Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM

Gwiazda Ściejowice - Krakus Nowa Huta 0-2 (0-2)

0-1 Michał Nawratil 5
0-2 Arkadiusz Kardas 22
KRAKUS: Oszczypała - Kossakowski, Makowski, Kozicki, Szeląg - Stawiarski (Borkowski), Ostrowski, Rakoczy, Radziak (Grochalski) - Kardas, Nawratil (Wilczkowski).

Lider wygrał skromnie z outsiderem, ale dopisał do swego dorobku 3 punkty, który przybliżają nowohucian do awansu do MLJM.

Krakus objął prowadzenie bardzo szybko. Już w 5. minucie Michał Nawratil strzelił na 1-0 dla gości. W 14. minucie Nawratil ponownie umieścił piłkę w siatce, jednak sędzia dopatrzył się spalonego i bramka nie została uznana. W 22. minucie podwyższył Arkadiusz Kardas i - jak się okazało - Gwiazda obroniła wynik 0-2 do końca meczu.

W 39. minucie arbiter podyktował za faul rzut karny dla Gwiazdy, jednak Łukasz Sotwin z trafił w poprzeczkę.