Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Pasy nie dały się w stolicy2021-04-18 20:55:00

W 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia zremisowała w Warszawie z Legią 0-0. To cenny punkt Pasów.


Legia Warszawa - Cracovia 0-0

Sędziował Damian Sylwestrzak (Wrocław). Żółte kartki: Hanca, Dimun (Cracovia). Mecz bez publiczności.

LEGIA: Boruc - Juranovic, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek (61 Skibicki), Slisz (61 Gvilia), Martins, Kapustka (68 Muci), Luquinhas (72 Lopes), Mladenovic - Pekhart.

CRACOVIA: Hrosso - Hanca, Rapa, Marquez, Rodin, Rocha - Fiolic (67 Sadikovic), Dimun, van Amersfoort, Lusiusz - Alvarez (81 Thiago).


Legia od 22. minuty grała bez... trenera, Czesław Michniewicz zobaczył czerwoną kartkę. Bez jego podpowiedzi gospodarze i tak byli stroną przeważającą. W 35. minucie główkował Pekhart, ale Hrosso był na posterunku.


W 58. minucie bardzo groźny strzał oddał z prawej strony Mladenovic, uderzył ostro po "długim", lecz i tym razem bramkarz gości zachował czujność.


Krakowianie mieli swoją meczową szansę w 76. minucie. Alvarez wykorzystał potknięcie Wieteski i popędził samotnie na bramkę Legii. Próbował przelobować Boruca, ale ten nie dał się zaskoczyć.


W odpowiedzi, trzy minuty później, strzelał Muci, po rykoszecie piłka spadła na poprzeczkę.


Goście dobrze się bronili i wywieźli ze stolicy cenny remis.


Statystyka meczu: 21:10 w strzałach, 5:4 w celnych, 65:35% w posiadaniu piłki, 9:0 w kornerach i 108:109.5 pod względem ilości przebiegniętych kilometrów.


st


hrosso.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty