Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
KWALIFIKACJE ME U17: DRUGIE ZWYCIĘSTWO FRANCUZEK, A POLKI NA TARCZY
27.03.2022 17:49 -

W Małopolsce odbywa się turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy U-17 kobiet. Dziś w Niepołomicach Francuzki pokonały Chorwatki 5-0. Polki grały na stadionie Garbarni w Krakowie z Angielkami, niestety uległy 0-1.

więcej »
KWALIFIKACJE ME U17: PIĘĆ GOLI POLEK, FRANCJA WYGRAŁA Z ANGLIĄ
24.03.2022 19:22 -

W Małopolsce rozpoczął się turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy U-17 kobiet. Na inaugurację Francja pokonała Anglię 2-1, a Polska rozgromiła Chorwację 5-0.

więcej »
UEFA WU17: Polki trenują, przyleciały Angielki i Francuzki
21.03.2022 19:59 -

Już za trzy dni rozpocznie się turniej eliminacyjny UEFA ME U17 kobiet, współorganizowany przez MZPN. Mecze odbywać się będą w Niepołomicach i na stadionie Garbarni w Krakowie. Polki już trenują, dziś przyleciały Angielki i Francuzki, Chorwatki spodziewane są pojutrze.

więcej »
Kwalifikacje ME z udziałem Francji, Anglii, Chorwacji i Polski - w Małopolsce
10.03.2022 23:36 -

Jak już informowaliśmy, zarząd PZPN powierzył Małopolskiemu Związkowi Piłki Nożnej organizację turnieju w ramach 2. rundy eliminacji ME kobiet U17. W turnieju wezmą udział reprezentacje Francji, Anglii, Chorwacji i Polski.

05.12.2021 21:42 -

W krakowskiej małej hali Tauron Areny odbył się finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-19 kobiet. Srebrny medal zdobył UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna, przegrywając w finale z Pogonią Tczew 3-4.

więcej »
W Krakowie powstała szkółka piłkarska ampfutbolu. Ogłasza nabór dzieci i młodzieży
03.12.2021 18:53 -

W Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami, dobrze podzielić się taką nowiną. Idąc w ślad za ideą, że każde dziecko może grać w piłkę nożną KSPN Pogoń Kraków tworzy sekcję ampfutbolu dla dzieci i młodzieży. Pierwszy trening już 18 grudnia..

więcej »
Ruszyły rozgrywki XXII edycji Turnieju: Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Najszybsza była Limanowa, Małopolska liderem zgłoszeń!
25.11.2021 11:38 -