Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Hutnik: Lipecki za Szydełkę2021-09-28 21:46:00

Nowym trenerem pierwszej drużyny Hutnika Kraków został Krzysztof Lipecki. Szkoleniowiec związał się z klubem umową ważną do końca obecnego sezonu.


40-letni szkoleniowiec na Suche Stawy przenosi się z Bruk-Betu Termalica Nieciecza, gdzie pracował jako trener drugiej drużyny. Wcześniej w karierze trenerskiej prowadził drużyny młodzieżowe w AS Progres Kraków, oraz był asystentem, a następnie trenerem przygotowania fizycznego w zespole Bruk-Bet Termalica Nieciecza. 


Karierę piłkarską Lipecki rozpoczynał w Stali Nowa Dęba. W sezonie 2005/2006 reprezentował barwy Hutnika Kraków. Występował ponadto w Siarce Tarnobrzeg, Pogoni Staszów, Garbarni Kraków, Górniku Wieliczka, Stali Stalowa Wola, Motorze Lublin, Kolejarzu Stróże i Bruk-Bet Termalice Nieciecza. 


***


Szymon Szydełko nie będzie już trenerem Hutnika. Umowa z 37-letnim szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron. 


Szydełko pracę w Hutniku rozpoczął w grudniu 2020 roku, kiedy to przejął zespół seniorów po Leszku Janiczaku. Jako szkoleniowiec prowadził Dumę Nowej Huty w 30 (29 II liga, 1 PP) spotkaniach, w których 10 razy Biało-Błękitno-Niebiescy zwyciężyli, 7 razy zremisowali i 13 razy przegrali. 


nh2010.pl

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty