Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Mistrzostwa Świata > Wiadomości MŚ 2010
Kontrakt Loewa już wygasł2010-07-09 10:10:00 ASInfo

Po przegranym 0-1 meczu półfinałowym z Hiszpanami nasiliły się spekulacje na temat przyszłości selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Niemiec, Joachima Loewa. Kontrakt "Jogiego" wygasł już w czerwcu, jednak Niemiecka Federacja Piłkarska nie chciała robić zamieszania przed mundialem i dlatego nie przeprowadzono rozmowy o tym, co dalej z trenerem.


Loew skutecznie unika odpowiedzi na pytanie, czy zamierza nadal prowadzić Niemców. - O tym, co będzie dalej porozmawiamy po finale, na razie chciałbym trochę odetchnąć - stwierdził.

- Po powrocie z Hiszpanii cały czas trzymamy się razem. Uważam, że daliśmy z siebie wszystko - zapewnił szkoleniowiec i jednocześnie podkreślił, że nie czuje się winny porażki z reprezentacją "La Furja Roja". - Bez względu na to, co się stało uważam, że mam w drużynie młodych, perspektywicznych piłkarzy, którzy mogą wiele osiągnąć. Pokazaliśmy klasę i jestem z tego zadowolony - dodał.

Kapitan zespołu, Philipp Lahm przyznał, że on i jego koledzy chcieliby, by Loew nadal ich trenował. - Wiem, że nie do nas należy ta decyzja, ale pozwalam sobie wyrazić zdanie ogółu: on jest świetnym trenerem i mamy nadzieję, że nadal będziemy pracować razem - zakończył.


ASInfowięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty