Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Ekstraklasa
Runda finałowa Ekstraklasy - terminarz2020-06-15 00:09:00

Znany jest już terminarz PKO BP Ekstraklasy, terminarz kolejek 31-37.


31. kolejka:

Piątek, 19 czerwca 2020

18:00: Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze - Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 20 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock - Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Piast Gliwice - Lech Poznań (grupa A) (TVP Sport)

20:00: Raków Częstochowa - Wisła Kraków (grupa B)

Niedziela, 21 czerwca 2020

12:30: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (grupa A)

15:00: Cracovia - Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (grupa A)


32. kolejka:

Wtorek, 23 czerwca 2020

18:00: Korona Kielce - Raków Częstochowa (grupa B)

18:00: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Wisła Kraków - Wisła Płock (grupa B)

Środa, 24 czerwca 2020

18:00: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (grupa A)

Czwartek, 25 czerwca 2020

19:00: Śląsk Wrocław - Cracovia (grupa A)


33. kolejka:

Piątek, 26 czerwca 2020

18:00: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 27 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock - ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa - Piast Gliwice (grupa A)

20:00: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (grupa B)

Niedziela, 28 czerwca 2020

15:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (grupa A)

Poniedziałek, 29 czerwca

18:00: Cracovia - Pogoń Szczecin (grupa A)


34. kolejka:

Piątek, 3 lipca

18:00: ŁKS Łódź - Wisła Kraków (grupa B)

20:30: Korona Kielce - Arka Gdynia (grupa B)

Sobota, 4 lipca

15:00: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Lech Poznań - Legia Warszawa (grupa A)

20:00: Lechia Gdańsk - Cracovia (grupa A)

Niedziela, 5 lipca

15:00: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (grupa A)

Poniedziałek, 6 lipca

18:00: Wisła Płock - Górnik Zabrze (grupa B)


35. kolejka:

Piątek, 10 lipca

18:00: Zagłębie Lubin - Wisła Płock (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (grupa B)

Sobota, 11 lipca

15:00: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa - Cracovia (grupa A)

20:00: Wisła Kraków - Korona Kielce (grupa B) 

Niedziela, 12 lipca

12:30: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (grupa A)

15:00: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (grupa A)


36. kolejka:

Wtorek, 14 lipca

20:30: Arka Gdynia - Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (grupa B)

20:30: Wisła Płock - Korona Kielce (grupa B)

Środa, 15 lipca

20:30: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Cracovia - Lech Poznań (grupa A)

20:30: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (grupa A)


37. kolejka:

Sobota, 18 lipca

17:30: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Wisła Kraków - Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Raków Częstochowa - Wisła Płock (grupa B)

17:30: Korona Kielce - ŁKS Łódź (grupa B)

Niedziela, 19 lipca

17:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (grupa A)

17:30: Piast Gliwice - Cracovia (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (grupa A)


ekstraklasa.org (MD)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty