Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Nowy kierownik Pasów2021-01-05 19:37:00

Wraz z nowym rokiem w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Cracovii doszło do istotnej zmiany. Artura Bernackiego na stanowisku kierownika I zespołu zastąpi Filip Trubalski.


Decyzję o zawieszeniu swojej pracy w Cracovii, z przyczyn osobistych, podjął dotychczasowy kierownik, Artur Bernacki.


- Podjąłem tą decyzję z przyczyn osobistych. Szkoda, ale po prostu czasami tak w życiu bywa. Cracovię noszę w sercu od lat. Cieszę się, że przez ostatnie 2,5 sezonu mogłem być tak blisko drużyny, która zdobyła Puchar i Superpuchar Polski - to dla mnie wielki powód do dumy. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, dziękuję również kibicom za ich wsparcie. Klub zostawił mi możliwość powrotu, z czego również jestem bardzo zadowolony. Nie mówię więc "do widzenia", raczej "do zobaczenia"! - zakończył Artur Bernacki.


Artur Bernacki to rodowity krakowianin i wierny Kibic Cracovii, który przez lata nie opuszczał ani jednego meczu Pasów. W latach 2003-2005 pełnił funkcję kierownika rezerw. Ukończył zarządzanie organizacjami na krakowskiej Akademii Ekonomicznej.


Funkcję kierownika I drużyny przejmie Filip Trubalski, który będzie odpowiedzialny za kwestie organizacyjno-administracyjne pierwszego zespołu. Nowy kierownik drużyny jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i zawodowo związany jest z Pasami od sezonu 2018/2019. Dotychczas odpowiedzialny był m.in. za komunikację marketingową, akcje outdoorowe czy wdrożenie projektu Oficjalnych Fanklubów Cracovii. 


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty