Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
PUCHAR TYMBARKU: Aserekteam Gorlice z brązowymi medalami
15.06.2022 23:50 -

Piękny sukces odnieśli młodzi piłkarze Aserekteamu Gorlice w finałach XXII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku! Gorliczanie zdobyli w Warszawie brązowe medale w kategorii U-10, a Adam Smoła został królem strzelców. Nasze gratulacje!

więcej »
PUCHAR TYMBARKU: TRZY MAŁOPOLSKIE DRUŻYNY W ĆWIERĆFINALE
12.06.2022 19:45 -

W Warszawie, na obiektach Hutnika, trwa finałowa rywalizacja XXII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Przez eliminacje do ćwierćfinałów przebrnęły trzy małopolskie zespoły.

więcej »
MAŁOPOLSKA 2022: Piłkarki na Podhalu, piłkarze w powiecie krakowskim i olkuskim
31.05.2022 21:36 -

Wiadomo już gdzie i kiedy odbędzie się rywalizacja piłkarska w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, której gospodarzem jest Małopolska.

więcej »
Obie reprezentacje Małopolski w finałach!
31.05.2022 21:08 -

Obie młodzieżowe reprezentacje Małopolski chłopców - U-13 i U-14 - awansowały do finałów o mistrzostwo kraju!

05.05.2022 19:55 -

Dziś na stadionie Kalwarianki w Kalwarii Zebrzydowskiej rozegrane zostały mecze fazy makroregionalnej w Pucharze Kazimierza Górskiego i Kazimierza Deyny pomiędzy reprezentacjami Małopolskiego i Śląskiego ZPN. Górą byli gospodarze, a reprezentacja U-13 zapewniła sobie awans do finałowego turnieju o mistrzostwo Polski. Bliska awansu jest też drużyna MZPN U-14.

więcej »
Zostań mistrzem rzutów karnych! Powraca Król Karniaków
17.04.2022 16:43 -
więcej »
Certyfikacja PZPN: Najwięcej złotych gwiazdek w Małopolsce
12.04.2022 17:57 -

W Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich najwięcej złotych gwiazdek ma Małopolska - jedenaście. Łącznie, ze srebrnymi i brązowymi - 46, co daje 2. miejsce w kraju, za Śląskiem.

więcej »
KWALIFIKACJE ME U17: FRANCUZKI GÓRĄ
30.03.2022 23:55 -

Francuzki zwyciężczyniami, zorganizowanego w Małopolsce turnieju eliminacyjnego UEFA, i to one zagrają w finałach mistrzostw Europy U17.