Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > II liga (Myślenice) JS

Orzeł Myślenice - Karpaty Siepraw 0-3 (0-1)

0-1 Stolarski
0-2 Matoga
0-3 Juszczak

KARPATY: Pitala - Kulka, Juszczak, Frasik, Stefański - Łapa, Matoga, Dobosz - Król (70 Chochół), Bidziński, Stolarski.

W rozegranym w Myślenicach spotkaniu Karpaty pokonały tamtejszego Orła 3-0. Dzięki temu prowadzą w tabeli z kompletem punktów i fantastycznym bilansem bramkowym 22-0!

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando Karpat. Gospodarze jedyne zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. W 30. minucie, po szybko wyprowadzonej przez Stolarskiego akcji, piłka dotarła na prawe skrzydło, gdzie kapitalnym dograniem popisał się Juszczak. Podał do Stolarskiego, który bez problemu wpakował piłkę do siatki. Orzeł kilkakrotnie groźnie dośrodkowywał, zwłaszcza z kilku rzutów wolnych, odgwizdywanych w okolicach szesnastki, lecz goście wychodzili obronną ręką z każdej opresji.

Po zmianie stron sieprawianie zdecydowanie zaatakowali. Na efekty nie trzeba było czekać. Po szybkiej i składnej akcji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Matoga, minął golkipera i spokojnym uderzeniem posłał futbolówkę do bramki. Gospodarze w drugiej części gry stworzyli sobie jedną okazję, gdy po stracie w środku boiska i dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłkę z rąk wypuścił Pitala, jednak na linii bramkowej fantastycznie zaasekurował go Stefański, blokują uderzenie napastnika Orła. W końcówce rywali "dobił" jeszcze Juszczak, który popisał się pięknym uderzeniem lewą nogą "w okienko" sprzed pola karnego.