Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Mistrzostwa Świata > Wiadomości MŚ 2010
Diego Forlan zasypany propozycjami2010-07-07 08:41:00 ASInfo

Napastnik reprezentacji Urugwaju, Diego Forlan, do czasu zakończenia zmagań w piłkarskich mistrzostwach świata nie komentuje spraw związanych ze swoją przyszłością klubową. Jednak reprezentanci gracza Atletico Madryt mają poważny ból głowy, bowiem Forlanem zainteresowały się czołowe europejskie kluby.


Ubiegły sezon w wykonaniu Atletico Madryt był wielkim rozczarowaniem, jeśli chodzi o zmagania ligowe. Jednak wspaniała postawa i triumf w Lidze Europejskiej spowodowały, że Forlan postanowił pozostać na Vicente Calderon. Tymczasem tuż po zakończeniu mundialu rozpocznie się rywalizacja o podpis jednego z najlepszych piłkarzy mistrzostw. Urugwajczyk znalazł się na celowniku takich zespołów jak AC Milan, Manchester United, czy też Schalke 04 Gelsenkirchen.

Sam zainteresowany wcześniej odrzucił możliwość powrotu do Premier League po tym, jak niegdyś potraktowano go na Old Trafford. - Z Rooneyem mogliśmy stworzyć wspaniały duet, Ferguson popełnił błąd sprzedając mnie - wyznał Forlan przed kilkoma dniami. Być może więc snajper reprezentacji Urugwaju wyląduje w Milanie, jeśli włoski gigant nie zdoła ściągnąć na San Siro Brazylijczyka Luisa Fabiano z Sevilli. Wzmocnień w ataku poszukuje również Schalke, bowiem ekipa Feliksa Magatha zagra w nadchodzącym sezonie w Lidze Mistrzów. Niemcy przymierzają się jednak do ściągnięcia piłkarza z kartą w ręku, więc prawdopodobnie Forlan mógłby się okazać dla nich zbyt drogi.

Atletico Madryt nie komentuje jak na razie całego zamieszania, lecz pewnym jest, iż ktoś z dwójki Forlan - Aguero latem opuści Vicente Calderon. Jeśli plotki o sprzedaży "Kuna" Aguero do Chelsea potwierdzą się, wtedy zainteresowane Forlanem kluby będą musiały obejść się smakiem.


ASInfowięcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty