków151326-5941108612-292067714-30214
9Wawel Kraków151026-6331117616-322058410-31116
10Clepardia Kraków15551-8112127530-211248021-60008
1. kolejka 3 września 2011
Garbarnia Kraków4-3Wulkan Rudno2 września, 17:00
Salos Kraków4-3Wawel Kraków2 września, 17:00
Albertus II Kraków4-8Bibiczanka Bibice3 września, 10:00
Clepardia Kraków0-3Olimpic Kraków19 września, 16:00
Prądniczanka Kraków5-2Wieczysta Kraków22 maja
Mecz przełożony z 3.09.2011 na 22.05.2012
2. kolejka 10-11 września 2011
Wulkan Rudno5-3Prądniczanka Kraków10 września, 11:00
Wieczysta Kraków1-3Salos Kraków10 września, 12:00
Bibiczanka Bibice3-0Wawel Kraków11 września, 11:00
Albertus II Kraków18-4Clepardia Kraków11 września, 12:00
Olimpic Kraków3-3Garbarnia Kraków13 września, 17:00
3. kolejka 16-18 września 2011
Garbarnia Kraków5-11Albertus II Kraków16 września, 17:00
Salos Kraków5-3Wulkan Rudno16 września, 17:00
Wawel Kraków1-5Wieczysta Kraków16 września, 17:00
Prądniczanka Kraków5-7Olimpic Kraków17 września, 11:30
Clepardia Kraków1-5Bibiczanka Bibice18 września, 10:00
4. kolejka 24-25 września 2011
Clepardia Kraków2-2Garbarnia Kraków24 września, 10:00
Albertus II Kraków5-1Prądniczanka Kraków24 września, 12:00
Bibiczanka Bibice3-2Wieczysta Kraków25 września, 11:00
Wulkan Rudno2-3Wawel Kraków25 września, 13:00
Olimpic Kraków10-1Salos Kraków27 września, 17:00
5. kolejka 1-2 października 2011
Wawel Kraków1-8Olimpic Kraków30 września, 16:30
Salos Kraków0-5Albertus II Kraków30 września, 17:00
Garbarnia Kraków2-1Bibiczanka Bibice1 października, 13:00
Prądniczanka Kraków4-3Clepardia Kraków2 października, 09:00
Wieczysta Kraków2-1Wulkan Rudno2 października, 12:00
6. kolejka 8-9 października 2011
Garbarnia Kraków2-3Prądniczanka Kraków8 października, 09:30
Clepardia Kraków1-1Salos Kraków8 października, 10:00
Albertus II Kraków6-3Wawel Kraków8 października, 12:00
Bibiczanka Bibice4-1Wulkan Rudno9 października, 11:00
Olimpic Kraków4-0Wieczysta Kraków11 października, 16:00
7. kolejka 15-16 października 2011
Wawel Kraków3-2Clepardia Kraków14 października, 15:30
Salos Kraków1-2Garbarnia Kraków14 października, 17:00
Prądniczanka Kraków1-3Bibiczanka Bibice15 października, 09:00
Wulkan Rudno3-6Olimpic Kraków15 października, 10:00
Wieczysta Kraków1-3Albertus II Kraków16 października, 12:00
8. kolejka 22-23 października 2011
Prądniczanka Kraków10-1Salos Kraków22 października, 10:00
Albertus II Kraków14-1Wulkan Rudno22 października, 14:00
Clepardia Kraków1-4Wieczysta Kraków23 października, 10:00
Bibiczanka Bibice3-4Olimpic Kraków23 października, 11:00
Garbarnia Kraków1-1Wawel Kraków23 października, 13:00
9. kolejka 30 października 2011
Salos Kraków0-4Bibiczanka Bibice27 października, 17:30
Wawel Kraków5-2Prądniczanka Kraków28 października, 15:15
Olimpic Kraków1-7Albertus II Kraków28 października, 15:30
Wieczysta Kraków2-8Garbarnia Kraków30 października, 12:00
Wulkan Rudno10-3Clepardia Kraków30 października, 13:00
10. kolejka 10 kwietnia 2012
Wulkan Rudno4-4Garbarnia Kraków10 kwietnia, 16:30
Wawel Kraków2-6Salos Kraków10 kwietnia, 17:30
Bibiczanka Bibice14-1Albertus II Kraków1 kwietnia, 09:30
Olimpic Kraków4-2Clepardia Kraków12 kwietnia, 16:30
Wieczysta Kraków4-2Prądniczanka Kraków10 kwietnia, 12:00
11. kolejka 14 kwietnia 2012
Prądniczanka Kraków8-3Wulkan Rudno14 kwietnia, 09:00
Salos Kraków0-3Wieczysta Kraków16 kwietnia, 17:30
Wawel Kraków1-3Bibiczanka Bibice17 kwietnia, 17:30
Clepardia Kraków23-0Albertus II Kraków14 kwietnia, 10:00
Garbarnia Kraków3-4Olimpic Kraków16 maja, 18:00
Mecz przełożony z 13.04 na 16.05.2012
12. kolejka 21-22 kwietnia 2012
Albertus II Kraków3-6Garbarnia Kraków21 kwietnia, 09:30
Wulkan Rudno3-1Salos Kraków21 kwietnia, 10:00
Wieczysta Kraków3-0Wawel Kraków21 kwietnia, 12:00
Olimpic Kraków6-4Prądniczanka Kraków23 kwietnia, 16:45
Bibiczanka Bibice7-2Clepardia Kraków22 kwietnia, 09:30
13. kolejka 28 kwietnia 2012
Garbarnia Kraków7-1Clepardia Kraków27 kwietnia, 17:00
Prądniczanka Kraków22-1Albertus II Kraków28 kwietnia, 09:00
Wieczysta Kraków1-2Bibiczanka Bibice28 kwietnia, 10:00
Wawel Kraków3-6Wulkan Rudno26 kwietnia, 17:30
Salos Kraków1-4Olimpic Kraków28 kwietnia, 10:00
14. kolejka 5-6 maja 2012
Olimpic Kraków5-0Wawel Kraków10 maja, 17:00
Albertus II Kraków Salos Kraków5 maja, 10:00
Bibiczanka Bibice3-2Garbarnia Kraków6 maja, 09:30
Clepardia Kraków2-6Prądniczanka Kraków5 maja, 10:00
Wulkan Rudno Wieczysta Kraków8 maja, 16:30
15. kolejka 12-13 maja 2012
Prądniczanka Kraków5-4Garbarnia Kraków12 maja, 09:00
Salos Kraków Clepardia Kraków21 maja, 17:30
Wawel Kraków Albertus II Kraków15 maja, 17:30
Wulkan Rudno1-7Bibiczanka Bibice12 maja, 10:00
Wieczysta Kraków4-3Olimpic Kraków24 maja, 17:00
Mecz przełożony z 13.05 na 24.05.2012
16. kolejka 19-20 maja 2012
Clepardia Kraków Wawel Kraków19 maja, 10:00
Garbarnia Kraków Salos Kraków19 maja, 17:00
Bibiczanka Bibice3-0Prądniczanka Kraków20 maja, 09:30
Olimpic Kraków8-3Wulkan Rudno21 maja, 16:45
Albertus II Kraków5-3Wieczysta Kraków19 maja, 13:00
17. kolejka 26 maja 2012
Salos Kraków1-5Prądniczanka Kraków31 maja, 17:30
Wulkan Rudno Albertus II Kraków26 maja, 10:00
Wieczysta Kraków7-4Clepardia Kraków26 maja, 12:00
Olimpic Kraków2-2Bibiczanka Bibice25 maja, 17:00
Wawel Kraków Garbarnia Kraków29 maja, 17:30
18. kolejka 2-3 czerwca 2012
Bibiczanka Bibice3-1Salos Kraków3 czerwca, 09:30
Prądniczanka Kraków7-0Wawel Kraków2 czerwca, 09:00
Albertus II Kraków1-22Olimpic Kraków2 czerwca, 10:00
Garbarnia Kraków Wieczysta Kraków1 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków Wulkan Rudno2 czerwca, 10:00

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty