Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > B klasa (Kraków IV)

Spartak Wielkanoc-Gołcza - Spartak Charsznica 3-2 (1-2)

1-1 Mateusz Ziebro 18
1-2 Andrzej Rdest 22
2-2 Radosław Pardała 50
3-2 Łukasz Kłosiński 54

Gospodarze objęli prowadzenie po centrze Pardały zamienionej na gola przez Spaczyńskiego strzałem z 8 metrów. Rywale błyskawicznie wyrównali - Ziebro uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki. Niebawem było 2-1 dla drużyny z Charsznicy - z wolnego strzelał Kasprzyk, a Rdest popisał się skuteczną dobitką.

Miejscowi zaraz po przerwie zdobyli dwie bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw Pardała strzelił między trzech obrońców i bramkarza, a piłka przedostała się przez nich do siatki. Wkrótce Kłosiński, po centrze z wolnego, uprzedził bramkarza i ustalił wynik na 3-2. Przez ostatnie ponad pół godziny w bramce zespołu z Charsznicy grał zawodnik z pola, gdyż podstawowy golkiper doznał kontuzji. Obie drużyny miały jeszcze okazje do zdobycia bramki, gospodarze m.in. trafili w słupek. Przez ostatnich 8 minut miejscowi grali w dziesiątkę (czerwona kartka).